خبر

 • تک بورد - با افزایش موارد COVID ، عفونت های مربوط به بیمارستان نیز افزایش می یابد

  با افزایش موارد COVID ، عفونت های مربوط به بیمارستان نیز افزایش می یابد
  11 روز و 6 ساعت قبل

  ازدحام بیش از حد از مراقبت های COVID باعث می شود که عفونت ها دوباره افزایش یابد.
  ماه گذشته ، یک سرباز 46 ساله در هوستون بر اثر بیماری پانکراتیت ، یک وضعیت فوری اما قابل درمان ، در حالی منتظر بستری شدن در بیمارستان غرق در بیماران واکسینه نشده COVID درگذشت. هفته گذشته ، فرماندار هاوایی فرمان اجرایی را امضا کرد که بیمارستان های ایالت را در صورت عدم پذیرش بیماران ، به دلیل نداشتن اتاق ، از مسئولی

  همزمان ، یک معلم دبیرستان فلوریدا پس از شرح نحوه انتقال کودک 12 ساله خود به اورژانس که با بیماران COVIOD غرق شده بود ، ویروسی شد. آنها شش ساعت منتظر ماندند تا آپاندیس فرزندش پاره شود ، یک رویداد بالقوه تهدید کننده زندگی. پسرش زنده ماند-پس از آنچه پدرش پنج روز در بیمارستان و اسکناس اولیه 5000 دلار توصیف کرد.

  داستان بیمارانی که نمی توانند وارد بیمارستان شوند-در اتاق های انتظار گیر کرده ، در آمبولانس ها معطل شده و به طور زنده به بیمارستان منتقل شدند. ایالت های دیگر که در آن ممکن است یک تخت باز وجود داشته باشد-در این تابستان داغ دائمی ثابت بوده است. ازدحام بیش از حد یک تهدید آشکار برای سلامتی آنها است. اما تهدیدی ظریف تر برای بیماران قبلاً پذیرفته شده ایجاد می کند: شرایط و خواسته هایی را برای پرسنل بیمارستان ایجاد می کند که اجازه می دهد عفونت های خطرناک گسترش یابند.

  https://techbord.com با افزایش موارد COVID ، عفونت های مربوط به بیمارستان افزایش یافته است اکنون ، یک مطالعه جدید نشان می دهد که این تهدید چقدر واقعی است ، بر اساس آمار عفونت بیمارستان هایی که با اولین موج COVID در 2020. تحلیلی که هفته گذشته توسط Centers for Disease Control and Prevention در مجله Infection Control and Hospital Epidemiology منتشر شد ، نشان می دهد که فشار مراقبت از بیماران مبتلا به COVID سالها پیشرفت در پیشگیری از عفونت های بیمارستان را از بین برده است. در سال 2020 ، بر اساس یک ثبت فدرال که اطلاعات هزاران بیمارستان ، مراکز مراقبت های فوری و مراکز سرپایی را جمع آوری می کند ، افزایش شدید و مداوم عفونت های خون و مجاری ادراری مربوط به سوندها و پنومونی ناشی از قرار گرفتن در دستگاه های تنفسی - از جمله عفونت ها - وجود دارد. ناشی از استافیلوز مقاوم به دارو ، که بیشتر با نام MRSA شناخته می شود. هنگامی که بیماری شدید سیستم ایمنی بدن آنها را تضعیف می کند یا نیاز به درمان در ICU ها در مجاورت سایر افراد بیمار دارد ، بیماران در برابر عفونت ها آسیب پذیر می شوند. کارکنان مراقبت های بهداشتی می توانند ناخواسته عوامل بیماری زا را از یک بیمار به بیمار دیگر منتقل کنند ، و تجهیزات نجات مانند کاتتر و لوله های تنفسی نیز می توانند به این عوامل بیماری زا وارد بدن شوند.

  این عفونت ها از جدی ترین پیامدهای بودن بستری در بیمارستان ، به ویژه در مراقبت های ویژه ؛ آنها می توانند از هر 5 بیمار 1 نفر را بخت بد بخت بکشند. در دهه 2000 ، طرفداران شهروند اعلام کردند که از هر 20 بیمار 1 نفر هر سال دچار یکی از این عفونت ها می شوند و سالانه باعث بیش از 1 میلیون بیماری و مرگ غیر ضروری می شوند و میلیاردها دلار هزینه اضافی برای مراقبت های بهداشتی و سیستم بازپرداخت فدرال هزینه می شود. فشار آنها بر قوه مقننه و کنگره منجر به گزارش گزارش اجباری و یک برنامه اقدام ملی شد که در سال 2013 ایجاد شد و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را مجبور کرد تا شرایط را کاهش دهند - رفتار کارکنان ، الگوریتم های درمانی ، انواع تجهیزات - که باعث عفونت می شود. پیشرفت واقعی حاصل شد. از سال 2015 ، نرخ شایع ترین و کشنده ترین موارد ، از جمله پنومونی های مربوط به دستگاه تنفسی ، عفونت های مرتبط با کاتترها و عفونت در برش های جراحی رو به کاهش است.

  تبلیغات

  تا زمان شیوع ویروس کرونا. این همه گیری باعث اضافه بار بیماران ناامید شدیدی شد که به تجهیزات نجات در ICU نیاز داشتند و تحت مراقبت های بهداشتی قرار گرفتند که از تجهیزات حفاظتی کافی محروم بودند - به عبارت دیگر ، شرایطی را ایجاد می کرد که در آن عفونت های بیمارستانی می تواند افزایش یابد. بین پایان سال 2019 و پایان سال 2020 ، طبق CDC ، عفونت های مربوط به کاتترهای خون ، معروف به CLABSIs ، 47 درصد افزایش یافته است. پنومونی های مرتبط با ونتیلاتور و سایر عفونت ها 44.8 درصد افزایش یافت. عفونت های مجاری ادراری مربوط به کاتتر 18.8 درصد افزایش یافته است.

  این اخبار نگران کننده است اما برای مقاماتی که موج بیماران را در بیمارستان ها باتلاق کرده اند-در سال 2020 ، تعجب آور نیست ، زیرا واکسن و درمانهای م fewثر چندانی وجود نداشت. در سال 2021 ، زیرا واکسن ها رد می شوند. آرجون سرینیواسان ، پزشک و مدیر برنامه CDC برای پیشگیری از این عفونت ها می گوید: "ما واقعاً طوفان کاملی در مورد عفونت های مرتبط با مراقبت های بهداشتی و Covid داشتیم. وی خاطرنشان می کند ، بیمارانی که به احتمال زیاد به بیمارستان های مبتلا به کووید شدید مراجعه می کنند ، مسن تر ، دارای بیماری های مزمن و احتمالاً نقص ایمنی بوده اند - و در نتیجه ، بیشتر در بخش ICU قرار می گیرند و به لوله های تهویه برای تنفس و ورودی به آنها نیاز دارند. جریان خون برای تحویل داروها با وجود تعداد زیادی از بیماران ، کارکنان مراقبت های بهداشتی بسیار ضعیف شده بودند ، بیشتر در معرض خطر فرار از کارهای پیشگیرانه بودند - و با داشتن PPE در چنین کمبودی ، بیشتر در معرض حمل ناخواسته عوامل بیماری زا بین بیماران بودند. سرینیواسان می گوید: "در عین حال شما تعداد بیماران بیشتری نسبت به قبل داشته اید ، تعداد پرسنل شما كمتر از حد معمول است." "سیستم های عادی ارائه مراقبت از بین می رود ، زیرا شما تقاضای زیادی برای مراقبت و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی کافی برای ارائه آن ندارید."

  سال گذشته این انتظار وجود داشت که این اتفاق بیفتد. در ماه نوامبر ، تیمی از محققان از نیویورک و سنت لوئیس در مجله American Control of Infection Control پیش بینی کردند که با پیشرفت بیماری کووید ، افرادی که بیماریهای حاد کمتری دارند یا جراحی هایشان به تعویق می افتد ، کمتر به بیمارستان ها مراجعه می کنند. آنها پیش بینی کردند که این امر منجر به افزایش بیماران مبتلا به بیماری شدید می شود که به انواع مداخلات منجر به عفونت های بیمارستانی نیاز دارند. آنها این پیش بینی را بر اساس سیگنال های اولیه موسسات خود انجام دادند: در سه ماه اول همه گیری ایالات متحده ، عفونت های جریان خون مرتبط با خط مرکزی در مقایسه با 15 ماه گذشته 420 درصد در یک بیمارستان و 327 درصد در بیمارستان دیگر افزایش یافت.

  "در موسسه من ، COVID در اواسط مارس 2020 به سراغ ما آمد و آوریل بدترین ماه عفونت های بیمارستانی در تاریخ بیمارستان ما بود ،" کاتلین ام مک مولن ، مدیر ارشد پیشگیری و عفونت بهداشت حرفه ای در بیمارستان مسیحی و Northwest Healthcare در سنت لوئیس و اولین نویسنده آن مطالعه. "هنگام صحبت با همکاران در سطح ملی ، شنیدیم که آنها نیز با آن برخورد می کنند و فکر کردیم ،" ما باید این مشکل را برطرف کنیم. " در برش های جراحی ، با به تعویق انداختن جراحی های انتخابی کاهش می یابد. غرایز آنها محکم بود. داده های جدید CDC نشان می دهد که تنها انواع عفونت های بیمارستانی که سال گذشته کاهش یافته اند ، عفونت های محل جراحی پس از جراحی روده بزرگ یا هیسترکتومی (نوعی که نیاز به برش باز دارد ، نه با لاپاراسکوپی) و همچنین C. difficile ، روده خطرناک است. وقتی آنتی بیوتیک های طیف وسیع تعادل باکتری های روده را بر هم می زنند ، این عفونت افزایش می یابد.

  با توجه به شرایطی که بیمارستان ها در موج اول تحمل می کردند ، همه اینها منطقی بود ، مک مولن می گوید: "تعداد زیادی از بیماران وجود داشت ، نه بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی دیگر و ترس بسیار - از راحت نبودن ، مایل به ورود و خروج سریع از اتاق بیمار. " و سپس پیش بینی کرد اما او می گوید ممکن است در واقع عفونت های بیمارستانی در سراسر کشور کم باشد ، زیرا کار مراقبت از بیماران در موج اول آنقدر شدید بود که مرکز فدرال خدمات پزشکی و خدمات درمانی به بیمارستان ها اجازه داد گزارش های اجباری را بین آوریل و ژوئن متوقف کنند.

  در داده های CDC یک سیگنال پیش بینی کننده وجود دارد. یکی از عفونت هایی که بین پایان سال 2019 و پایان سال گذشته یک سوم افزایش یافت ، باکتریمی بود - انتشار باکتری های عفونی در جریان خون ، که می تواند منجر به سپسیس و شوک سپتیک شود - ناشی از MRSA. این تنها عفونت مقاوم در برابر دارو بود که در داده های آنها ظاهر می شد زیرا در میان عفونت هایی است که CMS باید گزارش دهد. (MRSA و همه باکتری های استاف بر روی پوست زندگی می کنند ، بنابراین سوراخ کردن آن با کاتتر یا برش می تواند باکتری را در داخل بدن هدایت کند.)

  اما باکتریمی MRSA تنها عفونت مقاوم به دارو نیست که توسط کارکنان بهداشت انجام می شود. نگران بوده اند در آغاز همه گیری ، محققان نگران بودند که استفاده تجربی از آنتی بیوتیک ها - با توجه به فرض اشتباه ، به جای آزمایش آزمایشگاهی - در حال افزایش است ، این مانع از احتمال ابتلا به پنومونی باکتریایی در بیماران مبتلا به COVID در هنگام استفاده از دستگاه های تنفسی یا ICU می شود. به البته آنتی بیوتیک ها COVID را درمان نمی کنند. اما وجود آنها در بدن بیمار که آنها را دریافت می کند ممکن است به باکتری های دیگر در برابر داروها مقاومت نشان دهد.

  این نگرانی ها اکنون با داده ها تأیید شده است. موسسه خیریه Pew در ماه مارس ، بر اساس پایگاه داده 6000 پرونده پذیرش ، گزارش داد که بیش از نیمی از بیماران بستری در ماه های اول همه گیری حداقل یک آنتی بیوتیک دریافت کرده اند. یک سوم چندین نسخه دریافت کرد. و تقریباً همه آنها ، 96 درصد ، اولین آنتی بیوتیک خود را سریعتر از آزمایش آزمایشگاهی بر روی هر گونه عامل بیماری زای باکتریایی دریافت کردند ، این نگرانی را در مورد تجربی بودن نسخه ها و در نتیجه احتمالاً غیر ضروری افزایش داد. همزمان ، افزایش سلامت از راه دور ، که می تواند تجویز تجربی را نیز ممکن سازد ، منجر به افزایش تعداد نسخه های سرپایی شد. در زمستان گذشته ، سرینیواسان در ارائه ای به یک هیئت فدرال گزارش داد که CDC 20 شیوع را در واحدهای درمانی COVID بین آوریل 2020 تا فوریه 2021 مورد بررسی قرار داده است. این موارد شامل شیوع باکتری Acinetobacter baumanii در نیوجرسی و قارچ Candida auris در فلوریدا بود که هر دو حتی در برابر داروهای آخرین راه حل نیز مقاوم شده بود. مکانهایی در ایالات متحده وجود دارد که نرخ موارد در حال حاضر بیشتر از مواردی است که در هر زمان از همه گیری وجود داشته است. و حتي با تكميل وسايل حفاظتي محافظ شخصي ، فشار براي مراقبت از بسياري از بيماران بسيار شديد است. شلوغی ICU ها و تلفات احساسی موج چهارم شرایطی را ایجاد می کند که عفونت های بیمارستانی همچنان در حال گسترش است.

  کورنلیوس جی کلنسی ، پزشک بیمارستان و دانشیار پزشکی می گوید: "این فشار موذی است." در دانشگاه پیتسبورگ "کارکنان مراقبت های بهداشتی به مدت 18 ماه با گاز کامل کار می کنند. نیروی کار تنگ است. مردم فرار می کنند. و ما به طور معمول به شلوغ ترین زمان سال در بیمارستان می رویم. " راه حل خود همه گیری: واکسیناسیون. هرچه تعداد بیماران مبتلا به بیماریهای جدی کمتر در مراقبت های ویژه باشند و هرچه تعداد پرسنل کمتر کمتر باشد ، خطرات آن کمتر خواهد بود. زیرا آنها را از بیمارستان دور می کند و فشار سیستم را کاهش می دهد ، بنابراین ما می توانیم به اجرای همه روش هایی که می دانیم کار می کند ، بازگردیم. " "ما معمولاً واکسن COVID را به عنوان پیشگیری از عفونت بیمارستانی در نظر نمی گیریم ، اما این مهمترین ابزاری است که ما در حال حاضر داریم."

  این داستان در اصل در wired.com ظاهر شد.

خبرهای دیگر از علوم پایه