خبر

 • تک بورد - با استناد به آزادی ، فرماندار آیداهو ، مک گیچین ، دستور واکسن را در اختیار گرفتن قدرت ممنوع کرد

  با استناد به آزادی ، فرماندار آیداهو ، مک گیچین ، دستور واکسن را در اختیار گرفتن قدرت ممنوع کرد
  2 روز و 9 ساعت قبل

  فرماندار براد لیتل وقتی به حالت اول برمی گردد ، تمام اقدامات مک گچین را معکوس می کند.
  جانیس مک گچین ، فرماندار آیداهو ، سه شنبه با ممنوعیت واکسیناسیون COVID-19 "گذرنامه" و آزمایش اجباری COVID-19 در این ایالت ، در حالی که فرماندار براد لیتل در سفر نبود ، کنترل خود را در دست گرفت. وی همچنین در مورد استقرار گارد ملی در مرز تگزاس به دنبال اطلاعاتی بود.

  فرماندار در واقع ، روز سه شنبه در تگزاس با 9 فرماندار جمهوریخواه دیگر در مورد نحوه رسیدگی به مسائل مرزی توسط دولت بایدن ملاقات شد.

  "من در تگزاس هستم و وظایف خود را به عنوان فرماندار انتخاب شده آیداهو انجام می دهم ، و لیتل اواخر سه شنبه در بیانیه ای گفت که من به فرماندار سپاه اجازه نداده ام که از طرف من عمل کند. "هنگام بازگشت من فرماندار سپهبد را لغو و معکوس می کنم."

  این اولین بار نیست که فرماندار مک گچین (همچنین جمهوری خواه) سعی می کند قدرت را در دست بگیرد فرماندار از ایالت کنار رفت. در ماه مه ، او دستور اجرایی ممنوعیت استفاده از ماسک را در حالی که لیتل در کنفرانسی در نشویل شرکت می کرد ، صادر کرد. لیتل روز بعد از بازگشت فرمان را لغو کرد و گفت که مقامات محلی باید قدرت تصمیم گیری در مورد سیاست های ماسک را داشته باشند.

  این امر مک گچین را از تلاش برای تصدی دوباره اقتدار خود در این سه شنبه باز نداشت. وی در توییتی اعلام کرد: "امروز ، به عنوان سرپرست فرمانداری ، فرمان اجرایی فرمانداری لیتل را در مورد" گذرنامه واکسن "تنظیم کردم تا مطمئن شوم مدارس و دانشگاههای K-12 نمی توانند واکسیناسیون انجام دهند یا آزمایش اجباری لازم است." "من برای آزادی فردی شما مبارزه خواهم کرد!"

  تبلیغات

  رسیدن به

  آیداهو در حال حاضر یکی از بالاترین نرخ موارد COVID-19 را در کشور مشاهده می کند. اگرچه موج سوختهای دلتا در برخی از ایالتهای جنوبی رو به کاهش است ، اما نرخ موارد آیداهو همچنان در حال افزایش است. بستری شدن و مرگ و میر در رکورد بی سابقه است. وزارت بهداشت ایالت در 16 سپتامبر استانداردهای بحرانی مراقبت را در سراسر کشور فعال کرد ، زیرا بیمارستان ها تحت فشار موارد COVID-19 قرار گرفته بودند. یک گزارش تلخ در مورد وضعیت بیمارستان ها و مراقبت از بیماران در اواخر ماه گذشته. سوزا گفت: "برای افرادی که می گویند" همه ما گاهی می میریم: "بله داریم." "اما این افراد نیازی به مرگ در حال حاضر نداشتند و نیازی به این گونه مرگ نداشتند." در همین حال ، فقط 42 درصد از ایالت به طور کامل واکسینه شده است.

  دولت. انتظار می رود کمی عصر امروز بازگردد و ممنوعیت های مک گچین به زودی لغو شود. ، به نقل از آسوشیتدپرس ، سرلشکر مایکل گرشاک به درخواست اطلاعات مک گچین پاسخ داد: "من از هیچ گونه درخواست کمک گارد ملی آیداهو تحت فشرده کمکهای اضطراری مدیریت (EMAC) از تگزاس یا آریزونا ... آگاه هستند ، گارد ملی آیداهو یک سازمان اجرای قانون نیست. "

  لیتل در مورد اعزام McGeachin ، که برای پست خود نامزد شده است ، جرم ویژه ای به خرج داد.

  "تلاش برای استقرار گارد ملی ما به دلیل اهمیت سیاسی ، توهین به قانون اساسی آیداهو است و به مردان توهین می کند و فرماندار در بیانیه خود گفت.

خبرهای دیگر از علوم پایه