خبر

 • تک بورد - با ادامه افزایش موارد ابتلا، بیمارستان‌ها در سراسر کشور در حال کمانش هستند

  با ادامه افزایش موارد ابتلا، بیمارستان‌ها در سراسر کشور در حال کمانش هستند


  17 روز و 11 ساعت قبل

  بسیاری از بیمارستان‌ها در سراسر کشور در بحران هستند زیرا تعداد موارد افزایش یافته و تعداد پرسنل در پایین‌ترین حد است.
  بیمارستان‌های سراسر کشور بار دیگر تحت فشار موارد COVID-19 کمانش می‌کنند، زیرا امواج فراقابل انتقال Omicron به سیستم‌های مراقبت‌های بهداشتی که در حال حاضر بسیار کوتاه هستند برخورد می‌کند. - پرسنل و خسته از امواج قبلی همه گیری.

  وضعیت کنونی ایالت‌ها و بیمارستان‌ها را مجبور می‌کند شرایط اضطراری را اعلام کنند، گارد ملی را مستقر کنند، روش‌های انتخابی را به تأخیر بیندازند یا لغو کنند، استانداردهای مراقبت از بحران را ایجاد کنند، و به ارائه‌دهندگان خدمات بهداشتی اجازه دهند در محل کار خود بمانند، حتی اگر خودشان به COVID-19 مثبت باشند. زیرا کسی در دسترس نیست که جای آنها را بگیرد. با هم، این وضعیت باعث شده است که برخی پزشکان آشکارا نگران باشند که موج Omicron باعث فروپاشی برخی از سیستم‌ها در هفته‌های آینده شود.

  "خبر آرامش‌بخش که این نوع به طور کلی باعث بیماری خفیف‌تر می‌شود، فاجعه‌ای را که در جلو اتفاق می‌افتد نادیده می‌گیرد. کریگ اسپنسر، پزشک اورژانس و مدیر بهداشت جهانی در پزشکی اورژانس در مرکز پزشکی ایروینگ دانشگاه نیویورک-پرسبیتریان/کلمبیا، در مقاله نظری نیویورک تایمز دوشنبه نوشت.

  اسپنسر خاطرنشان کرد که، برخلاف این زمان در سال گذشته، برنامه‌های درمانی موثر کووید-19، درمان‌ها و واکسن‌ها وجود دارد. "با این حال، این ابزارها هنوز برای کاهش هجوم سریع بیمارانی که اکنون از سوی omicron شاهد آن هستیم کافی نیستند، و وضعیت برای کارکنان بهداشتی و بیمارستان ها تاریک است."

  اعداد و پیش بینی ها

  < p>در حال حاضر، میانگین هفت روزه موارد ابتلا به کووید-19 در روز نزدیک به 700000 است که بالاترین رقم در همه‌گیری همه‌گیری است. در همین حال، بستری شدن روزانه در بیمارستان به طور متوسط ​​بیش از 132000 نفر است که در طول دو هفته 83 درصد افزایش یافته است. تعداد بستری شدن در بیمارستان به سرعت به رکورد تاریخی حدود 137000 بستری در روز در این بیماری همه گیر نزدیک می شود که در اواسط ژانویه سال گذشته ثبت شد.

  بر اساس تاریخ گزارش شده توسط وزارت بهداشت و درمان انسانی. خدمات، ۷۷ درصد تخت‌های بیمارستانی کشور اشغال و ۷۸ درصد تخت‌های بخش‌های مراقبت‌های ویژه پر است. اما داده‌های این بخش می‌تواند تاخیر داشته باشد که منعکس‌کننده استفاده‌های بیمارستانی است که ممکن است یک تا دو هفته عقب‌تر باشد. برای مثال، پزشکان و محققانی که ظرفیت بیمارستان‌ها را ردیابی می‌کنند، بر اساس پیش‌بینی داده‌های بیمارستانی HHS که نشان می‌دهد تخت‌های بیمارستان تنها ۷۹ درصد پر است، نشان می‌دهند که بیمارستان‌های مریلند اکنون ممکن است ظرفیت خود را افزایش دهند.

  در بولتن آنلاین او، در Inside Medicine، جرمی فاوست، پزشک اورژانس هاروارد، روز دوشنبه به نقل از یکی از همکاران پزشک مریلند که این پیش‌بینی را تایید کرد، گفت:

  می‌توانم تأیید کنم که وضعیت در مریلند بسیار وحشتناک است. ایالت حدود 2 هفته است که به حداکثر رسیده است. چندین بیمارستان تحت مراقبت استاندارد بحران کار می کنند. EMS [یعنی آمبولانس‌ها] اکنون آنقدر مالیات گرفته شده است که هفته گذشته شهرستان بالتیمور شروع به حمل و نقل مردم با ماشین‌های آتش نشانی کرد. این کاملاً ناشنیده و پوچ است. گزارش هایی از افرادی که بیش از 1 تا 2 ساعت در صحنه با آتش نشانان منتظر مانده اند تا یک واحد EMS به آنجا برسد. سپس وقتی به بیمارستان می رسند، به معنای واقعی کلمه ساعت ها منتظر یک تخت هستند. مراکز انتقال در حال حاضر فقط می خندند زمانی که شما تماس می گیرید سیستم بسیار به سیستم وارد شده است. برای من گیج کننده است که چگونه هیچ یک از اینها خبری ملی نبوده است.

  سیستم های ضعیف

  اگرچه به نظر می رسد نسبت کمتری از افراد آلوده به omicron به COVID-19 شدید مبتلا می شوند، هنوز هم وجود دارد. له شدن بیماران، و برخی از آنها بدترین بیماری را تحمل می کنند. به عنوان مثال، جمعه گذشته، بیمارستانی در کانزاس در میان افزایش موارد ابتلا به کووید-19، دستگاه های تنفس مصنوعی را تمام کرد و هیئت مدیره شهرستان را به صدور یک فوریت اضطراری محلی تشویق کرد. علاوه بر این، omicron به جمعیت‌های آسیب‌پذیری دسترسی پیدا می‌کند که پس از تشدید بیماری قبلی، مانند دیابت، به مراقبت‌های بیمارستانی نیاز دارند. در همین حال، آنفولانزای فصلی و سایر شرایطی که افراد را به بیمارستان‌ها می‌آورد نیز در سطح بالایی قرار دارد.

  افزایش تعداد بیماران در زمانی اتفاق می‌افتد که بیمارستان‌های پرکار در حال حاضر به شدت کمبود کارکنان دارند و ارائه‌دهندگان خدمات با فرسودگی شدید مواجه هستند.

  >

  روز دوشنبه، رالف نورثام، فرماندار ویرجینیا، وضعیت اضطراری محدود 30 روزه را برای کاهش فشار بر بیمارستان‌های پر بار پس از اینکه هفته گذشته شاهد تعداد بی‌سابقه بستری در این ایالت بود، صادر کرد. این دستور به بیمارستان‌ها اجازه می‌دهد تا ظرفیت تخت خود را افزایش دهند و پرسنل خود را از طریق تعدادی تغییرات فنی افزایش دهند، مانند افزودن انعطاف‌پذیری برای ارائه‌دهندگان فعال خارج از ایالت برای تمرین در ایالت و افزایش توانایی دستیاران پزشک برای ارائه مراقبت.

  آگهی

  فرماندار نورثام در بیانیه ای گفت: "کارکنان مراقبت های بهداشتی و بیمارستان ها خسته شده اند، و آنها دوباره با تعداد فزاینده ای از بیماران روبرو هستند که بر توانایی آنها برای ارائه مراقبت تاثیر می گذارد." "این مراحل به کاهش فشار کمک می‌کند و به متخصصان پزشکی انعطاف‌پذیری بیشتری برای مراقبت از افراد می‌دهد. در نهایت، بهترین کاری که همه می‌توانند برای بیمارستان‌های ما و کارکنانشان انجام دهند این است که واکسینه شوند."

  کاهش فشار

  مریلند همسایه هفته گذشته وضعیت اضطراری 30 روزه مشابهی را برای حمایت از امکانات مراقبت‌های بهداشتی این ایالت در میان بستری‌های بی‌سابقه COVID-19 صادر کرد.

  "حقیقت این است که چهار مورد بعدی. لری هوگان، فرماندار مریلند هفته گذشته در بیانیه ای گفت: تا شش هفته، چالش برانگیزترین چالش در کل همه گیری خواهد بود. تمام اقدامات اورژانسی که امروز انجام می‌دهیم برای جلوگیری از پر شدن بیمارستان‌هایمان، نگه داشتن بچه‌هایمان در مدرسه، و باز نگه داشتن مریلند برای تجارت است، و ما به انجام هر کاری که لازم باشد در روزها و هفته‌های بسیار سخت ادامه خواهیم داد. در پیش است."

  دولت دستور هوگان 1000 عضو گارد ملی مریلند را برای کمک به مقامات بهداشتی ایالتی و محلی بسیج کرد. حداقل 10 ایالت از اعضای گارد ملی، از اورگان تا نیویورک، دعوت کرده اند تا به موج جزر و مدی موارد omcron و بستری شدن در بیمارستان کمک کنند. به عنوان مثال، ماساچوست اعضای گارد ملی را در اواخر دسامبر به بیمارستان هایی که توسط بیماران کووید-19 غرق شده بودند اعزام کرد. یکی از این امکانات مرکز پزشکی یادبود UMass، بیمارستان اصلی در مرکز ماساچوست است که طبق گزارش 9 ژانویه سی‌ان‌ان، در حال حاضر با 115 درصد کار می‌کند.

  "این فقط طوفان عالی برای یک کابوس است. دکتر اریک دیکسون، مدیر عامل بیمارستان و یک پزشک اورژانس، به این نشریه گفت: «بحران کارکنان، برخی بیمارستان‌ها مانند برخی در رود آیلند و آریزونا را نیز به همراه دارد. ارائه دهندگان پزشکی در محل کار خود بمانند، حتی اگر خودشان به COVID-19 آلوده شده باشند.


  تگ ها:

  ادامه , افزایش , موارد , ابتلا , بیمارستان‌ها , سراسر , کشور , کمانش , هستند


  v 6

خبرهای دیگر از علوم پایه