دادستان های فدرال یک پزشک هومیوپاتی را به اتهام طرحی که شامل گلوله">

خبر

 • تک بورد - بانک های اطلاعاتی هومیوپات CA را به دلیل فروش گلوله های COVID ، کارت های واکسن جعلی CDC دستگیر کردند

  بانک های اطلاعاتی هومیوپات CA را به دلیل فروش گلوله های COVID ، کارت های واکسن جعلی CDC دستگیر کردند
  13 روز و 12 ساعت قبل

  هومیوپات: "این مانند داروی انرژی زایی است ... که از خود ذرات بیماری ساخته شده است."
  دادستان های فدرال یک پزشک هومیوپاتی را به اتهام طرحی که شامل گلوله های ساختگی COVID-19 و کارت های ثبت واکسیناسیون COVID-19 جعلی است ، دستگیر کرده اند ، وزارت دادگستری روز چهارشنبه اعلام کرد.

  جولی مازی ، 41 ساله ، از ناپا ، کالیفرنیا ، ادعا می شود ویال های گلوله های اثبات نشده و بالقوه خطرناک را به قیمت 243 دلار به فروش می رساند که به گفته وی با تقلب می تواند "مصونیت مادام العمر" را برای COVID-19 فراهم کند. گلوله ها در واقع چه چیزی هستند و یا حاوی آن نیستند. یک نفر که با بازرسان فدرال صحبت کرد ، گفت که آنها پس از مصرف قرص ها بیمار شده اند. وی در معاملات فروش مازی ، گفت كه گلوله ها حاوی "مقدار بسیار كوچكی از این بیماری [COVID-19]" هستند ، در حالی كه با كلاهبرداری ادعا می كنند كه واكسن های COVID-19 مجاز FDA حاوی "مواد سمی" هستند.

  همراه با گلوله های رمز و راز ، مازی ادعا می شود کارت های واکسیناسیون مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را به مشتریان ارائه می دهد که یا آنها را تا حدی پر کرده یا خالی گذاشته است. وی به مشتریان دستور داد بر روی کارت بنویسند که واکسن Moderna mRNA COVID-19 دریافت کرده اند و سپس زمان ایمن سازی را به عنوان زمان مصرف قرص خود تعیین کرده اند - یا تاریخی که در غیر این صورت سو susp ظن ایجاد نمی کند. مازی حتی تعداد زیادی واکسن Moderna را به مشتریان ارائه کرد که CDC تأیید کرد تعداد واقعی واکسن Moderna است. تعداد زیادی مربوط به لوازم واکسن توزیع شده در منطقه ناپا بود ، که هیچ یک از آنها به مازی اختصاص داده نشد ، وی مجاز به دریافت یا تزریق واکسن COVID-19 نیست.

  "این متهم ادعا می کند معاون دادستان کل ليزا او موناکو در بيانيه ای گفت: "مردم با تهديد از ترس و انتشار اطلاعات نادرست در مورد واکسيناسيون های مجاز FDA ، و همچنين فروش روشهای جعلی که جان افراد را در معرض خطر قرار می دهد." "از این بدتر ، متهم ادعا می شود کارت های واکسیناسیون COVID-19 تقلبی ایجاد کرده و به مشتریان خود دستور می دهد که به طور دروغین واکسن دریافت کرده اند و به آنها این امکان را می دهد که از تلاش برای مهار شیوع بیماری دور بزنند."

  Advertising Bunkum

  مقامات فدرال برای اولین بار از طرح ادعایی مازی پس از تماس تلفنی با یک خبرچین در آوریل سال جاری مطلع شدند. راهنما گفت که خانواده آنها گلوله ها را خریده و کارت های واکسیناسیون CDC جعلی دریافت کرده اند. نوار راهنما پیش رفت و دسته گلوله های خود را خریداری کرد و در ماه ژوئن با Mazi قرار ملاقات تلفنی برقرار کرد که نوار راهنما با رضایت مازی آن را ضبط کرد. در طول تماس ، مازی دستورالعمل هایی را برای گرفتن گندله و پر کردن تقلب کارت واکسیناسیون CDC ارائه داد.

  با توجه به متن مکالمه ، که در یک گواهی نامه فدرال وجود داشت ، مازی راهنما را راهنمایی کرد: / p>

  تقریباً دو تا چهار گلوله از درپوش ویال بریزید و آن را زیر زبان خود بریزید. لازم نیست خودتان را مجنون کنید و سعی کنید دقیقاً چهار گلوله را بریزید. تعداد دقیق گلوله ها مهم نیست. منظور من این است که مانند داروی انرژی زا است ، بنابراین منظور از مصرف بیشتر گلوله ها ، قوی تر نیست.

  وقتی نوار راهنما از آنچه در گلوله ها وجود دارد پرسید ، مازی پاسخ داد:

  [t ] او از COVID-19 است ... از خود ذرات بیماری ساخته شده است. من مراحل دقیق آن را نمی دانم ... تا زمانی که آنها می توانند میکروب های ویروس را استخراج کنند ، می توانند درمان کنند. با استفاده از این روش ، ما در حال استفاده از چیزی هستیم که به عنوان سیستم ایمنی ذاتی شناخته می شود. این همانند قسمت هوش بالاتر سیستم ایمنی بدن ما است.

  پاسخهای Mazi ناسازگار و نگران کننده هستند. یک چیز ، واکسن های واقعی برای ایجاد پاسخ های ایمنی سازگار درازمدت ، مانند تولید آنتی بادی ، که از سیستم ایمنی ذاتی متمایز هستند ، در نظر گرفته شده اند.

  یک محقق فدرال در این مورد با یک متخصص پزشکی در موسسه ملی بهداشت برخی از اظهارات مازی را مرور می کند. با توجه به ادعای وی مبنی بر اینکه گلوله هایش "مصونیت مادام العمر" را برای COVID-19 تأمین می کنند ، این متخصص گفت: "کاملاً بیانیه نادرست است." این متخصص همچنین ادعای مازی مبنی بر اینکه واکسن های مجاز FDA حاوی مواد سمی هستند را رد کرد. از طرف دیگر ، این متخصص خاطر نشان كرد كه افراد بلعیدن گلوله هایی كه به طور بالقوه حاوی ذرات ویروس SARS-CoV-2 هستند - اگر این همان چیزی باشد كه واقعاً در آنها وجود دارد - بسیار خطرناك است. در حالی که ادعاهای مازی مشکل است ، اما با انواع ادعاهای دیگر هومیوپاتها مطابقت دارد.

  تقلب و سود تبلیغات

  هومیوپاتی یک علم شبه است که ادعا می کند مواد سمی بسیار رقیق شده می تواند بیماری ها را درمان کند و رقت افزایش می یابد. قدرت درمان بیماری آنها (معروف به "مانند درمانهایی مانند" و "قانون بینهایت کوچک"). اکثر "تیمارها" آنقدر رقیق هستند که فقط حاوی آب هستند. به همین ترتیب ، برخی از هومیوپات ها ادعا می کنند که مولکول های آب به نوعی می توانند مولکول های دیگری را که با آنها روبرو شده اند به خاطر بسپارند و مطابق آن عمل می کنند.

  اگرچه درمان های آبکی هومیوپات معمولاً بی ضرر هستند ، اما در صورت رقیق شدن نامناسب ، کاملاً خطرناک می شوند. این مورد در مورد محصولات دندان درآوردن هومیوپاتی یافت می شود که حاوی مقادیر ناامنی از یک سم گیاهی به نام بلادونا ، یا همان شب بو کشنده است. محصولات دندان درآوردن در سال 2016 به 10 مورد مرگ و بیش از 400 بیماری در نوزادان و نوزادان مرتبط بود.

  طبق گفته محققان فدرال ، مازی به مشتریان خود گفت گلوله های COVID-19 وی همچنین برای نوزادان ایمن نیست. با تحقیق بیشتر در مورد عملکرد وی ، آنها دریافتند که وی انواع دیگر "واکسیناسیون" هومیوپاتی را برای کودکان فراهم کرده است ، که به دروغ ادعا می کند شرایط ایمن سازی برای مدارس کالیفرنیا را برآورده می کند.

  بر اساس سوابق مالی ، محققان فدرال از میدان استخراج کردند - یک شرکت پرداخت دیجیتال که پردازش کارتهای اعتباری را پردازش می کند - مازی از ژانویه 2020 تا 21 مه 2021 از 2242 معامله تقریبا 221،817 دلار دریافت کرده است. اگرچه اکثر قریب به اتفاق سوابق معامله مشخص نکرده اند که این پرداخت ها برای چیست ، 25 معامله بالغ بر 7653 دلار مشخص شده است به عنوان مربوط به درمان COVID و تقریباً 34 معامله دیگر به عنوان معالجه هومیوپروفیلاکسی ذکر شده است.

  برای تجارت مرتبط با COVID ، مازی به یک فقره کلاهبرداری مفتولی و یک بار اظهارات دروغ مربوط به مراقبت های بهداشتی مهم است.

خبرهای دیگر از علوم پایه