خبر

 • تک بورد - بازی در جریان است - سر ریچارد برانسون تلاش خواهد کرد تا در 11 جولای به فضا برود

  بازی در جریان است - سر ریچارد برانسون تلاش خواهد کرد تا در 11 جولای به فضا برود
  1 روز و 14 ساعت قبل

  "من واقعاً معتقدم که فضا متعلق به همه ماست." - بعد از ظهر پنجشنبه ، Virgin Galactic گفت بنیانگذار آن ، میلیاردر بریتانیایی ، سر ریچارد برانسون ، تلاش خواهد کرد تا در 11 ژوئیه به فضا برود.

  مأموریت "وحدت 22" ، این پرواز با فضاپیمای VSS Unity خدمه کاملی از دو خلبان به نامهای دیو مکی و مایکل ماسوچی و چهار متخصص ماموریت از جمله برانسون را در بردارد. این شرکت در بیانیه ای گفت: "با توجه به موفقیت اخیر پرواز فضایی این شرکت در ماه مه ، یونیتی 22 بر اهداف كابین و مشتری متمركز خواهد شد."

  برانسون گفت:

  من واقعاً معتقدم که فضا به همه ما تعلق دارد ... پس از بیش از 16 سال تحقیق ، مهندسی و آزمایش ، Virgin Galactic در پیشتاز یک صنعت فضای تجاری جدید قرار دارد ، که قرار است فضا را برای بشریت باز کند و دنیا برای همیشه این یک چیز است که آرزو داشته باشید فضا را برای همه قابل دسترسی تر کنید. این یکی دیگر از تیم های باورنکردنی است که این رویا را جمعاً به واقعیت تبدیل کند. به عنوان بخشی از خدمه قابل توجه متخصص ماموریت ، من افتخار می کنم که به اعتبارسنجی سفر کمک کنم.

  زمان این پرواز قابل توجه است ، زیرا یک مأموریت در 11 ژوئیه به برانسون اجازه می دهد تا بنیانگذار آمازون ، جف بزوس را شکست دهد فضا. بزوس گفته است که در اولین پرواز انسانی فضاپیمای نیو شپارد پرواز خواهد کرد که توسط شرکت موشکی Blue Origin وی تولید و آزمایش شده است. این مأموریت برای 20 ژوئیه تعیین شده است.

  روز پنجشنبه برای بزوس و بلو اوریجین یک روز عالی بود ، زیرا این شرکت به دلیل دعوت از والی فانک برای پیوستن به بزوس در پرواز نیو شپارد از سراسر صنعت فضایی تقدیر کرد. فانک 82 ساله عضو برنامه "عطارد 13" بودجه اختصاصی برای زنانی بود که در نهایت برای رفتن به فضا در دهه 1960 انتخاب نشده بودند. او به عنوان کسی دیده می شود که واقعاً ، واقعاً شایسته رفتن به فضا است.

  تبلیغات

  اما اعلامیه Virgin Galactic این لحظه را برای بزوس در پشت صحنه نشان خواهد داد ، زیرا این امر "نبرد میلیاردرها" را برای دیدن اینکه چه کسی ادامه خواهد داد ، ادامه می دهد. ابتدا فضای.

  بیشتر بخوانید Virgin Galactic فقط 82.68 کیلومتر پرواز کرد - آیا این فضا است؟ برانسون به وضوح مشتاق اول بودن است و Virgin Galactic برنامه های پرواز خود را برای تأمین این سفر تغییر داده است. در ابتدا ، برنامه این شرکت در مرحله بعدی یک پرواز آزمایشی با چهار کارمند در کابین مسافر بود. پس از آن آزمایش قرار بود مأموریت برانسون انجام شود.

  س aboutالاتی در مورد اینکه آیا برانسون و ویرجین کهکشانی عجله دارند ، پرسیده خواهد شد. به عنوان مثال ، وین هیل ، مدیر سابق پرواز و مدیر برنامه شاتل فضایی ، در پاسخ به اخبار روز پنجشنبه بعد از ظهر در توئیتر مطلب زیر را نوشت: "در مورد فشار برنامه صحبت کنید! امیدوارم هیچ کس گوشه ای را کوتاه نکند".

  با این حال ، قابل قبول است که پرواز Virgin Galactic در 22 مه به خوبی انجام شد و بنابراین فضاپیمای VSS Unity و هواپیمای حامل آن می توانند تا اوایل ماه جولای دوباره آماده شوند. فقط کمی بیشتر از دو ماه بین پروازهای فضایی VSS Unity (13 دسامبر 2018) و دوم (22 فوریه 2019) گذشته است. این بار ، چرخش تقریباً 1.5 ماهه خواهد بود.

  اگر ریچارد برانسون قبل از 20 ژوئیه به فضا برود ، همانطور که اکنون به نظر می رسد احتمالاً ، او جف بزوس را هر دو در هنگام حمل بار به مدار - با Virgin Virgin خود مورد ضرب و شتم قرار خواهد داد. شرکت موشکی - و همچنین پرواز شخصی به فضا ، علی رغم شروع چهار سال بعد و صرف کسری از پول.

  از نظر تئوریک ، بزوس ممکن است استدلال کند که برانسون در واقع به فضا نمی رود. در جامعه فضایی درباره مرز جو زمین و کیهان اختلافاتی وجود دارد. برای مدت طولانی توافق شد که این مرز از 100 کیلومتر آغاز شود که به خط کارمن معروف است. اما در سال های اخیر ، توافق شده است که فضا کم شروع می شود و به نظر می رسد نگرش ها تغییر می کنند. برانسون احتمالاً بیش از 80 کیلومتر در VSS Unity پرواز خواهد کرد ، در حالی که New Shepard قبل از بازگشت به زمین ، Bezos را با راحتی بیش از 100 کیلومتر خواهد برد.

خبرهای دیگر از علوم پایه