خبر

 • تک بورد - این خوشه دلتا 900 نفره در ماساچوست CDC از بین رفته است - 74٪ واکسینه شده اند

  این خوشه دلتا 900 نفره در ماساچوست CDC از بین رفته است - 74٪ واکسینه شده اند
  20 روز و 12 ساعت قبل

  CDC تعداد 35K عفونت علامتدار در ایالات متحده در هفته را در بین 162 میلیون واکسینه شده تخمین می زند.
  تجزیه و تحلیل یک خوشه COVID-19 متشکل از 900 نفر در ماساچوست - 74 درصد آنها واکسینه شده اند - از جمله اطلاعات هشدار دهنده مراکز بیماری است. این هفته کنترل و پیشگیری برای معکوس کردن ماسک ها است.

  بر اساس یک سند داخلی CDC که برای اولین بار توسط واشنگتن پست بدست آمد ، داده های مربوط به استان خوزستان ، ایالت ماساچوست ، خوشه نشان داد که افراد واکسینه شده به طور حیرت انگیزی از ویروس دلتا کرونا ویروس در حلق و بینی خود حمل می کنند. از همه مهمتر ، مشخص شد که افراد واکسینه شده ویروس خطرناک را به سایر افراد واکسینه شده منتقل می کنند. در سراسر کشور ، CDC تخمین می زند که 35000 عفونت مهم در هر هفته در بین 162 میلیون آمریکایی واکسینه شده وجود دارد.

  سند CDC به طور کلی نشان می دهد که دلتا بسیار مسری است - بسیار بیشتر از نسخه های قبلی ویروس ، به عنوان همچنین سرماخوردگی یا حتی آنفولانزای فصلی. در سند CDC آمده است که دلتا بیشتر با بیماری مسری آبله مرغان مطابقت دارد.

  مقامات آمریکایی باید تصدیق کنند که با سلطه دلتا بر کشور ، "جنگ تغییر کرده است" ، در این سند آمده است. مقاماتی که با پست صحبت کردند می گویند که تجزیه و تحلیل و ضروری بودن این سند ، مواردی است که CDC را وادار کرد تا در اوایل این هفته راهنمایی های خود را برای پوشش نقض کند. CDC هم اکنون ، فارغ از وضعیت واکسیناسیون ، در مدارس ، در مناطقی با انتقال "زیاد" یا قابل توجه "COVID-19" ، یا در صورت تماس با افراد آسیب پذیر ، مانند کودکان واکسینه نشده یا افراد دارای نقص ایمنی ، پوشش داخلی را توصیه می کند.

  آگهی

  اما سندی که دو روز پس از به روزرسانی ماسک CDC با Post به اشتراک گذاشته شد ، ادامه می دهد ، "با توجه به انتقال بیشتر و پوشش فعلی واکسن ، پوشاندن جهانی برای کاهش انتقال نوع دلتا ضروری است."

  این سند همچنین بر روی سوزنی متمرکز شده است که CDC اکنون باید با پیام های بهداشتی محبوب خود - نخود را با تأکید بر ضرورت واکسیناسیون برای همه ، در حالی که خطر نه چندان نادر ابتلا به عفونت های بزرگ و نیاز به ادامه آن را تأیید کند. تلاش برای کاهش حتی پس از واکسیناسیون. علیرغم داده های مربوط به دلتا ، واکسن ها تا اثبات شود که در برابر بیماری شدید ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ بسیار مثر است. آنها همچنان قدرتمندترین ابزار برای پایان دادن به بحران سلامت و بازپس گیری برخی از نسخه های طبیعی هستند. اما واضح است که این هشدارها وجود دارد و CDC هنوز اطلاعاتی را که برای تهیه هشدار جدید خود در مورد دلتا پشتیبان گیری می کند به طور علنی منتشر نکرده است.

  در ماه مه ، مقامات CDC به طور ناگهانی به مردم گفتند که پس از واکسیناسیون کامل ، آنها می توانند ماسک های خود را در بیشتر تنظیمات ، حتی در محیط های شلوغ و داخلی ، پاره کنند. شعارهای پیرامون این تغییر ، تأثیر واکسن ها را برجسته می کند و پیشنهاد می کند که این راهنما به عنوان انگیزه ای برای واکسیناسیون ساخته شده است - آویزان کردن ماسک به عنوان پاداش برای گرفتن عکس. بسیاری از کارشناسان بهداشت از انتقاد ناگهانی حرکت و این واقعیت که آن را در مراحل یا مراحل انجام نداده اند ، به عنوان مثال به سطح انتقال یا میزان واکسیناسیون مرتبط است. برخی همچنین خاطرنشان کردند که بدون وجود معیارهای مشخص برای صدور و پس گرفتن اقدامات بهداشتی ، در صورت بوجود آمدن یک تعویض بازی - مانند دلتا - کار با نقاب دشوار خواهد بود.

خبرهای دیگر از علوم پایه