خبر

 • تک بورد - اولین گردشگر قمری SpaceX در حال پذیرش برنامه های خدمه است

  اولین گردشگر قمری SpaceX در حال پذیرش برنامه های خدمه است
  20 روز و 6 ساعت قبل

  چرا مهم است: اولین پرواز خصوصی اسپیس ایکس برای اواخر سال جاری برنامه ریزی شده است ، اما اولین کار این شرکت برای اولین بار در ماه قمری خواهد بود. وقتی اتفاق می افتد ،

  در سال 2018 ، یوساکو Maezawa ، کارآفرین ژاپنی این فرصت را خریداری کرد که یک سفر یک هفته ای به دور ماه داشته باشد. او همچنین همه صندلی های دیگر پرواز را خریداری کرده و وقت زیادی برای فکر کردن در مورد اینکه می خواهد در سفر تاریخی به او بپیوندد وقت کافی داشته است.

  در ابتدا ، Maezawa می خواست هنرمندان او را در پرواز همراهی کنند ، امیدواریم که این سفر به آنها الهام شود تا پس از بازگشت چیز خاصی ایجاد کنند. سپس ، ایده میزبانی یک مستند خواستگاری برای کمک به او در یافتن یک دوست دختر برای رفتن به فضا مطرح شد ، اما این برنامه ها در ژانویه لغو شد.

  اکنون ، به نظر می رسد که Maezawa به یک بحث کمتر بحث برانگیز پرداخت فرآیند برای کمک به انتخاب خدمه خود.

  این کارآفرین هشت شرکت کننده از سراسر جهان را برای جذب او در پرواز استخدام می کند. در حال حاضر ، دو معیار اصلی وجود دارد که اعضای بالقوه خدمه باید آنها را داشته باشند. ابتدا ، Maezawa گفت که "هر فعالیتی که می کنید ، با رفتن به فضا ، امیدوارم که بتوانید پاکت آن را فشار دهید." در مرحله دوم ، وی اصرار دارد که متقاضیان مایل باشند از سایر خدمه که دارای آرزوهای مشابه هستند حمایت کنند.

  علاقمندان توصیه می شود قبل از ثبت نام در وب سایت DearMoon. شما باید 14 مارس فرصت داشته باشید تا نام خود را در کلاه بگذارید.

  اعتبار مستند Elena11

خبرهای دیگر از علوم پایه