خبر

 • تک بورد - اولین پرواز خصوصی اسپیس ایکس یک بازمانده سرطان 29 ساله را وارد مدار خواهد کرد

  اولین پرواز خصوصی اسپیس ایکس یک بازمانده سرطان 29 ساله را وارد مدار خواهد کرد
  2 روز و 1 ساعت قبل

  چرا مهم است: هیلی آرکنو ، دستیار 29 ساله پزشک در بیمارستان تحقیقات کودکان St. Jude در ممفیس ، TN ، در شرف تبدیل شدن به جوانترین آمریکایی است که تاکنون به دور زمین چرخیده است. وی همچنین اولین شخصی با عضوی از بدن مصنوعی است که از فضا بازدید می کند و یکی از اولین فضانوردان غیرحرفه ای است که این کار را انجام داده است.

  در اوایل سال جاری ، میلیاردر جارد آیزاکمن اعلام کرد که پرواز خصوصی خود را از SpaceX انجام می دهد. آیزاکمن به جای دعوت از دوستان یا خانواده برای پیوستن به وی در سفر ، انتخاب کرد که دو صندلی از چهار صندلی سفینه را به بیمارستان تحقیقات کودکان سنت جود اهدا کند.

  مرکز تحقیقات و تحقیقات کودکان توسط سرگرم کننده تاسیس شد. دنی توماس در سال 1962 و از کودکان و بزرگسالان که با سرطان و سایر بیماری های فاجعه بار دست و پنجه نرم می کنند مراقبت بدون هزینه ای را ارائه می دهد. بیمارستان از یکی از صندلی های سفر به عنوان جایزه قرعه کشی استفاده می کند. مورد دیگر رفتن به یک کارمند مراقبت های بهداشتی در این خط مقدم بود. Arceneaux دریافت کننده خوش شانس بود.

  هنگامی که Arceneaux 10 ساله بود ، وی در سنت جود از نظر سرطان استخوان تحت درمان قرار گرفت. پزشکان مجبور شدند میله های فلزی را به جای برخی از استخوان های آسیب دیده در پای چپ او نصب کنند ، جراحی که به طور معمول او را از سفر به فضا رد می کند.

  پرواز خصوصی که برای اواخر سال جاری برنامه ریزی شده ، مقصد نیست برای ایستگاه فضایی بین المللی. بلکه قبل از اینکه به خانه برگردد ، فضاپیما برای چند روز به دور زمین می چرخد. صندلی باقیمانده در این پرواز به عنوان یک کارآفرین به عنوان بخشی از مسابقه ای که توسط Shift4 Payments برگزار می شود ، کسب و کار ایزاکمن متعلق به آن است.

  عکس کوچک با مجوز از النا 11

خبرهای دیگر از علوم پایه