خبر

 • تک بورد - افزایش بی سابقه COVID در فلوریدا باعث قیام طرفدار ماسک علیه DeSantis می شود

  افزایش بی سابقه COVID در فلوریدا باعث قیام طرفدار ماسک علیه DeSantis می شود
  10 روز و 12 ساعت قبل

  دست کم چهار ناحیه مدرسه برای سرپیچی از دستورات فرماندار برنامه ریزی می کنند.
  وضعیت وخیم COVID-19 در فلوریدا همچنان بدتر می شود زیرا رهبران محلی و فدرال علیه فرماندار جمهوری خواه ران دی سانتیس و تلاش های وی برای خنثی سازی اقدامات بهداشت عمومی ، بدتر می شوند.

  DeSantis مشاغل ، دولت های محلی و مدارس فلوریدا را از درخواست مدارک واکسیناسیون منع کرده است. جمعه گذشته ، DeSantis با صدور فرمان اجرایی مدارس را از الزام به کودکان برای استفاده از ماسک منع کرد. در امضای فرمان اجرایی ، فرمانداری توصیه های فدرال برای ماسک ها را "غیرعلمی" خواند و مدعی شد که این فرمان "از آزادی والدین محافظت می کند". آکادمی اطفال آمریکا نیز ماسک جهانی را بدون توجه به وضعیت واکسیناسیون در مدارس توصیه کرده است.

  در همین حال ، موج ویروس کرونا دلتا همچنان ادامه دارد. روز چهارشنبه ، فلوریدا 20،133 مورد جدید را ثبت کرد ، که دومین بالاترین تعداد روزانه موارد جدید در کل همه گیری همه گیر است. ایالت سانشاین 22 درصد موارد جدید شناسایی شده در ایالات متحده را علیرغم تشکیل تنها 6.5 درصد از جمعیت این کشور تشکیل می دهد. امروز ، یک رکورد بالغ بر 12،888 نفر در این ایالت با بیماری کووید 19 بستری شده اند. این چهارمین روز متوالی بستری شدن رکورد بستری شدن در بیمارستان ها است.

  فلوریدا همچنین بیشترین تعداد موارد جدید ابتلا به بیماری را در کودکان نسبت به سایر ایالت ها گزارش می کند ، به طوری که در مجموع 135 کودک زیر 18 سال در حال حاضر در بیمارستان بستری هستند. با تجزیه و تحلیل میامی هرالد مشخص شد ، در حالی که موارد در هر گروه سنی در ایالت افزایش می یابد ، بیشترین افزایش در سنین زیر 12 سال و افراد واجد شرایط واکسیناسیون مشاهده می شود.

  تبلیغات

  خارج شوید به هر حال

  بر اساس گزارش واشنگتن پست ، حداقل چهار ناحیه مدرسه در این ایالت - از جمله برخی از بزرگترین ولسوالی ها - اعلام کرده اند که علیرغم دستورات DeSantis ، الزامات ماسک را حفظ یا مجدداً صادر می کنند. شورش در شهرستان های دووال ، بروارد و لئون منابع دولتی را برای ولسوالی ها به خطر می اندازد.

  با این حال ، روز پنجشنبه ، رهبران آموزش و پرورش ایالت به موضعی نرم کننده در برابر الزامات ماسک اشاره کردند. به گفته Sarasota Herald-Tribune ، به جای تلاش برای لغو دستورهای ماسک منطقه ، پیشنهاد ارائه کوپن برای دانش آموزان برای فرار از دستور ماسک با اجازه دادن به آنها برای انتقال به مدارس دولتی یا خصوصی دیگر که نیازی به آنها ندارند.

  وکیل بزرگترین اتحادیه معلمان ایالت به Herald-Tribune خاطرنشان کرد که DeSantis ممکن است دیگر قدرت نادیده گرفتن تصمیمات مناطق مدرسه در مورد ماسک ها و سایر سیاست ها را نداشته باشد زیرا او دستور فوریتی را که کنترل گسترده تری به او می داد ، لغو کرد. در طول همه گیری.

  روز سه شنبه ، رئیس جمهور جو بایدن ، دی سانتیس و سایر فرمانداران را که مانع اقدامات بهداشتی می شوند با افزایش موارد مورد انتقاد قرار داد. او گفت: "اگر قصد کمک ندارید ، حداقل از راه افرادی که سعی می کنند کار درست را انجام دهند ، دور شوید." در مورد مهاجرت ، بدون ارائه مدرکی برای چنین ادعایی. او همچنین استدلال کرد که دستور ماسک نباید در دست مقامات دولتی باشد. دی سانتیس در مورد بایدن گفت: "او فکر می کند که این باید برای دولت تصمیم گیری کند ،" خوب من می توانم در فلوریدا به شما بگویم ، والدین مسئول این تصمیم خواهند بود.

خبرهای دیگر از علوم پایه