خبر

 • تک بورد - افزایش بدنام 4000 درصدی قیمت شکرلی باعث می‌شود که او مادام العمر از داروخانه محروم شود

  افزایش بدنام 4000 درصدی قیمت شکرلی باعث می‌شود که او مادام العمر از داروخانه محروم شود


  13 روز و 12 ساعت قبل

  دادستان کل نیویورک با ارجاعات قبیله وو تانگ جشن گرفت.
  یک دادگاه فدرال روز جمعه مارتین اسککرلی کلاهبردار محکوم را از کار مجدد در صنعت داروسازی در هر عنوان منع کرد و به او دستور داد که 64.6 میلیون دلار سود حاصل از این طرح بدنام خود را بازپرداخت کند. قیمت داروی نجات دهنده داراپریم را بیش از 4000 درصد افزایش داد.

  ادامه مطلب

  طرح بدنام افزایش قیمت شکلی در نهایت با تسویه حساب 40 میلیون دلاری بسته شد، قاضی ناحیه ایالات متحده، دنیس کوت، پس از اینکه متوجه شد که شکرلی درگیر اقدامات ضدرقابتی برای محافظت از کشور است، این ممنوعیت مادام العمر را صادر کرد. سود انحصاری داراپریم.

  طبق شکایتی که توسط کمیسیون تجارت فدرال و هفت ایالت -نیویورک، کالیفرنیا، ایلینویز، کارولینای شمالی، اوهایو، پنسیلوانیا و ویرجینیا - شکلی، شرکت داروسازی سابق وی وایرا (تورینگ سابق) و مدیر عامل سابق ویرا ارائه شده است. کوین مولدی در سال 2015 پس از خرید حقوق داراپریم، "وبی از محدودیت‌های ضدرقابتی برای حذف رقابت" ایجاد کرد.

  داراپریم یک داروی ضد انگلی ارزان و چند دهه قدیمی است که برای درمان توکسوپلاسموز استفاده می‌شود. اغلب افراد مبتلا به سیستم ایمنی ضعیف (مانند بیماران مبتلا به ایدز) را بیمار می کند و می تواند برای نوزادان کشنده باشد. ادعا می‌شود که اسککرلی و مولدی طرح پیچیده‌ای ترتیب داده‌اند که دارو را از دست رقبا دور نگه می‌دارد، عرضه‌کنندگان را از فروش مواد مهم دارو به رقبا محدود می‌کند، و انتشار داده‌های فروش را که اندازه بازار را برای رقبا آشکار می‌کند، مسدود می‌کند.

  در همین حال، Shkreli و Mulleady به طور ناگهانی قیمت فهرست داراپیم را بیش از 4000 درصد افزایش دادند، از 17.50 دلار به 750 دلار در هر تبلت.

  تبلیغات

  فردای بهتر

  در جمعه حاکم Cote، او به این نتیجه رسید که اسککرلی "مغز و متفکر رفتار غیرقانونی [ویرا] و مسئول اصلی آن در طول سال ها بوده است." او نوشت که محرومیت مادام‌العمر او و دستور پرداخت ۶۴.۶ میلیون دلار به‌منظور انزجار، «در خدمت عدالت است.

  در یک بیانیه مطبوعاتی روز جمعه، لتیتیا جیمز، دادستان کل نیویورک، حکم را با برخی از قبیله‌های وو تانگ جشن گرفت. ارجاعات.

  "حسادت، حرص، شهوت و نفرت" فقط "از هم جدا نمی شوند"، بلکه آشکارا به آقای اسککرلی و شریک زندگی اش انگیزه دادند تا به طور غیرقانونی قیمت یک نجات جان را بالا ببرند. جیمز، دادستان کل، با اشاره به اشعار کتاب «فردای بهتر» از قبیله وو تانگ، گفت: «اما آمریکایی‌ها می‌توانند آسوده خاطر باشند زیرا مارتین شکرلی دیگر یک برادر داروساز است... جیمز دادستان کل ادامه داد: ثروتمندان و قدرتمندان نمی‌توانند طبق قوانین خودشان بازی کنند، بنابراین به نظر می‌رسد که پول نقد بر همه چیز در اطراف آقای شکرلی حکومت نمی‌کند. ماه گذشته که در آن Vyera و شرکت مادرش، Phoenixus، موافقت کردند تا 40 میلیون دلار به قربانیان طرح داراپیم بپردازند. تسویه حساب همچنین شرکت ها را ملزم کرد که داراپریم را به قیمت تمام شده در اختیار رقبا قرار دهند و آنها را از ورود به هر گونه طرح مشابه به مدت 10 سال منع کرد. مولدی به مدت هفت سال از صنعت داروسازی محروم شد.

  شکلی، در عین حال در حال گذراندن حکم هفت سال زندان از محکومیت کلاهبرداری اوراق بهادار در سال 2017 است که مربوط به دو صندوق تامینی که قبل از طرح داراپریم اداره می کرد. پس از محکومیت کلاهبرداری، به او دستور داده شد 7.36 میلیون دلار دارایی، از جمله تنها نسخه آلبوم Wu-Tang Once Upon A Time in Shaolin  را که در سال 2015 در حراجی از RZA عضو Wu-Tang به مبلغ 2 میلیون دلار خریداری کرد، ضبط کند. /p>


  تگ ها:

  افزایش , بدنام , 4000 , درصدی , قیمت , شکرلی , باعث , می‌شود , مادام , العمر , داروخانه , محروم


  v 6
خبرهای دیگر از علوم پایه