techbord.com ارتش ایالات متحده بودجه تحقیق در مورد ارتباطات خاموش از طریق سیگنال های مغزی را تأمین می کند

رو به جلو: تصور کنید اگر سربازان می توانند از طریق فکر تنها با استفاده از امواج مغزی خود با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. ارتش ایالات متحده میلیون ها نفر را صرف تحقیقاتی می کند که می تواند سناریوی کاملاً وحشتناک را به واقعیت تبدیل کند و اولین دستیابی به موفقیت در این زمینه صورت گرفته است.

همانطور که توسط C4isrnet گزارش شده است ، دفتر تحقیقات ارتش ایالات متحده طی 25 سال آینده 6.25 میلیون دلار بودجه برای این پروژه اختصاص داده است. توسط محققان دانشگاه کالیفرنیا ، لس آنجلس هدایت می شود. دانشگاه کالیفرنیا ، برکلی ؛ دانشگاه دوک و دانشگاه نیویورک ، همراه با چندین نفر از انگلستان.

این تحقیق قبلاً در جداسازی سیگنالهای مغزی موثر بر عملکرد یا رفتار از سایر سیگنالهای مغزی موفق بوده است. با استفاده از یک الگوریتم و ریاضیات پیچیده ، تیم می تواند تشخیص دهد که کدام سیگنال های مغزی مربوط به رفتار است و آنها را از کسانی که به عنوان بی ربط طبقه بندی شده اند حذف کند.

با شناسایی این سیگنال های مغزی ، می تواند منجر به ایجاد ماشینی شود که قادر به تفسیر آنها و بازخورد باشد ، به یک سرباز اجازه می دهد قبل از اینکه اتفاقی بیفتد اقدامات اصلاحی انجام دهد. حمید کریم ، مدیر برنامه دفتر تحقیقات ارتش ، سیگنالهای استرس و خستگی را مثال می زند که قبل از اینکه کسی متوجه شود دچار استرس یا خستگی شده است ، توسط مغز داده می شود. این فناوری می تواند به سربازان بفهماند که نیاز به وقفه ای زودتر از موعد دارند.

برنامه کاربردی بالقوه دیگر این تحقیق ارتباط سریع و بی صدا است. فقط با فکر کردن در مورد عملی ، می توان آن را توسط یک کامپیوتر تفسیر کرد و به یک هم تیمی یا یک فرمانده منتقل کرد. کریم توضیح داد: "بنابراین من و شما آنجا در تئاتر هستیم و باید [...] درباره موضوعی که با آن روبرو هستیم صحبت کنیم." "من اساساً با رایانه خود صحبت کردم - رایانه شما می تواند در جیب شما باشد ، می تواند تلفن همراه شما باشد یا هر چیز دیگری - و این رایانه با [...] رایانه هم تیمی شما صحبت می کند. و سپس رایانه وی قرار است با هم تیمی شما صحبت کند. "

آزمایشات مربوط به جداسازی امواج مغزی قبلاً روی میمون ها انجام شده است ، اما انتظار ندارید که برای چند مورد دیگر شاهد فن آوری در میدان های جنگ باشید. دهه ها.

اعتبار تصویر: Getmilitaryphotos

ارتش ایالات متحده بودجه تحقیق در مورد ارتباطات خاموش از طریق سیگنال های مغزی را تأمین می کند
science/ارتش-ایالات-متحده-بودجه-تحقیق-در-مورد-ارتباطات-خاموش-از.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com انویدیا کارت جدید مبتنی بر پاسکال ، GT 1010 را راه اندازی می کند
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.