وزارت بهداشت و رفاه آیداهو روز دوشنبه "استاندار">

خبر

 • تک بورد - آیداهو شروع به جیره بندی مراقبت ها می کند زیرا بیمارستان ها تحت فشار کووید فشرده می شوند

  آیداهو شروع به جیره بندی مراقبت ها می کند زیرا بیمارستان ها تحت فشار کووید فشرده می شوند
  15 روز و 19 ساعت قبل

  "استانداردهای بحرانی مراقبت آخرین راه حل است. این بدان معناست که ما منابع خود را به اتمام رسانده ایم."
  وزارت بهداشت و رفاه آیداهو روز دوشنبه "استانداردهای بحرانی مراقبت" خود را در 10 بیمارستان شمالی که از کمبود کارکنان به شدت آسیب دیده است ، فعال کرد. این بخش سه شنبه اعلام کرد که کمبود تخت بیمارستان و "افزایش چشمگیر بیماران مبتلا به COVID-19 که نیاز به بستری شدن دارند".

  خواندن بیشتر

  در بیمارستان های اورژانسی که تحت تأثیر COVID-19 قرار گرفته اند ، در اینجا افرادی که ممکن است تحت درمان قرار گیرند-و چه کسانی ممکن است نباشند بیماران. منابع جیره بندی می شوند و بیمارانی که بیشترین شانس را برای زنده ماندن دارند ممکن است در اولویت قرار گیرند.

  در عمل ، این می تواند بدین معنا باشد که: خدمات فوریت های پزشکی ممکن است اولویت بندی تماس هایی را که 9-1-1 به آنها پاسخ می دهند ؛ برخی از افرادی که به طور معمول در بیمارستان بستری می شوند ، در عوض روگردان خواهند شد. برخی از بیماران بستری ممکن است زودتر از حالت عادی به خانه فرستاده شوند یا تخت بیمارستان خود را در منطقه ای از بیمارستان ، مانند اتاق کنفرانس ، پیدا کنند. و در بدترین موارد ، کارکنان بیمارستان ممکن است نتوانند یک تخت بخش مراقبت های ویژه یا یک دستگاه تنفس مصنوعی به بیمارانی که شانس نسبتاً کمی برای زنده ماندن دارند ، ارائه دهند.

  "استانداردهای بحرانی مراقبت آخرین است دیو جپسن ، مدیر بخش بهداشت و رفاه آیداهو ، در بیانیه ای گفت که این بدان معناست که ما منابع خود را به حدی خسته کرده ایم که سیستم های مراقبت بهداشتی ما قادر به ارائه درمان و مراقبت مورد انتظار ما نیستند. " "این تصمیمی است که من مشتاقانه می خواستم از آن اجتناب کنم. بهترین وسیله ای که ما می توانیم آن را تغییر دهیم این است که افراد بیشتری واکسینه شوند و از ماسک در داخل و خارج از مکان های شلوغ عمومی استفاده کنند. لطفاً واکسیناسیون را در اسرع وقت انتخاب کنید - این بهترین محافظت شما در برابر بستری شدن در برابر COVID-19 است. "

  تبلیغات

  قابل پیشگیری

  آیداهو یکی از کمترین میزان واکسیناسیون کشور را دارد ، تنها 39 درصد از ایالت واکسینه شده است. به با گسترش بی رویه سراسری نوع دلتای غیرقابل انتقال ، ایالت جواهر از ژوئیه شاهد افزایش موارد COVID-19 و بستری شدن در بیمارستان ها بوده است. منطقه شمالی شاهد بدترین موج ها است. بستری شدن در آیداهو از همه رکوردهای قبلی در این ایالت فراتر رفته و به میانگین هفت روزه نزدیک به 540 مورد بستری در بیمارستان COVID-19 رسیده است. اوج قبلی در اواخر دسامبر حدود 470 بود. در سراسر ایالت ، حدود 89 درصد از تخت های بخش مراقبت های ویژه اشغال شده است.

  "ما به نقطه بی سابقه و ناخواسته ای در تاریخ ایالت خود رسیده ایم." برد لیتل گفت. "ما اقدامات زیادی را برای جلوگیری از رسیدن به اینجا انجام داده ایم ، اما باز هم باید از ایالت آیداهو بیشتر بخواهیم تا واکسن COVID-19 را دریافت کنند. بیشتر آیداهوها باید واکسن را انتخاب کنند تا بتوانیم شیوع بیماری را به حداقل برسانیم و تعداد بستری شدن های COVID-19 را کاهش دهید ، که بسیاری از آنها شامل ایالت آیداهو هستند و با استفاده از واکسن های ایمن و م preventثر قابل پیشگیری هستند. در آستانه مراقبت جیره بندی. آسوشیتدپرس گزارش داد که دیوید ایج ، فرماندار دموکراتیک هاوایی هفته گذشته با امضای یک دستورالعمل ، بیمارستان ها و کارکنان مراقبت های بهداشتی را در صورت مجبور به جیره بندی مراقبت از مسئولیت آزاد کرد. NPR در آخر هفته گزارش داد که نیومکزیکو دارای لیست انتظار تخت های ICU در حالی که مقامات آنجا هشدار داده اند که آنها نیز ممکن است نیاز به وضع استانداردهای بحران داشته باشند.

  از روز سه شنبه ، ایالات متحده بیش از 40 میلیون مورد COVID-19 را از زمان شروع همه گیری ثبت کرده است و تعداد کشته شدگان I. انتظار می رود به 650،000 برسد.

خبرهای دیگر از علوم پایه