نگران هستید که دکل های تلفن همراه 5G سطوح خطرناک تشعشعات ف">

خبر

 • تک بورد - «آویزهای کوانتومی» ضد 5G رادیواکتیو هستند

  «آویزهای کوانتومی» ضد 5G رادیواکتیو هستند


  1 ماه قبل

  هشدار مقام هلندی برای مسائل ایمنی هسته ای، ممنوعیت 10 محصول "یون منفی" تقلبی را ممنوع می کند.
  نگران هستید که دکل های تلفن همراه 5G سطوح خطرناک تشعشعات فرکانس رادیویی را به مغز شما بتابانند؟ کلاه فویل کلاسیک را فراموش کنید و "آویز کوانتومی" تصویر بالا را امتحان کنید. این یک اکسسوری بسیار شیک تر است. محصول مبتنی بر یک ترفند بازاریابی شبه علمی واقعی است: برچسب "کوانتوم" را روی چیزی بزنید و این کلم

  این نوع محصولات "یون منفی" را می‌توان برای فروش در سرتاسر اینترنت یافت، که ادعا می‌کنند عملکرد سیستم ایمنی را تقویت می‌کنند، انرژی را افزایش می‌دهند، و بله، محافظت از کاربر در برابر امواج ظاهراً مضر 5G، از جمله مزایای احتمالی دیگر. هیستری ناشی از خطرات 5G هیچ مبنای علمی ندارد، و حتی اگر هم داشته باشد، "یون های منفی" نوعی دفاع جادویی نیستند. اما اگر مردم بخواهند پول نقدی که به سختی به دست آورده اند را خرج کارهای بیهوده کنند، این حق آنهاست. بدون آسیب، بدون خطا، درست است؟

  نه به این سرعت. به نظر می رسد که بسیاری از این محصولات سطوح پایینی از تشعشعات یونیزان را منتشر می کنند که در صورت استفاده طولانی مدت می تواند خطرناک باشد - به طوری که سازمان ایمنی هسته ای و حفاظت در برابر تشعشعات (ANVS) در هلند به تازگی هشداری برای مصرف کنندگان صادر کرده و فروش را ممنوع کرده است. از ده محصول این چنینی، از جمله آن آویز کوانتومی زیبا.

  این اولین بار نیست که کسی متوجه می شود این نوع از محصولات "یون منفی" رادیواکتیو هستند. این محصولات می توانند حاوی خاکستر آتشفشانی، تیتانیوم، تورمالین، زئولیت، ژرمانیوم و ماسه مونازیت باشند و همچنین ممکن است حاوی عناصر رادیواکتیو طبیعی از جمله اورانیوم و توریم باشند. مسلماً، مقادیر کمی در محصولات وجود دارد، اما تابش گامای ساطع شده هنوز برای راه اندازی تجهیزات نظارت بر تشعشع کافی است. (و بار دیگر، کامیون پر از موز نیز می تواند.)

  در حالی که آژانس هیچ اختیاری برای ممنوعیت عرضه کنندگان خارجی ندارد، متعهد شد که چنین تامین کنندگانی را به مقامات مربوطه در کشورهای خود گزارش دهد. (از طرف دیگر، تصفیه کننده های هوای یونی حاوی مواد رادیواکتیو نیستند و از ممنوعیت مستثنی هستند.) طبق ANVS:

  محصولات مصرفی آزمایش شده حاوی مواد رادیواکتیو هستند و بنابراین به طور مداوم تشعشعات یونیزه ساطع می کنند و در نتیجه در معرض قرار می گیرند. پوشنده قرار گرفتن در معرض پرتوهای یونیزان می تواند اثرات نامطلوبی برای سلامتی ایجاد کند. به دلیل خطر بالقوه سلامتی که دارند، این محصولات مصرفی حاوی مواد رادیواکتیو از نظر قانون ممنوع هستند. تشعشعات یونیزان می تواند به بافت و DNA آسیب برساند و مثلاً باعث قرمزی پوست شود. فقط سطوح پایین تشعشع روی این محصولات خاص اندازه گیری شده است. با این حال، فردی که از این نوع محصول برای مدت طولانی (یک سال، 24 ساعت در روز) استفاده می‌کند، می‌تواند خود را در معرض سطحی از تشعشعات قرار دهد که بیش از حد سختگیرانه برای قرار گرفتن در معرض پوست در هلند است. برای جلوگیری از هرگونه خطر، ANVS از دارندگان چنین اقلامی می‌خواهد که از این به بعد آن‌ها را نپوشند.

  خرید نشوید: گردنبند سیاه و سفید Energy Armor نیز سطوح پایینی از تشعشعات یونیزان ساطع می‌کند.بزرگنمایی / نخرید: گردنبند سیاه و سفید Energy Armor نیز سطوح پایینی از تشعشعات یونیزان ساطع می کند. Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu

  همانطور که قبلاً گزارش داده‌ایم، فناوری بی‌سیم مدت‌هاست که بر اساس اتهامات مبهم مبنی بر ایجاد مشکلات سلامتی و ادعاهایی مبنی بر اینکه برخی از افراد "حساس به برق" هستند، نگرانی‌هایی را ایجاد کرده است. این ترس‌ها با تعداد انگشت شماری از مطالعات مبهم حفظ شده‌اند که نشانه‌هایی از ارتباط احتمالی بین استفاده از تلفن همراه و سرطان را نشان می‌دهند، اما بیشتر این مطالعات دارای مشکلات مهمی بودند. و بسیاری از مطالعات دیگر هیچ ارتباطی را مشاهده نکردند.

  ادامه مطلب

  مشهورها شایعاتی را مبنی بر ارتباط 5G با ویروس کرونا به اشتراک می گذارند، nutjobs برج های سلولی را می سوزانند

  تابش فرکانس رادیویی نسبتاً کم انرژی است و نمی تواند پیوندهای شیمیایی را بشکند. مانند فرکانس های مایکروویو مجاور، می تواند بافت ها را گرم کند. اما ما از هیچ مکانیسمی فراتر از گرمایش که توسط تابش در این طول موج ها می تواند به بافت انسان آسیب برساند، آگاه نیستیم. و هیچ مدرکی در سطح جمعیت وجود ندارد که نشان دهد تشعشعات ناشی از این منابع هر نوع خطری را به همراه دارد.


  تگ ها:

  آویز , کوانتومی , رادیواکتیو , هستند


  v 9
خبرهای دیگر از علوم پایه