آن “دیلدو” روم باستان را به خاطر دارید؟ ممکن است فقط یک دوک قطره ای قدیمی رومی باشد

"این به عنوان یک دیلدو کمی کم گفته است، و می تواند یک چرخش رضایت بخش تر از هر چیز دیگری باشد."
شاید خوب است که حداقل یکی از بی شمار داستان های رسانه ای ماه گذشته را در مورد یک "دیلدو" احتمالی 2000 ساله بخوانید. "در نزدیکی بقایای یک قلعه کمکی رومی در بریتانیا به نام ویندولاندا کشف شد. خوب، این یا دیلدو است. حشره ای که برای آسیاب کردن مواد پخت و پز، لوازم آرایشی یا دارویی استفاده می شود. یا چیزی

همانطور که قبلاً گزارش دادیم، سایت ویندولاندا در جنوب استحکامات دفاعی معروف به دیوار هادریان قرار دارد. یک باستان شناس به نام ویلیام کامدن وجود این خرابه ها را در رساله ای در سال 1586 ثبت کرده است. در طول 200 سال بعد، افراد زیادی از این مکان دیدن کردند و یک حمام نظامی در سال 1702 و یک محراب در سال 1715 کشف کردند. کشیش آنتونی هدلی در سال 1814 حفاری در این مکان را آغاز کرد، اما او قبل از اینکه فرصتی برای ثبت آنچه پیدا کرده بود درگذشت درگذشت. آیندگان محراب دیگری که در سال 1914 یافت شد تأیید کرد که قلعه ویندولاندا نامیده می شد.

کاوش های باستان شناسی جدی در این مکان در دهه 1930 تحت رهبری اریک بیرلی آغاز شد که پسران و نوه او پس از مرگ او کار را ادامه دادند، درست است. تا به امروز شرایط محرومیت از اکسیژن رسوبات (که برخی از آنها تا 6 متر یا 19 فوت در داخل زمین امتداد دارند) به این معنی است که آثار به دست آمده به طور قابل ملاحظه ای به خوبی حفظ شده اند. اینها شامل لوح های نوشتاری چوبی و بیش از 100 شانه شمشاد است که مدت ها پیش در شرایط غنی از اکسیژن بیشتر متلاشی شده بودند.

تبلیغات

ادامه مطلب

سرباز روم باستان یک فالوس با توهین شخصی در این سنگ حک کرده است

این سایت بیشتر به خاطر لوح های به اصطلاح Vindolanda معروف است که در میان قدیمی ترین اسناد دست نویس باقی مانده در انگلستان. در سال 1973 کشف شد، این برگ های چوبی نازک، به اندازه یک کارت پستال، با متن نوشته شده با جوهر مبتنی بر کربن است. بیشتر اسناد، ارتباطات رسمی نظامی و پیام‌های شخصی سربازان پادگان به خانواده‌هایشان است که جزئیات زیادی را در مورد زندگی در قلعه فاش می‌کند. تا کنون مشهورترین لوح 291 است که در حدود سال 100 پس از میلاد توسط همسر فرمانده ای به نام کلودیا سورا که مسئول دژی در نزدیکی بود نوشته شده است. خطاب به سولپیشیا لپیدینا بود که او را به یک جشن تولد دعوت کرده بود و نشان دهنده یکی از اولین نمونه های شناخته شده زنی است که به زبان لاتین می نوشت.

فالوس ها در همه جا در روم باستان وجود داشتند زیرا اعتقاد بر این بود که آنها شر را دفع می کنند. سایت ویندولاندا به تنهایی دارای 13 حکاکی فالیک است که بیش از آن چیزی است که در هر مکان حفاری دیگری در امتداد دیوار هادریان کشف شده است.

به عنوان مثال، سال گذشته، باستان شناسان حفاری در ویندولاندا یک سنگ کوچک حکاکی شده با تصویری غیرقابل انکار کشف کردند. یک آلت تناسلی – اساساً یک عکس d**k رومی باستان، همراه با یک پیام توهین آمیز خام. کارشناسان کتیفی رومی این حروف را به‌عنوان نسخه‌ای از کاکاتور سکوندینوس که به (ahem) ترجمه می‌شود، «Secundinus، شیتر» تشخیص دادند. تصویر آلت تناسلی فقط به آسیب‌دیدگی توهین می‌افزاید - واژگونی هوشمندانه‌ای از تفسیر سنتی فالوس به عنوان یک مثبت. نماد باروری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *