خبر

 • تک بورد - خلاصه سیستم Wi-Fi 2020: به روزرسانی Wi-Fi 6

  خلاصه سیستم Wi-Fi 2020: به روزرسانی Wi-Fi 6
  چند ثانیه قبل

  میانبرهای خرید:

  با هر نسل جدید Wi-Fi دستگاه های جدیدی به بازار می آیند که از تمام قابلیت های استاندارد جدید بهره می برند. تعداد زیادی روتر بی سیم جدید در بازار وجود دارد ، بنابراین امروز نگاهی خواهیم انداخت به برخی از بازیکنان اصلی. لیست کاملی از هر روتر Wi-Fi 6 تقریباً غیرممکن است ، اما این راهنمای خرید مطمئناً ایده خوبی از عملکرد این سیستم ها ارائه می دهد.

  در یک بخش اخیر ، ما اخیراً به توضیحات فنی پرداختیم تفاوت بین Wi-Fi 5 (802.11ac) و Wi-Fi 6 (802.11ax) ، بنابراین اگر می خواهید در مورد موارد بروزرسانی بیشتر بدانید ، حتماً آن را بخوانید. TL؛ DR: Wi-Fi 6 امکان ارسال بیت های بیشتری را با هر انتقال برای سرعت بهتر فراهم می کند. همچنین برای بهبود عملکرد چند دستگاه در محیط های شلوغ از طیف بی سیم استفاده بهتری می کند. در محیط های کم تراکم ، Wi-Fi 6 امکان اتصال همزمان بیشتر از هر دستگاه را برای افزایش توان عملیاتی فراهم می کند.

  در مورد تفاوت های عملکردی ملموس ، ما همچنین بخشی از آن را داریم ، ببینید: Wi-Fi 6 vs. Wi-Fi 5 دارای علامت گذاری شده است. TL؛ DR Wi-Fi 6 در انتقال پرونده های خام به طور محسوسی سریع تر است ، اما نه با جهش. در صورت عدم اتصال سریع اینترنت که سیستم Wi-Fi 5 فعلی شما را اشباع می کند ، واقعاً افزایش چشمگیری نخواهید داشت. وقتی بسیاری از دستگاه های ما از قابلیت Wi-Fi 6 برخوردار باشند و همه از قوانین جدید به اشتراک گذاری پهنای باند پیروی کنند ، پیشرفت های واقعی به چشم می خورد.

  \"

  بیایید با یک کار سریع شروع کنیم نمای کلی دستگاه های موجود در این جمع بندی.

  بیشتر دستگاه ها سیستم مشبک هستند زیرا محبوبیت روزافزونی پیدا کرده اند. مدل هایی که ما داریم Asus ZenWiFi AX XT8 ، Linksys MX10 Velop ، Arris SURFboard mAX و TP-Link Deco X20 هستند. برای روترهای مستقل ، ما Asus RT-AX3000 و Netgear Nighthawk AX4 را در اختیار داریم.

  این به هیچ وجه یک جمع بندی کامل نیست ، اما نشان دهنده پیشنهادات Wi-Fi 6 از محبوب ترین خطوط تولید است. از دیگر سیستم های شبکه Wi-Fi 6 که نمی توانیم برای بررسی ایمن کنیم ، می توان به Netgear Orbi و Ubiquiti AmpliFi Alien اشاره کرد. هنگامی که ما در حال تکمیل این آزمایش بودیم ، آمازون فقط Wi-Fi 6 Eero خود را منتشر کرد ، بنابراین به موقع موفق نشد. آخرین سیستم مش Google نیز فقط Wi-Fi 5 باقی مانده است.

  قبل از بررسی نتایج عملکرد ، مروری سریع بر روی هر واحد خواهیم داشت. ما پوشش و پهنای باند اعلام شده آنها را ذکر خواهیم کرد ، اما این اعداد فقط باید به عنوان یک خط پایه عمل کنند زیرا عملکرد واقعی سناریو بسیار متفاوت است.

  از نظر قابلیت استفاده ، تنظیم همه روترها بسیار آسان بود بیرون از جعبه این چیزی است که در سالهای اخیر با ارائه تمام برنامههای موبایل که از ابتدا تا انتها شما را راهنمایی می کند ، در سالهای اخیر بهبود یافته است. کشف دستگاه ها از طریق بلوتوث تا حد زیادی جایگزین رمزهای عبور پیش فرض شده است. همه سیستم ها در مدت 5 دقیقه فعال و کار می کنند و دستورالعمل های آن بسیار آسان است. تقریباً همه آنها نوعی LED RGB دارند تا با یک نگاه از وضعیت شبکه مطلع شوید. برای کل صنعت ، ما خوشحالیم که این روند چقدر پیش رفته است تا به افراد کم بهره از نظر فنی کمک کند شبکه های خود را تنظیم کنند.

  سیستم های مش

  در ابتدا ما Asus ZenWiFi XT8 را داریم. این منطقه دارای پوشش تبلیغاتی 5500 فوت مربع برای سیستم گره دوگانه و پهنای باند کل تا 6600 مگابیت بر ثانیه است. قیمت 250 دلار برای یک واحد و 450 دلار برای 2 بسته. یکی از ویژگی های قابل توجه XT8 پورت WAN 2.5G است. این می تواند به افراد مبتلا به فیبر یا بسته های اینترنت 1 گیگابیت بر ثانیه کمک کند تا از خدمات خود نهایت استفاده را ببرند.

  ایسوس چندین محصول Wi-Fi 6 دیگر از جمله سیستم AiMesh AX6100 ارزان قیمت خود را تا بیش از حد بالا ارائه می دهد. بهترین ROG Rapture GT-AX11000.

  ZenWiFi XT8 را می توان به عنوان شبکه اصلی ارائه داد. از بین تمام دستگاه هایی که در این جمع بندی آزمایش کردیم ، برنامه و رابط وب ایسوس را بهترین دوست داریم. کمی "gamery \" به نظر می رسد ، اما اطلاعات و جزئیات خوبی در مورد شبکه بدون پیچیدگی بیش از حد ارائه می دهد.

  \"

  در مرحله بعدی Linksys MX10 Velop قرار دارد ، تصویر زیر در کنار نسل قبلی Wi-Fi 5 گره مش. همان طرح مستطیلی اندکی مخروطی و LED وضعیت را در بالا ادامه می دهد. این پوشش حداکثر 6000 فوت مربع با سرعت 5300 مگابیت بر ثانیه را تبلیغ می کند.

  Velop با قیمت 400 دلار برای یک واحد و 700 دلار برای این جفت ارز ، گرانترین سیستم در لیست امروز ما است. Linksys اساساً همان محصول را در بسته بندی دیگری به نام MR9600 و مدل سطح پایین MR7350 ارائه می دهد. تجربه برنامه موبایل مثبت است و ما به راحتی توانستیم تمام تنظیمات مورد نیاز خود را پیدا کنیم. مدیریت دستگاه بدون دردسر به شما امکان می دهد دسترسی تک تک مشتری ها را روشن یا خاموش کنید و همچنین اولویت آنها را تعیین کنید. هر دو واحد می توانند 12 جریان داده جداگانه فراهم کنند تا دستگاه های همزمان بیشتری فراهم شوند.

  https://techbord.com خلاصه سیستم Wi-Fi 2020: به روزرسانی Wi-Fi 6

  Arris SURFboard mAX یک تازه وارد به بازار است. آریس به خاطر ساخت مودم ، جعبه کابل و سایر تجهیزات ارائه دهنده خدمات بسیار مشهور است ، اما این اولین روتر مستقل Wi-Fi آنها است. ما مدل AX11000 را داریم که تا 6000 فوت مربع با حداکثر 11000 مگابیت بر ثانیه پهنای باند را پوشش می دهد. همچنین با اتصال به روز شده 4.8Gbps backhaul بین دو نقطه مش در مقایسه با سایر سیستم ها همراه است.

  مانند سیستم Linksys ، هر دستگاه 12 جریان شبکه برای پشتیبانی پیشرفته از چند دستگاه ارائه می دهد. واحد ها دارای دو پورت LAN و دو پورت WAN در پایین هستند که می توانند تا 2 گیگابیت بر ثانیه جمع شوند. من از یک پورت LAN سوم قدردانی می کردم ، اما اگر شما برای یک سیستم مانند این در بازار هستید ، یک سوئیچ 15 دلاری قصد ندارد بانک را بشکند. SURFboard mAX با قیمت 330 دلار برای یک واحد مستقل و 650 دلار برای 2 بسته به فروش می رسد. Arris همچنین یک کیت AX7800 با قیمت 455 دلار و یک کیت AX6600 نیز ارائه می دهد که به زودی ارائه می شود. رابط کاربری تا حدودی اساسی است و فاقد ویژگی های پیشرفته ای مانند حالت AP است که در همه دستگاه های دیگر یافت می شود.

  https://techbord.com خلاصه سیستم Wi-Fi 2020: به روزرسانی Wi-Fi 6 \

  آخرین سیستم مش که امروز آزمایش می کنیم TP-Link Deco X20 است. این تنها سیستم 3 واحدی در جمع بندی ماست. با وجود نقطه مش اضافی ، X20 فقط 5800 مترمربع را ادعا می کند. فوت پوشش. این محصول با قیمت 270 دلار به فروش می رسد که آن را به یکی از مقرون به صرفه ترین سیستم های شبکه Wi-Fi 6 موجود در بازار تبدیل می کند. با این وجود سرعت قابل توجهی از سرعت را از دست می دهید زیرا این سیستم حداکثر 1800 مگابیت در ثانیه است.

  اگر می خواهید بیشتر ، یک مدل 3000 مگابیت بر ثانیه Deco X60 با قیمت کمتر از 350 دلار و یک مدل 6600 مگابیت بر ثانیه X90 در دسترس است . واحدها کاملاً کوچک و غیرمستقیم هستند و باعث می شود که آنها کمتر از سایر مدل های موجود در بازار ، وسوسه داشته باشند. آنها دو پورت اترنت در پشت دارند ، بنابراین اگر چندین دستگاه سیم دار برای اتصال داشته باشید تقریباً مطمئناً می خواهید سوئیچ را بردارید.

  https://techbord.com جمع آوری سیستم Wi-Fi 2020: به روز رسانی Wi-Fi 6 \

  روترها

  برای آزمایش ، ما همچنین دو روتر مستقل Wi-Fi 6 را آزمایش کردیم. Asus RT-AX3000 تا 3000 مگابیت بر ثانیه با قیمت 180 دلار ارائه می دهد. این یک روتر استاندارد Wi-Fi 6 با قیمت مناسب است ، بنابراین چیز دیگری برای گفتن در مورد آن وجود ندارد. با سیستم AiMesh آنها سازگار است و به روترهای Wi-Fi معمولی اجازه می دهد شبکه های مش ایجاد کنند.

  https://techbord.com خلاصه سیستم Wi-Fi 2020: به روزرسانی Wi-Fi 6

  سپس Netgear Nighthawk AX4 وجود دارد که یک رقیب مستقیم برای مدل ایسوس است. با قیمت 190 دلار خرده فروشی می شود و حداکثر سرعت آن 3000 مگابیت بر ثانیه است. Nighthawk 4 جریان ارائه می دهد و برای خانه ها یا آپارتمان های کوچکتر طراحی شده است.

  https://techbord.com خلاصه سیستم Wi-Fi 2020: به روزرسانی Wi-Fi 6

  آزمون

  ما برای آزمایش همه سیستم ها از چندین سرویس گیرنده بی سیم استفاده کردیم. اگرچه بسیاری از این دستگاهها سرعت نظری زیادی دارند ، اما هیچ راهی عملی برای آزمایش سریع بدون تجهیزات تخصصی درجه آزمایشگاهی وجود ندارد. در عوض ما تصمیم گرفتیم که یک مکان خانه / دفتر کار با مشتری های مختلف ، موقعیت و مسافت را آزمایش کنیم.

  ما از دو آداپتور Asus PCE-AX58BT PCIe Wi-Fi 6 استفاده کردیم که هرکدام تا 3000 مگابیت در ثانیه ارائه می دهند. برای آزمایش های پرتابل بیشتر ، به یک لپ تاپ Acer Swift 3 اعتماد کردیم که دارای آداپتور Wi-Fi 6 باند دوتایی Intel است. برای عملکرد قدیمی Wi-Fi 5 ، ما از تلفن هوشمند OnePlus 6T استفاده کردیم. بدون افراط و تفریط ، این باید مشتریان سریع شما را نشان دهد که می توانید از آنها برای نصب Wi-Fi 6 موجود در بازار استفاده کنید.

  علاوه بر دستگاه های ذکر شده در بالا ، ما همچنین دو Wi-Fi 5 قدیمی را وارد بازار کردیم. سیستم های مرجع. نتایج عملکرد برای آنها همان است که در ویژگی Wi-Fi 6 در مقابل Wi-Fi 5 استفاده شده است.

  https://techbord.com خلاصه سیستم Wi-Fi 2020: به روزرسانی Wi-Fi 6 \

  نمودار بالا محل نمایندگی هر آزمون را نشان می دهد. سیستم های Wi-Fi در مکان های قرمز قرار گرفتند و مشتریان آزمایش در موقعیت های آبی قرار گرفتند. این تنوع دستگاه و مکان تضمین می کند که نمونه واقعی تری از عملکرد دستگاه ها به دست می آوریم. به نظر ما این تنظیم معنادارتر از آزمایش هر دستگاه فقط یک یا دو بار در یک محیط جداگانه است.

  همچنین لازم به ذکر است که آزمایش در یک محیط باز مانند این به معنای وجود روترهای همسایه است که باعث تداخل می شوند. بیشتر این روترها Wi-Fi 6 نیستند و الگوریتم های پیشرفته اشتراک طیف و مدیریت مشتری که Wi-Fi 6 دارد ، ندارند ، بنابراین نمی توانیم مستقیماً این ویژگی ها را آزمایش کنیم. علاوه بر این ، شماره عملکرد ما چیزی است که هر کاربر خانگی یا کاربر کوچک می تواند به آن دست یابد.

  عملکرد بی سیم

  با شروع قدرت سیگنال ، واحدهای اندازه گیری در اینجا بر حسب dBm هستند و میزان قدرت سیگنال را نشان می دهند. در گیرنده مقادیر منفی هستند و اعداد بزرگتر (نزدیک به 0) سیگنال قوی تری را نشان می دهند. این مقیاس لگاریتمی است ، بنابراین هر افزایش 3dBm نشان دهنده سیگنالی است که دو برابر قدرت دارد. محدودیت های فدرال برای میزان برق انتقال یک دستگاه وجود دارد ، بنابراین این آزمایش برای توصیف کیفیت آنتن و میزان استفاده هر دستگاه از بودجه محدود برق خود است.

  \"

  اگرچه عملکرد بسته به عملکرد متفاوت است چقدر می خواهید بپردازید ، قدرت سیگنال یک معیار ثابت در تمام مدل ها است. در باند 2.4 گیگاهرتز ، نتایج مخلوط می شوند. به طور کلی هر چیزی که بالاتر از -50dBm باشد ، یک سیگنال عالی محسوب می شود. بین -50 و -60 قابل قبول در نظر گرفته می شود. وقتی به زیر -60dBm بروید ، سیگنال ضعیف می شود.

  به طور کلی ، Asus ZenWiFi XT8 در اینجا برنده است ، اما فقط کمی. ما می بینیم که واحدهای غیر مش برای رسیدن به سه مجموعه دیوار تلاش می کنند در حالی که واحدهای مش پوشش خوبی را در اطراف حفظ می کنند. یک محیط RF متفاوت و موانع فیزیکی حتی گاهی اگر فاصله بیشتری داشته باشید می تواند منجر به سیگنال بهتری شود. این در چند مورد در اینجا اتفاق می افتد هنگام حرکت از دو اتاق به سه اتاق دورتر. ما همچنین از نقطه مش ثانویه با دامنه بهتری روبرو می شویم ، به همین دلیل است که بعضی از سیستم ها در سه اتاق دورتر قدرت سیگنال بهتری دارند.

  در باند 5 گیگاهرتز ، ما می توانیم سیستم Arris را با Linksys ببریم \'Velop به عنوان یک ثانیه نزدیک به بازار می آید ، اما پیروزی بزرگ SURFboard در مکان بیرونی آن را بالاتر از همه قرار می دهد. هر دستگاه سیگنالهایی را روی باند 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز منتقل می کند و از طریق استفاده از الگوریتم های پیشرفته مانند 802.11 k ، v و r ، مشتری می تواند بهترین مورد را برای استفاده انتخاب کند. می توانیم بگوییم آریس در بهینه سازی این فرایند تکالیف خود را انجام داده است.

  https://techbord.com خلاصه سیستم Wi-Fi 2020: به روزرسانی Wi-Fi 6

  اکنون اجازه می دهیم به توان تولید برویم. داده ها از طریق iPerf3 از هر سرویس گیرنده به سروری منتقل می شد که سرعت عملکرد شبکه را ردیابی می کرد. تست های علامت گذاری شده با "سیمی \" نشان دهنده سرعت انتقال داده به سروری است که از طریق اترنت به روتر ما متصل است ، در حالی که آزمایشات علامت گذاری شده به عنوان "بی سیم \" به یک سرور بی سیم در همان شبکه ارسال می شود.

  در مجموعه تست های سیمی ، داده ها از طریق Wi-Fi یک بار از مشتری به روتر و سپس از طریق اترنت به سرور ارسال می شود. در تست های بی سیم ، داده ها از طریق Wi-Fi دو بار ارسال می شوند: یک بار از مشتری به روتر و سپس دوباره از روتر به سرور ارسال می شود. آزمایش های بی سیم از آنجا که اتصال Wi-Fi باید انتقال را از هر دو جهت تقسیم کند ، بیشتر طلب می کند.

  همه این نتایج انتقال فایل واقعی است ، نه شماره بازاریابی نظری. شما می توانید انتظار داشته باشید که نتایج بسیار مشابهی را در شبکه خود بدست آورید. با این حال ، به یاد داشته باشید که دستگاه های بی سیم مانند اینها می توانند بسیار ریز و درشت باشند. بسته به اینکه دستگاه های دیگری در نزدیکی شما پخش می کنند و باعث تداخل می شوند ، ممکن است اعداد سریعتر یا کندتری را مشاهده کنید.

  ما با سرعت ایده آل شروع خواهیم کرد. برای این آزمایش ها ، روترها و مشتری ها حدود 1-2 فوت از یکدیگر فاصله داشتند. این نشان دهنده حداکثر سرعتی است که هر مصرف کننده می تواند بدست آورد. همه سیستم های شبکه Wi-Fi 6 در حدود 830 مگابیت بر ثانیه بودند. برنده Asus RT-AX3000 با سرعت انتقال فوق العاده 950 مگابیت بر ثانیه بود. این سریعترین عملکرد بی سیم است که تاکنون دیده ایم. تقریباً به طور قطع توسط پورت WAN تک گیگابایتی روتر تنگنا می شود. در حالی که سیستم های مش بیشترین توجه و هیاهو را به خود جلب می کنند ، روترهای مستقل معمولاً بهترین عملکرد را دارند. از آنجا که آنها مجبور نیستند یک محیط شبکه را با دو یا چند نقطه دسترسی دیگر به اشتراک بگذارند ، عملکرد آنها را در یک دستگاه به حداکثر می رسانند.

  https://techbord.com خلاصه سیستم Wi-Fi 2020: به روزرسانی Wi-Fi 6 \

  بگذارید در همان اتاق بمانیم ، اما به یک معقول تر برویم و فاصله راحت اکنون تا موقعیت 2. فاصله 10 فوت با عملکرد 10 تا 10٪ کاهش می یابد در حالی که سایر دستگاه های Wi-Fi 5 تقریباً عملکرد یکسانی دارند. دستگاه مستقل ایسوس با سایر دستگاه های مش Wi-Fi 6 که پشت سر هم هستند ، همچنان برنده ما است. همچنین نسل قبلی D-Link DIR-882 قابل توجه است که عملکرد بسیار خوبی دارد.

  https://techbord. com خلاصه سیستم Wi-Fi 2020: به روزرسانی Wi-Fi 6

  مکان بعدی که بررسی خواهیم کرد در زیرزمین یا موقعیت 5 در نمودار بالا است. این تقریباً به روتر نزدیک است بنابراین ما از قابلیت mesh بهره زیادی نمی بینیم. بیشتر دستگاه ها هنگام آزمایش روی یک دستگاه در یک محدوده قرار دارند. Asus RT-AX3000 در اینجا برنده می شود و وقتی دستگاه دیگری را برای افزایش ازدحام شبکه اضافه می کنیم ، Linksys MX10 در آنجا برنده می شود. با وجود اینکه RT-AX3000 و Netgear AX4 هر دو دستگاهی با کلاس 3000Mbps هستند ، دستگاه Netgear تنها نیمی از سرعت دستگاه ایسوس را به دست می آورد.

  \"

  آزمون بعدی از همان مکان است ، اما به یک سرور بی سیم است. این به طور موثر میزان ترافیک شبکه را برای همان آزمایش دو برابر می کند. در نمودار بالا ، ما در حال آزمایش توان عملیاتی از مکان 5 به مکان 1 به مکان 3 و سپس بازگشت هستیم. نتایج حتی نزدیک هم نیستند.

  دستگاه Arris در این تست با ورود Linksys MX10 به مقام دوم دور ، رقابت را از بین می برد. عملکرد خوب در تست های نقاط پایانی بی سیم به این معنی است که شبکه نه تنها می تواند انتقال سریع را انجام دهد ، بلکه می تواند به طور موثری با اتصالات همزمان نیز مقابله کند.

  https://techbord.com جمع آوری سیستم Wi-Fi 2020: به روزرسانی Wi-Fi 6 \

  با حرکت به بیرون به موقعیت 7 ، می فهمیم که این دستگاه ها از طریق دیوارهای خارجی چقدر انتقال می یابند و پنجره های شیشه ای. دو دستگاه مستقل عملکرد مطابق انتظار را دارند ، زیرا هنوز خیلی نزدیک به روتر هستیم. با کمال تعجب ، دستگاه D-Link حتی اگر یک دستگاه Wi-Fi 5 باشد ، برنده است. با نگاهی به دستگاه های مش Wi-Fi 6 ، دستگاه Arris برنده ما در این آزمون است.

  https://techbord.com خلاصه سیستم Wi-Fi 2020: به روزرسانی Wi-Fi 6

  دو آزمایش بعدی ما از دو اتاق در آن طرف خانه است. Arris در این سناریو برنده می شود و سیستم Linksys از نزدیک آن را دنبال می کند. دستیابی به سرعت پایدار 400-500 مگابیت بر ثانیه در سمت دیگر خانه بسیار چشمگیر است. Deco به شدت افت می کند زیرا سیستم بررسی ما فقط دارای سرعت AX1800 است. Netgear AX4 با سرعت تقریباً یک سوم دستگاههای دیگر واقعاً بد به نظر می رسد.

  https://techbord.com Wi -Fi System Roundup 2020: به روزرسانی Wi-Fi 6

  var googletag = googletag || {} ؛ googletag.cmd = googletag.cmd || [] googletag.cmd.push (تابع () {googletag.pubads (). نمایش (\ \'/ 8095840 / .2_A.35940.4_techbord.com_tier1 \\' ، [300 ، 250] ، \ \'div-pg-ad-1569574001-2 \ \')؛})؛

  در همان مکان ، اجازه دهید به سرور بی سیم برویم. همانطور که انتظار می رفت ، افت عملکرد 50 درصدی پوندی را شاهد هستیم ، اما دستگاه آریس هنوز برنده برجسته است. عملکرد سیستم TP-Link Deco در اینجا به همان اندازه افت نمی کند و آن را با سایر سیستم ها قابل رقابت می کند. ما همچنین در محدودیت پوشش از یک نقطه دسترسی هستیم. عملکرد یک دستگاه در این محدوده غیرقابل استفاده می شود.

  https://techbord.com Wi- Fi System Roundup 2020: Wi-Fi 6 Update

  آخرین آزمایش ما در انتهای مخالف خانه در موقعیت 4 است. همانطور که می بینید ، سیستم های غیر مشکی به سختی از همه کار می کنند این محدوده Netgear AX4 و D-Link DIR-882 نمی توانند ارتباط بیش از یک دستگاه را حفظ کنند. اگر برنامه کفپوش شما به گونه ای است که در این محدوده به اتصال نیاز خواهید داشت ، سیستم مشبک مورد نیاز است. با نگاهی به نتایج عملکرد آنها ، دستگاه Arris دوباره برنده است. Asus XT8 در جایگاه دوم قرار دارد و COVR 2202 نیز به طرز شگفت انگیزی عملکرد خوبی دارد.

  https://techbord.com Wi -Fi System Roundup 2020: Wi-Fi 6 Update

  آنچه ما آموختیم

  بعد از تمام آزمایشات ، مشخص شد Arris SURFboard mAX برنده این جمع بندی است. علیرغم اینکه تازه وارد در بازار Wi-Fi مصرف کننده هستند ، آنها مطمئناً می دانند چه کاری انجام می دهند. با قیمت 650 دلار ، این سیستم برای اکثر مصرف کنندگان دور از دسترس است ، با این حال اگر به دسته روترهای سه باند 4x4 MIMO نگاه کنید ، اتفاقاً در محدوده مقرون به صرفه قرار دارد.

  ما " دوست داشتم Arris را در برابر سیستم Orbi Netgear ، جدیدترین سیستم مش Amplifi Ubiquiti و سیستم جدید 6 Pro Eero مقایسه کنم ، اما ما قادر به انجام این کار نبودیم. ما انتظار داریم که با توجه به عملکرد سیستم نسل قبلی آنها ، عملکردهای مطلوبی از Orbi داشته باشیم ، در حالی که ما در مورد آخرین نسخه Eero چیزهای جالبی را نمی شنویم.

  سیستم Linksys Velop نیز عملکرد خوبی داشت اما بسته به میزان فروش فعلی ، به اندازه یا بیشتر از سیستم Arris هزینه دارد. سیستم های Asus و TP-Link عملکرد خوبی داشتند ، اما در همه جا برجسته نبودند. هر چند به طور قابل توجهی ارزان تر هستند. اگر به دنبال یک سیستم پایه مش Wi-Fi 6 هستید و نیازی به بهترین بهترین ندارید ، فکر می کنیم با سیستم TP-Link Deco به خوبی کار خواهید کرد. این نصف قیمت سایر دستگاه ها است و همچنان عملکرد مناسبی دارد.

   https://techbord.com خلاصه سیستم Wi-Fi 2020: به روزرسانی Wi-Fi 6

  اندازه نسبی چهار واحد Wi-Fi 6 مش آزمایش شده

  < img border = "0 \" src = "https://techbord.com/picsbody/2011/1166-20.jpg " alt = "https://techbord.com خلاصه سیستم Wi-Fi 2020: به روزرسانی Wi-Fi 6">

  اگر فضای کمتری دارید و لزوماً به محدوده اضافی سیستم مشبک احتیاج ندارید ، Asus RT-AX3000 گزینه بسیار خوبی است. با 180 دلار ، در مقایسه با دستگاه های دیگر در این مرحله ، قیمت بسیار خوبی است. اگر مطمئن نیستید که به یک یا دو دستگاه نیاز دارید ، یک مزیت دیگر این است که از طریق سیستم AiMesh در جاده قابل توسعه است. این یک راه حل بسیار قدرتمند است که عملکردی مشابه دستگاههایی با هزینه چند صد دلار بیشتر را ارائه می دهد.

  روند اصلی فکر در هنگام انتخاب سیستم بی سیم این است: شما همیشه می توانید هزینه بیشتری بپردازید و سرعت بیشتری داشته باشید. سطح عملکردی که می خواهید به دست آورید و سرعت اینترنت شما تعیین کننده منطقی بودن یا نبودن یک سیستم mesh است. اگر فقط 50 مگابیت بر ثانیه بپردازید ، دقیقاً برای شما مهم نیست که سرعت دستگاه تا چه اندازه است که می توانید در کل فضای زندگی خود به سرعت کامل خود برسید.

  Arris SURFboard mAX در Amazon TP-Link Deco X20 در آمازون Asus ZenWiFi AX XT8 در آمازون Linksys MX10 Velop در آمازون Asus RT-AX3000 در Amazon Netgear Nighthawk AX4 در آمازون .subDriveRevBot {حاشیه: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-تکرار: بدون تکرار؛ background-size: حاوی؛ background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ نوع قلم: مورب؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید جدید دریافت یک کپی رایگان از Superhot: کنترل ذهن حذف ، با مجوز از GOG قول ما: همه مشارکت کنندگان در این بخش بودجه محتوای بیشتر به این معنی است: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تجزیه و تحلیل بیشتر

خبرهای دیگر از بررسی ها