خبر

 • تک بورد - بررسی مانیتور بازی Razer Raptor 27: این را نخرید.

  بررسی مانیتور بازی Razer Raptor 27: این را نخرید.
  9 روز و 5 ساعت قبل

  میانبرهای خرید:

  امروز ما نگاهی عمیق به نسخه جدید 165Hz Razer Raptor 27 می اندازیم و (هشدار اسپویلر) قطعاً مانیتوری نیست که بتوانیم آن را توصیه کنیم. ممکن است بسیاری از شما مایل نباشید با این نوع باز کردن ، کل نظر را بخوانید ، بنابراین بیایید از ابتدا کاملاً روشن کنیم که نباید این محصول را خریداری کنید.

  اکنون که به شما هشدار داده شده است ، می توانیم جلو برویم و این صفحه نمایش گران قیمت را به طور جامع خرد کنیم.

  بنابراین Razer Raptor 27 چیست؟ خوب ، برای شروع ، یک مانیتور با نام محصول ساده است ، بنابراین حداقل این یک نکته مثبت است. خوب ، شاید به طور کامل مثبت نباشد زیرا نسخه جدید و نسخه قدیمی وجود دارد.

  نسخه ای که ما امروز با نرخ تازه سازی 165 هرتز در حال آزمایش آن هستیم در سال 2021 منتشر شد ، در حالی که Raptor 27 قدیمی تر از سال 2019 از نرخ تازه سازی 144 هرتز - ما هرگز آن را مرور نکرده ایم. من واقعاً از این بدم می آید که شرکت ها نسخه های جدیدی از محصولات خود را عرضه کنند که دقیقاً مشابه نسخه قبلی هستند ، اما این کمترین نگرانی در مورد این مانیتور است.

  Raptor 27 یک مانیتور گیمینگ 27 اینچی 1440p 165Hz IPS است ، از این قبیل مشخصات که به طور کلی برای گیمرها جذاب است. ما از طریق Nvidia G-Sync Compatible و AMD FreeSync Premium پشتیبانی از همگام سازی تطبیقی ​​دریافت می کنیم و حتی از THX Certified نیز برخوردار شده است ، ظاهراً "برای اطمینان از اینکه تصویر نمایش داده شده تا آنجا که ممکن است به منبع صادق است."

  ریزر مدعی است که این اولین مانیتور جهان است که این گواهینامه را دریافت کرده است. 95٪ پوشش DCI-P3 و "HDR 400" نیز گنجانده شده است. Raptor 27 برچسب قیمت 800 دلار (یا 710 دلار در آمازون) است. به دلایلی Razer فکر می کند که آنها می توانند فروش مانیتور 1440p 165Hz در سال 2021 را با 800 دلار توجیه کنند ، این نوع برچسب قیمت معمولاً نمایشگرهای 240Hz یا مانیتورهای 4K با وضوح بالا است. Raptor باید استثنایی باشد تا بتواند چنین برچسب قیمتی را توجیه کند ، که فکر می کنم اگر عنوان این بررسی را مشاهده کرده باشید ، می دانید که چگونه این بازی انجام می شود.

  اولین پرچم قرمز هنگام تجزیه و تحلیل Raptor 27 درست در بالای صفحه قرار دارد. صفحه محصول با اولین عکس قهرمان نمایش داده می شود. صفحه نمایش بزرگ زیبا با حاشیه های بسیار باریک که تقریباً لبه به لبه کشیده شده اند ، کمی بیشتر به پایین بروید و همان چیزها ، حاشیه های فوق العاده باریک.

  واقعیت؟ این در واقع ظاهر Raptor 27 است (در زیر) ، و دارای حاشیه های معمولی است ، نه موارد فوق باریک که در وب سایت Razer دیده شده است. به نظر من ، این تبلیغات دروغین است ، اگر شما Raptor را به ویژه به دلیل داشتن حاشیه های باریک خریداری می کنید ، بدون شک با رسیدن محصول نهایی ناامید خواهید شد.

  و این شرم آور است زیرا برای فروش Raptor 27 در این مورد الزامی نیست طراحی آن یکی از نکات مثبت در مورد این مانیتور طراحی کلی و کیفیت ساخت است. اغلب اوقات نمی توانم یک مانیتور را دارای طراحی "منحصر به فرد" توصیف کنم ، اما این در این مورد کاملاً کاربرد دارد.

  ما این پایه فلزی عریض را با یک نوار چراغ LED RGB در اطراف پایه تهیه می کنیم ، یک سیستم مدیریت کابل منحصر به فرد که با استفاده از مجموعه ای از کابلهای سبز اسیدی شامل Razer و پشت صفحه با پارچه ای به جای پلاستیک معمولی اجرا می شود.

  این یک مانیتور عالی است می تواند به راحتی یک قطعه بیانیه برای تکمیل تنظیمات بازی شما باشد.

خبرهای دیگر از بررسی ها