خبر

 • تک بورد - Xperia Compact جیبی سونی ممکن است امسال بازدهی داشته باشد

  Xperia Compact جیبی سونی ممکن است امسال بازدهی داشته باشد
  19 روز و 15 ساعت قبل

  شایعه سازی: طبق گفته استیو همرستوففر از Voice ، سونی در حال احیای سری Xperia Compact با یک مدل 5.5 اینچی در آینده است و جای خالی تلفن های هوشمند اندرویدی با اندازه کوچک را که چند سالی است وجود دارد پر می کند. از نظر مشخصات کمی شناخته شده است ، برخی از آنها در رندرها قابل توجه هستند و از بروزرسانی جزئی طراحی Xperia XZ2 Compact 2018 خبر می دهند.

  سونی در میان آخرین OEM های اندرویدی بود که تلفنهای هوشمند کوچک خود را در بازاری که این روزها با دستگاه های 6.0 اینچی عادی شده بود متوقف کرد. با این حال ، به نظر می رسد که این شرکت پس از عرضه آیفون 12 مینی ، سری Xperia Compact را احیا می کند.

  اگرچه تصمیم اپل مبنی بر انداختن شارژر جعبه ای با جدیدترین آیفون های خود ، بحث برانگیز را برانگیخت. روند این صنعت ، با توجه به اینکه مدت زیادی است که به طور صحیح در این گروه مورد استفاده قرار نگرفته است ، کاربران اندروید احتمالاً استقبال بیشتری از تلفنهای هوشمند جیبی خواهند کرد.

  به نظر می رسد یکی از نامزدهای آینده Xperia Compact 5.5 اینچی سونی ، که با توجه به ارائه شده در Voice ، در مقایسه با آیفون 12 مینی کمی بزرگتر است - 140 68 68.9 8. 8.9 میلی متر در مقابل 131.5 64 64.2 7. 7.4 میلی متر - و دارای همان طرح جعبه ای امضا است ما از سال 2013 شاهد Xperia Z اصلی بوده ایم.

خبرهای دیگر از موبایل