techbord.com Verizon شبکه 5G خود را در سراسر کشور راه اندازی می کند

ورایزون اعلام کرد که در حال روشن کردن شبکه 5G سراسری خود است. با این حال ، بسته به عواملی مانند موقعیت مکانی و ازدحام برج ها ، ممکن است مشتریان نتوانند عملکرد کامل شبکه را بدست آورند.

در طی اعلامیه های مجازی "سلام ، سرعت" ، اپل مدیر عامل ورایزون ، هانس وستبرگ را به كار گرفت تا سرعت آیفون 12 و 12 پرو 5G را سریع بگوید. وستبرگ همچنین اعلام کرد که ورایزون سرانجام شبکه 5G خود را در سراسر کشور راه اندازی کرد. با این حال ، ممکن است سرعت لزوماً "5G" نباشد

قبل از رسیدن به آن ، اجازه دهید ابتدا کاری را که Verizon انجام می دهد بررسی کنیم. براساس این اطلاعیه ، این شرکت خدمات "5G Ultra Wideband" خود را در 19 شهر اضافی ایالات متحده و شش فرودگاه مستقر می کند. این مدل بر روی موج 5 میلی متری 5G ساخته شده است که به دلیل بالا بودن فرکانس دارای سرعت شکننده اما پوشش لکه دار است. Verizon همچنین آنچه را "5G Nationwide" نامیده می شود و از برجهای قدیمی 4G استفاده می کند ، ارائه می دهد. که به طور موثر سیستم های ترکیبی 4G / 5G ایجاد می کند. برخی از ظرفیت های طیف برج سلولی بسته به تقاضا به 4G یا 5G منتقل می شوند. این بدان معنی است که برخی از مشتریان 4G دریافت می کنند در حالی که درصد دیگری 5G دریافت می کنند. این همچنین به شرکت های مخابراتی مانند Verizon و AT&T (که از DSS نیز استفاده می کند) می تواند با صرف استفاده مجدد از برج ها و فن آوری های 4G ، صرف کمی هزینه در ساخت سایت های جدید سلول برای 5G کند.

Verizon یکی از اولین شرکت های حمل و نقل آمریکایی بود. برای ارائه سرعت واقعی 5G. این شرکت هدف خود را از نورپردازی 35 شهر با موج میلی متر 5G تا اواسط سال 2020 به پایان رساند. امروز اعلامیه این تعداد را به 54 شهر افزایش می دهد. همانطور که گفته شد ، بدست آوردن آن سرعتهای گیگابایت هنوز به مکان و حتی جهتی بستگی دارد. برای مقایسه ، شبکه 5G T-Mobile عمدتا از فرکانسهای باند پایین و میانی برای دستیابی به پوشش بیشتر استفاده می کند. رد پای.

از طرف مثبت ، آیفون های جدید اپل از تمام فرکانسهای 5G باند پایین ، متوسط ​​و بالا پشتیبانی می کنند. با این حال ، شرکت های مخابراتی هنوز باید ثابت کنند که چرا یک فرد متوسط ​​در حال حاضر به 5G اهمیت می دهد.

Verizon شبکه 5G خود را در سراسر کشور راه اندازی می کند
mobile/verizon-شبکه-5g-خود-را-در-سراسر-کشور-راه-اندازی-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.