خبر

 • تک بورد - Verizon اولین بار در زمینه Motorola One جدید ، فناوری صوتی فضایی Adaptive Sound را به نمایش می گذارد

  Verizon اولین بار در زمینه Motorola One جدید ، فناوری صوتی فضایی Adaptive Sound را به نمایش می گذارد
  27 روز و 13 ساعت قبل

  تولیدکنندگان الکترونیک اخیراً تمرکز زیادی بر فناوری های صوتی فضایی دارند. به نظر می رسد هر کس برداشت خاص خود را دارد ، همه با نام های مختلف. دالبی اتموس دارد. سونی راه حل خود را "Tempest 3D AudioTech" می نامد. "اپل" Audio Spatial Audio است که به اصطلاح محاوره ای فناوری مترادف با صدای سه بعدی یا صدای فراگیر تبدیل شده است.

  روز چهارشنبه ، ورایزون Motorola One 5G UW Ace را معرفی کرد. این تلفن از ویژگی های باند پهن 5G Verizon ، باتری 5000 میلی آمپری ، دوربین 48MP با فناوری "Quad Pixel " و ویژگی های امنیتی ThinkShield برخوردار است. اما Verizon تلاش زیادی کرد ، اگرچه تنگنا بود ، اما برای تبلیغ صدای تلفن سازگار داخلی (فیلم زیر) تلاش زیادی کرد.

  Adaptive Sound تصور صوتی فضایی Verizon از ورایزون است. این دقیقاً فناوری جدیدی نیست ، اما اخیراً بخاطر دالبی و اپل بخار زیادی گرفته است. صدای فضایی اساساً صدای فراگیر و بدون بلندگوهای اضافی است. از طریق هدفون ، میله های صوتی یا هر دستگاه خروجی دیگری که به تلفن متصل است کار می کند. این از محتوای فعال شده Dolby Atmos پشتیبانی می کند ، اما Verizon می گوید که این فقط به فناوری Dolby محدود نمی شود.

  این فناوری در سیستم عامل دستگاه پخته شده است ، بنابراین می تواند برای هر برنامه ای استفاده شود شامل صدا بدون اینکه سازنده برنامه مجبور باشد نرم افزار خود را وصله کند تا از آن استفاده کند.

  "برای تجربه Verizon Adaptive Sound ، به سادگی از برنامه های مورد علاقه خود برای پخش موسیقی ، فیلم یا بازی خود استفاده کنید ، به طور خودکار محتوا را برای دستگاه گوش دادن شما بهینه می کند. همچنین می توانید تنظیمات مختلف مانند سه گانه ، باس ، فضایی ، صوتی و غیره را به صورت دستی کنترل کنید. ""

  در حال حاضر ، Adaptive Sound فقط در تلفن جدید Motorola در دسترس است . با این حال ، Verizon قول داد که از طریق به روزرسانی میان افزار به تلفنهای آینده و دستگاههای موجود خواهد آمد. برنامه زمانی برای بروزرسانی نرم افزار نداشت.

  Motorola One UW Ace از 8 ژوئیه (امروز) با قیمت 300 دلار در دسترس است. برای مشخصات کامل و اطلاعات بیشتر به وب سایت Verizon مراجعه کنید.

خبرهای دیگر از موبایل