خبر

 • تک بورد - T-Mobile 21 میلیارد تماس کلاهبرداری را در سال 2021 شناسایی یا مسدود کرد، اما تلاش ها همچنان به بالاترین حد خود رسیده است.

  T-Mobile 21 میلیارد تماس کلاهبرداری را در سال 2021 شناسایی یا مسدود کرد، اما تلاش ها همچنان به بالاترین حد خود رسیده است.


  1 ماه قبل

  T-Mobile در گزارش پایان سال خود در مورد کلاهبرداری ها و تماس های رباتیک اعلام کرد که با موفقیت بیش از 21 میلیارد تماس کلاهبرداری یا تقریباً 700 تماس در هر ثانیه را در سال 2021 شناسایی یا مسدود کرده است. بالاترین سطح تاریخ تا اوایل دسامبر.

  عملیات کلاهبردار ظاهراً تحت تأثیر تعطیلی قرنطینه جهانی در سال 2020 قرار گرفت، اما در سال جاری شروع به افزایش شدید کرد. در ژانویه، T-Mobile 1.1 میلیارد تماس را به عنوان Scam Likely شناسایی کرد. تا نوامبر، حجم تماس ها بیش از دو برابر شده و به 2.5 میلیارد تماس رسیده است.

  به طور متوسط، تلاش برای تماس های کلاهبرداری با نرخی در حدود 425 میلیون در هر هفته انجام می شود و امسال 116 درصد نسبت به سال 2020 افزایش یافته است. اهداف اصلی کلاهبرداران شامل کسانی است که در آریزونا، تگزاس، فلوریدا و جورجیا زندگی می کنند.

  https://techbord.com <b>T-Mobile</b> 21 <b>میلیارد</b> <b>تماس</b> <b>کلاهبرداری</b> را در سال <b>2021</b> <b>شناسایی</b> یا <b>مسدود</b> کرد، اما <b>تلاش</b> ها <b>همچنان</b> به <b>بالاترین</b> حد خود <b>رسیده</b> است

  به طور عجیبی، حجم تماس ها در آخر هفته ها به طور متوسط ​​80 درصد کاهش می یابد و همچنین کاهش می یابد. در طول تعطیلات. با توجه به اینکه کلاهبرداری‌ها چقدر می‌توانند سودآور باشند، متعجبم که اپراتورهای مرکز تماس افرادی را ندارند که 24/7/365 کار کنند.

  طبق گزارش اخیر از Truecaller، تقریباً 23 درصد از آمریکایی‌ها پول خود را از دست داده‌اند. نتیجه کلاهبرداری های تلفنی در 12 ماه اخیر. میانگین مقدار از دست رفته 502 دلار بود که از 351 دلار در سال 2020 افزایش یافته است و معادل زیان خالص تخمینی 29.8 میلیارد دلار در یک دوره یک ساله است. برای مقایسه، آمریکایی ها مجموعاً 19.7 میلیارد دلار به دلیل کلاهبرداری های تلفنی از دست دادند.

  یک راه مطمئن برای جلوگیری از تماس های کلاهبرداری؟ اگر شماره ای که با شما تماس می گیرد را نمی شناسید، به آن پاسخ ندهید. به همین سادگی.


  تگ ها:

  t-mobile , میلیارد , تماس , کلاهبرداری , 2021 , شناسایی , مسدود , تلاش , همچنان , بالاترین , رسیده , است.


  v 20
خبرهای دیگر از موبایل