خبر

 • تک بورد - T-Mobile شبکه LTE Sprint را در 30 ژوئن 2022 تعطیل می کند ، اما Dish نگران نیست

  T-Mobile شبکه LTE Sprint را در 30 ژوئن 2022 تعطیل می کند ، اما Dish نگران نیست
  15 روز و 14 ساعت قبل

  شرکت T-Mobile شبکه LTE Sprint را حداکثر تا 30 ژوئن 2022 تعطیل می کند. در آن زمان ، T-Mobile قبلاً شبکه قدیمی 3G (CDMA) Sprint را نیز بازنشسته کرده است. این چگونه بر توافق آن با Dish Network تأثیر می گذارد؟

  T-Mobile ادغام بزرگ خود را با Sprint در 1 آوریل 2020-همان روزی که جان Legere رئیس T-Mobile کنار رفت ، تکمیل کرد. برای دستیابی به تأیید مقررات ، T-Mobile مجبور شد با امتیازات متعددی موافقت کند که به Dish Network کمک می کند تا چهارمین حامل بی سیم جدید کشور باشد ، از جمله بارگیری Boost Mobile و ارائه طیف به مدت چند سال در دسترس Dish Network.

  اوایل امسال وقتی T-Mobile اعلام کرد که قصد دارد شبکه CDMA Sprint را تا 1 ژانویه 2022 ببندد ، اوضاع گرم شد. این مشکل برای Dish است زیرا برخی از مشتریان Boost Mobile هنوز از تلفن های مبتنی بر CDMA استفاده می کنند و باید به روز شوند به دستگاههای جدیدتر قبل از تاریخ قطع. s شبکه LTE در 30 ژوئن 2022 ، اما Dish \ 'نگران نیست ">

  در پاسخ ، Dish رفت و یک قرارداد خدمات ده ساله با AT&T امضا کرد تا اتصال به Boost ، Ting خود را فراهم کند. و مشتریان جمهوری بی سیم. Dish در پرونده ای که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اعلام کرد این قرارداد حداقل 5 میلیارد دلار ارزش دارد.

  به طرز عجیبی ، T-Mobile همچنین گفته است که قصد دارد شبکه های قدیمی GSM 2G و UMTS 3G خود را بازنشسته کند. ، اما هنوز تاریخی تعیین نشده است.

خبرهای دیگر از موبایل