techbord.com T-Mobile از طرح

چرا مهم است: بیشتر برنامه های نامحدود بی سیم سرعت داده را پس از یک آستانه مشخص گاز می دهند. هزینه چنین طرح هایی نیز به دلیل عرضه 5G افزایش یافته است. T-Mobile امیدوار است با رونمایی از برنامه 5G که سرعت را کاهش نمی دهد ، به حرکت "Uncarrier" خود ادامه دهد. امیدوارم این امر باعث تحریک حامل های رقیب برای تقلید از استراتژی T-Mobile شود.

T-Mobile ، شرکت مخابراتی که بارها و بارها خود را به عنوان "Uncarrier" معرفی کرده است ، از طرح داده جدید 5G خبر داد که قول می دهد واقعاً نامحدود خواهد بود. T-Mobile موسوم به Magenta Max ، T-Mobile ادعا می کند که آنها آن را برای واقعیت جدید 5G طراحی کرده اند که در آن داده ها دیگر از بین نمی روند - تاکتیکی که شرکت های مخابراتی برای جلوگیری از استفاده از پهنای باند گسترده استفاده می کنند در حالی که هنوز ادعا می کنند "نامحدود" است / p>

طرح جدید حداقل از نظر ظاهری عالی به نظر می رسد. شما داده های 4G و 5G نامحدود از جمله جریان 4K دریافت می کنید. این شرکت همچنین تبلیغات "Netflix On Us" را به خطوط مجرد و برنامه های خانوادگی گسترش می دهد. متأسفانه ، داده های نامحدود به استفاده از نقاط داغ گسترش نمی یابد. این شامل 40 گیگابایت داده پرسرعت است اما پس از برخورد با آن آستانه به سرعت 3G باز می گردد.

https://techbord.com T-Mobile از

در حال حاضر ، قیمت گذاری 57 دلار در هر خط ، در هر ماه برای سه خط با تخفیف تبلیغاتی فعلی به 47 دلار. مشتریان تک خطه مجبورند با پرداخت 85 دلار در ماه ، پول بیشتری سرفه کنند. توجه داشته باشید که برای دریافت تخفیف قیمت ها ، پرداخت خودکار نیز باید روشن باشد. سرخابی Max شامل موضوعات اضافی مانند Wi-Fi در پرواز رایگان با Gogo ، محافظت از Scam Shield Premium و پشتیبانی بین المللی سخاوتمندانه است.

T-Mobile همچنین مشتریان حامل های رقیب را ترغیب می کند تا تعویض شوند. این معامله با هزینه صفر برای تعویض به شما امکان می دهد افراد به صورت رایگان به T-Mobile روی بیایند. این شرکت دستگاه های مشتریان (حداکثر 650 دلار) را پرداخت کرده و از هزینه های تعویض هزینه صرف نظر می کند. با کمی جستجو در رقابت ، آنها را به عنوان "برنامه هایی که برای 4G ساخته شده اند و دسترسی به 5G را محدود می کنند" فریم می کند. هنوز سعی در متقاعد کردن مردم دارد که چرا ارزش آن را دارد. بیشتر 5G قابل استفاده در فرکانس های "باند میانی" خواهد بود در حالی که سرعت های بسیار سریع و گیگابایتی وعده داده شده تنها با استفاده از باندهای موج میلی متر 5G قابل دستیابی است. متأسفانه ، فرکانس بالا از مفید واقع شدن آن جلوگیری می کند مگر اینکه درست کنار برج بایستد.

البته ، T-Mobile یک تجارت است و تعجب آور نخواهد بود اگر شرکت مخابراتی بعداً قیمت خود را افزایش دهد پس از جلب مشتری به شبکه خود. در حال حاضر ، این یک معامله کاملاً مناسب برای افرادی که قبلاً در T-Mobile بودند یا علاقه مند به تغییر کار هستند به نظر می رسد. فقط مطمئن باشید که هر اثر نفیسی را تحت نظر داشته باشید.

T-Mobile از طرح "بی سیم مگنتا" ، 5G و بی سیم بدون محدودیت داده رونمایی می کند
mobile/t-mobile-از-طرح-بی-سیم-مگنتا-5g-و-بی-سیم-بدون-محدودیت-داده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Square در حال خرید عمده سهام سرویس جریان Tidal به قیمت 297 میلیون دلار است
techbord.com تحلیلگر: خرید یک کارت گرافیک پیشرفته برای استخراج
techbord.com بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com گزارش شده است که مدل جدید سوئیچ با پشتیبانی 7 اینچی OLED و 4K امسال وارد بازار می شود
techbord.com Nvidia RTX 3070 Laptop vs Desktop GPU Review
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.