خبر

 • تک بورد - Surface Duo 2 مایکروسافت در Geekbench با نیروگاه Snapdragon 888 SoC نمایش داده می شود

  Surface Duo 2 مایکروسافت در Geekbench با نیروگاه Snapdragon 888 SoC نمایش داده می شود
  23 روز و 7 ساعت قبل

  برداشت ویراستار: انتظار می رود پیگیری تلفن هوشمند دو صفحه ای مایکروسافت ، Surface Duo ، هر روز اعلام شود. خوشبختانه برای خریداران احتمالی ، به نظر می رسد قدرت آن بسیار بیشتر از نسخه اصلی است. اما آیا مایکروسافت در این زمان می تواند قیمت را به درستی دریافت کند؟

  نسخه اصلی اولین بار در سال 2019 به نمایش درآمد ، اما یک سال دیگر طول می کشد تا مایکروسافت بالاخره راه اندازی دستگاه عجیب را آغاز کند. دیدگاه مایکروسافت کمی متفاوت از آن چیزی بود که سامسونگ و سایرین با تاشدنی های اولیه خود در حال بررسی آن بودند و دارای دو صفحه ثابت به جای یک صفحه نمایش خم شونده بود. در نتیجه ، بسیار با دوام تر بود ، اما به تنهایی آن را مطلوب نکرد.

  متأسفانه برای برخی که به این مفهوم علاقه مند بودند ، پیشنهاد اولیه مایکروسافت پر از اشکال بود و فاقد چندین اجرا بود ویژگی های آسیاب مانند شارژ بی سیم ، مقاومت در برابر آب و ذخیره سازی قابل افزایش است. علاوه بر این ، قبل از اینکه قیمت نهایی به 999 دلار کاهش یابد ، قیمت اصلی آن از 1.399 دلار شروع شد.

  https://techbord.com Surface Duo 2 مایکروسافت در Geekbench با نیروگاه Snapdragon 888 SoC

  در حالی که هنوز تصویر کاملی از آنچه Surface Duo 2 در اختیار نداریم روی میز خواهد آمد ، اجرای اخیر Geedbench 5 چند سرنخ ارائه می دهد. با توجه به اجرا ، Surface Duo 2 مجهز به پردازنده هشت هسته ای Snapdragon 888 کوالکام به همراه 8 گیگابایت رم است و با اندروید 11 عرضه می شود.

  معیار در 26 آگوست بارگذاری شد و برای چه این دستگاه دارای امتیاز تک هسته ای 1.091 و امتیاز چند هسته ای 3.517 است.

  ماه گذشته ، شایعه ساز اولین نشتی را ارائه کرد که ادعا می شد Surface Duo 2 است. اگر دقیق باشد ، بعدی مایکروسافت دارای یک آرایه ارتقاء یافته دوربین عقب متشکل از یک فوق عریض ، یک تله فوتو و یک لنز استاندارد است.

خبرهای دیگر از موبایل