techbord.com Spotify یک ابزارک iOS 14 را ارائه داده است تا بازگشت به آخرین آهنگ خود را آسان کنید

چه اتفاقی افتاده؟ وقتی نوبت به ابزارک های جدید صفحه اصلی iOS 14 می رسد ، دو گروه وجود دارد: کسانی که آنها را دوست دارند و کسانی که از آنها متنفر هستند. من اتفاقاً آنها را دوست دارم - حداقل موارد مفیدتر. آنها فقط به برنامه های بومی اپل محدود نمی شوند. هر توسعه دهنده ای می تواند یک ابزارک برای برنامه خود ایجاد کند و Spotify همین امروز برنامه خود را منتشر کرد.

Spotify روز چهارشنبه اعلام کرد که در جدیدترین به روزرسانی برنامه iPhone خود ، یک ابزارک iOS 14 ارائه کرده است. انجمن Spotify در ابتدا ژوئن یک ویجت صفحه اصلی پیشنهاد کرد و این ایده بیش از 5000 رای موافق داشت و باعث شد توسعه دهندگان آن را به عنوان "تحت نظر " علامت گذاری کنند

ظاهراً ایده به اندازه کافی خوب بود تا آنها بی سر و صدا آن را به یک نسخه بتا بسته از برنامه اضافه کنند. پس از چند هفته آزمایش ، ویجت برای زمان مناسب به اندازه کافی خوب شناخته شد و Spotify آن را به آخرین به روزرسانی اضافه کرد که امروز شروع به کار کرد.

 https://techbord.com Spotify یک ابزارک iOS 14 ارائه داد تا بازگشت به آخرین آهنگ خود را آسان کند  برای مقایسه: ابزارک Spotify (سمت چپ) و ابزارک Apple Music (راست ).

رابط کاربری کوچک بسیار ساده است - اگر نسخه کوچک ویجت را انتخاب کنید ، بیش از یک جعبه با پنج قطعه از موسیقی اخیر پخش شده (اندازه متوسط) یا یک آهنگ وجود دارد. برای برگشتن به چیزی که در حال گوش دادن آن بودید ، فقط روی یکی از نمادها ضربه بزنید. لازم به ذکر است که اپل یک ویجت تقریباً یکسان برای برنامه موسیقی خود دارد ، اما دارای یک اندازه "بزرگتر" اضافی است که حداکثر نه قطعه را نمایش می دهد.

برای دریافت ویجت ، مطمئن شوید که برنامه Spotify فعلی است و از زمان بروزرسانی از آن استفاده کرده است. برای ورود به حالت ویرایش ، صفحه اصلی را لمس کرده و نگه دارید. برای نمایش صفحه انتخاب ابزارک ، روی نماد بعلاوه (+) در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید. پایین بروید تا ابزارک یا نماد Spotify را ببینید. روی آن ضربه بزنید ، اندازه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی "افزودن ابزارک" ضربه بزنید. "اگر بخواهید می توانید آن را روی صفحه اصلی خود مرتب کنید یا اگر قرار دادن آن را دوست دارید فقط روی" انجام شد "ضربه بزنید.

اعتبار تصویر: دانیل کنستانت

Spotify یک ابزارک iOS 14 را ارائه داده است تا بازگشت به آخرین آهنگ خود را آسان کنید
mobile/spotify-یک-ابزارک-ios-14-را-ارائه-داده-است-تا-بازگشت-به.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بهترین روترهای Wi-Fi 2020
techbord.com چگونه منوی زمینه Windows 10 را سفارشی کنیم
techbord.com Ryzen 7 5800U AMD در Geekbench نشان داده می شود ، در مقابل تلفن همراه Zen 2 امیدوار کننده به نظر می رسد
techbord.com پوشه
techbord.com زیراکس PARC فیس بوک ، توییتر و اسنپ را به نقض چندین حق ثبت اختراع خود متهم می کند
techbord.com در اینجا کشورهایی با بیشترین و کم هزینه ترین اینترنت وجود دارد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.