خبر

 • تک بورد - Snap در حال آزمایش یک طرح اشتراک پولی به نام Snapchat Plus است

  Snap در حال آزمایش یک طرح اشتراک پولی به نام Snapchat Plus است


  13 روز و 12 ساعت قبل

  اسنپ ​​تنها پلتفرم شبکه اجتماعی نیست که در سطوح پولی تحقیق می کند. تلگرام در حال برنامه ریزی برای راه اندازی اشتراک پولی در ماه جاری به نام Telegram Premium است. سال گذشته، توییتر اشتراک ماهانه ای را به نام Twitter Blue راه اندازی کرد که به کاربران اجازه می دهد تجربه خود را سفارشی کنند و به ویژگی های برتر دسترسی داشته باشند.

  Snap در حال توسعه یک سرویس اشتراک پولی است که طبق گزارش‌ها به اعضا امکان دسترسی زودهنگام به ویژگی‌ها و سایر امکانات را می‌دهد.

  سخنگوی اسنپ، لیز مارکمن، به The Verge تأیید کرد که Snapchat Plus در آن حضور دارد. مرحله اولیه آزمایش داخلی، اضافه کرد که آنها در مورد پتانسیل اشتراک گذاری ویژگی های انحصاری، آزمایشی و پیش از انتشار با مشترکین هیجان زده هستند و یاد می گیرند که چگونه می توانند بهترین خدمات را به جامعه خود ارائه دهند.

  پس... با عضویت در #Snapchat می توانید: 1️⃣ پین کردن یک دوست به عنوان #1 BFF 2️⃣ به نمادهای انحصاری اسنپ چت دسترسی پیدا کنید 3️⃣ نشانی را در نمایه خود نمایش دهید. 6️⃣ ببینید چند نفر از دوستان داستان شما را دوباره تماشا کرده‌اند

  — Alessandro Paluzzi (@alex193a) 16 ژوئن 2022

  یک پست توییتر از افشاکننده الساندرو پالوزی ویژگی‌های اضافی Snapchat Plus از جمله توانایی پین کردن دوست را برجسته می‌کند. به عنوان شماره 1 خود BFF، دسترسی به آیکون های Snapchat انحصاری، توانایی برای نمایش یک نشان در نمایه خود و گزینه ای برای دیدن مکان دوستان خود در 24 ساعت گذشته (تا زمانی که آنها موافقت کنند مکان خود را با شما به اشتراک بگذارند)، در میان دیگران.

  Paluzzi قیمت بیشتری را پیشنهاد کرد. می تواند با 4.59 یورو در ماه یا 45.99 یورو برای یک سال یا به ترتیب حدود 4.81 دلار و 48.21 دلار باشد.

  تغییرات حریم خصوصی ارائه شده در iOS 14.5 ضربه ای به برنامه های رایگانی وارد کرد که از تبلیغات هدفمند و تا حدی پول تولید می کردند. توضیح می دهد که چرا ما شاهد تغییر مدل های درآمد به اشتراک هستیم.

  اعتبار تصویر: Alexander Shatov


  تگ ها:

  snap , آزمایش , اشتراک , پولی , snapchat plus


  v 8
خبرهای دیگر از موبایل