خبر

 • تک بورد - OnePlus Nord 2 5G در جیب وکیل هندی منفجر شد

  OnePlus Nord 2 5G در جیب وکیل هندی منفجر شد
  14 روز و 16 ساعت قبل

  گائوراو گولاتی ، وکیل مستقر در دهلی ، تصاویری از OnePlus Nord 2 خود را گزارش کرده و به اشتراک گذاشته است که به گفته وی در حین استفاده از آتش سوزی و انفجار برخوردار است. با این حال ، او به جای ارائه دستگاه به OnePlus برای تحقیق ، گفته است که قصد دارد این مشکل را از طریق قانونی حل کند و خواهان ممنوعیت فروش تلفن در هند است.

  MySmartPrice توانست تصاویری نزدیکتر از تلفن خراب شده دریافت کند که ظاهراً قبل از شروع به کشیدن سیگار به طور ناگهانی در جیب روپوش Gulati داغ شده بود. با وجود عدم استفاده یا وصل شدن تلفن ، ظاهراً در آن زمان حدود 90 درصد شارژ شده بود ، تلفن آتش گرفت و بلافاصله پس از آن منفجر شد ، هنوز در اتاقک های دادگاه بود. او همچنین ادعا می کند که بر اثر آتش سوزی دچار جراحت شده و از واکنش OnePlus به این حادثه بسیار انتقاد کرده است.

  https://techbord.com OnePlus Nord 2 5G در جیب وکیل هندی منفجر می شود

  OnePlus ، به نوبه خود ، گفته است که قصد دارد این ادعا را بررسی کند ، اگرچه متوقف شده است بدون ارائه هیچ گونه غرامت ، زیرا بدون داشتن تلفن برای بررسی نمی تواند تحقیقاتی را انجام دهد. این شرکت روز جمعه به سایت گفت:

  شامگاه گذشته ، فردی در مورد مورد انفجار احتمالی OnePlus Nord 2 در توییتر به ما اطلاع داد [...] اما ، با وجود تلاش های متعدد برای تجزیه و تحلیل دستگاه ، از جمله در بازدید امروز از محل برای بررسی آن در حضور فرد ، وی تا کنون فرصت انجام تشخیص مناسب را از ما گرفته است. در چنین شرایطی ، محال است که ما مشروعیت این ادعا را تأیید کنیم یا به مطالبات این فرد برای جبران خسارت بپردازیم.

   https://techbord.com OnePlus Nord 2 5G در جیب وکیل هندی

  این اولین مورد آتش سوزی Nord 2 نیست. تلفن دیگری قبلاً در آغاز ماه اوت ، کمتر از دو هفته پس از عرضه ، در آتش سوخت. به گفته OnePlus ، این یک "حادثه منفرد با عوامل خارجی" بود ، اما یکی دیگر از گوشی هایی که یک ماه بعد منفجر شد مطمئناً به آنها اطمینان نمی دهد.

  به نظر می رسد که گواتلی موافق است او علاوه بر شکایت رسمی از OnePlus India از طریق پلیس ، همچنین قصد دارد با مراجعه به دادگاه های مصرف کننده هند ، دستور جلوگیری از فروش گوشی در کشور و وان پلاس را برای بازرسی تلفن ها فراخواند.

خبرهای دیگر از موبایل