خبر

 • تک بورد - OnePlus 9 Pro به دلیل دستکاری در محک ، از Geekbench حذف شد

  OnePlus 9 Pro به دلیل دستکاری در محک ، از Geekbench حذف شد
  21 روز و 16 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ گوشی های پرچمدار وان پلاس ، 9 و 9 Pro در اوایل سال جاری برای بررسی های مطلوب راه اندازی شد ، با این حال ، AnandTech با عمیق ترین عملکرد این محصول نشان داد که این تلفن در برنامه های محبوب به منظور تقویت عملکرد ، عملکرد خوبی دارد. کارایی و عمر باتری این منجر به این شد که Geekbench هر دو مدل استاندارد 9 و 9 Pro را از پایگاه داده معیار خود حذف کند.

  OnePlus 9 و 9 Pro ممکن است رقبای شاخص را در قیمت گذاری پایین بیاورد ، اما به نظر می رسد که این دستگاه ها عملکرد کامل عملکرد قدرتمند Snapdragon 888 SoC خود را به دارندگان ارائه نمی دهند.

  در تست عملکرد OnePlus 9 Pro ، AnandTech متوجه شد که تلفن در ده ها برنامه محبوب از جمله تمام برنامه های Google ، Microsoft Office ، مرورگرهای وب اصلی ، برنامه های رسانه های اجتماعی و حتی OnePlus دارای عملکرد تهاجمی است. برنامه های مهمانی.

  اساساً ، مکانیسم های throttling وان پلاس از استفاده بار هسته از هسته Cortex X-1 با عملکرد بالا SD888 جلوگیری می کند ، زیرا آنها را به هسته های کم مصرف سوق می دهد در حالی که با ساعت کم کار می کنند سرعت به طرز عجیبی ، این رفتار فقط هنگام اجرای برنامه های محبوب Play Store مشاهده شد و در صورت وجود برنامه های جایگزین / کمتر شناخته شده وجود نداشت.

  دیدن تلفن های OnePlus برای تصمیم گیری عملکرد بر اساس ناامیدکننده است بر روی شناسه های برنامه به جای رفتار برنامه. ما این را نوعی دستکاری معیار می دانیم. ما OnePlus 9 و OnePlus 9 Pro را از فهرست Benchmark Android خود حذف کرده ایم. https://t.co/G40wmWeg7o

  - Geekbench (geekbench) 6 جولای 2021

  Geekbench نیز این پیشرفت را مورد توجه قرار داده و متعاقباً OnePlus 9 و 9 Pro را از لیست معیارهای Android خود حذف و نام آن را حذف کرده است. این به عنوان "نوعی دستکاری معیار است. " تنها مدل OnePlus 9 که در حال حاضر ذکر شده است ، نسخه "R " SD870 است.

  اگرچه OnePlus به جنجال پاسخ نداده است ، اما به نظر می رسد که این شرکت برای اطمینان از دوام و بازده بهتر باتری از این اقدامات محدود کننده عملکرد استفاده کرده است. این سازشی است که در دستگاه میان رده / بودجه انتظار می رود ، اما مطمئناً در یک گوشی پرچمدار 2021 بی جا به نظر می رسد.

خبرهای دیگر از موبایل