خبر

 • تک بورد - OnePlus وارد فاز 2.0 ، گوشی های شاخص 2022 می شود که دارای سیستم عامل ادغام شده Oxygen/Color هستند

  OnePlus وارد فاز 2.0 ، گوشی های شاخص 2022 می شود که دارای سیستم عامل ادغام شده Oxygen/Color هستند
  2 روز و 3 ساعت قبل

  OnePlus در حال ادغام بیشتر در اکوسیستم Oppo است. بنیانگذار وان پلاس در یک پست فروم که توسط خود پیت لاو ساخته شده است ، اعلام کرد که تلفن های آینده دارای سیستم عامل جدید ناشی از ادغام OxygenOS و ColorOS هستند. انتظار می رود اولین دستگاهی که از سیستم عامل جدید ادغام شده استفاده می کند در سال 2022 عرضه شود و تلفن پرچمدار OnePlus باشد.

  سه ماه پیش ، OnePlus اعلام کرد که با Oppo ادغام می شود و به عنوان زیرمجموعه سازنده تلفن تبدیل می شود ، با توجه به اینکه بنیانگذاران آن Oppo را در سال 2013 ترک کردند ، یک نتیجه شگفت انگیز بود. بلافاصله پس از آن ، این شرکت اعلام کرد که پایگاه های کد OxygenOS و ColorOS را بدون لمس مناطق مورد استفاده هر سیستم عامل ادغام می کند.

  با همه چیز آماده برای برداشتن گام بعدی ادغام OnePlus با Oppo ، پیت لائو ، بنیانگذار OnePlus و CPO Oppo ، با جزئیات درباره مرحله OnePlus 2.0 و آینده زیر برند Oppo \

  از زمان OxygenOS و ColorOS \ توضیح داد. پایگاه های کد ادغام شدند ، به روز رسانی "به موقع تر " شده است. علاوه بر این ، تجربه کاربری این سیستم عامل ها شروع به همگرایی کرده است ، و Oppo و OnePlus تصمیم گرفتند که بهترین اقدام ، ادغام تجربه نرم افزاری OxygenOS و ColorOS و ایجاد "سیستم عامل واحد " برای تلفن های آنها باشد.

  https://techbord.com وان پلاس وارد فاز 2.0 ، گوشی های شاخص 2022 می شود که دارای سیستم عامل ادغام شده Oxygen/Color

  با قرار دادن هر دو تیم بر روی یک هدف مشابه ، OnePlus و Oppo قصد دارند تخصص خود را در زمینه های مختلف ترکیب کرده و یک سیستم عامل بهتر ایجاد کنند که بتواند به عنوان OxygenOS صاف ، سریع و سبک وزن ، و دارای قابلیت اطمینان و ویژگی- بسیار غنی از ColorOS. بسیار دوست دارم ، در حالی که به طور کلی یک تجربه ارتقا یافته را به شما ارائه می دهد ، "پیت لائو گفت. "OnePlus دارای گروه منحصر به فردی از کاربران است ، بنابراین ما سیستم عامل یکپارچه را به طور خاص برای دستگاه های OnePlus سفارشی می کنیم تا مطمئن شویم که انتظارات شما را برآورده می کند. "

  اولین محصولی که از سیستم عامل جدید برخوردار است OnePlus \ خواهد بود "تلفن پرچمدار بعدی ، در سال 2022 عرضه می شود. سایر دستگاه های جهانی نیز سیستم عامل جدید را با به روز رسانی اصلی بعدی Android ، که برای 2022 برنامه ریزی شده است ، دریافت خواهند کرد. جزئیات موجود بودن سایر دستگاه ها بعداً فاش می شود.

  https://techbord.com وان پلاس وارد فاز 2.0 ، گوشی های شاخص 2022 می شود که دارای سیستم عامل ادغام شده Oxygen/Color

  لاو همچنین اظهار داشت که بر اساس بازخورد مشتریان ، دسترسی برخی از گوشی های وان پلاس به منطقه کاهش می یابد. تلفن های Nord سطح ابتدایی محدود به مناطق محدودتری خواهند بود ، اما گوشی های درجه یک OnePlus همچنان در سطح جهانی در دسترس خواهند بود. مجموعه محصولات همچنان چندین قیمت را با "قیمت رقابتی تر " پوشش می دهد. \ 'دوربین ها اگرچه پیت اظهار داشت که شرکت به طور کلی تجربه دوربین را بهبود می بخشد ، اما سه زمینه خاص وجود دارد که OnePlus قصد دارد آنها را بهبود بخشد: تجربه کاربر ، عملکرد رنگ و فناوری های جدید.

خبرهای دیگر از موبایل