خبر

 • تک بورد - One UI 4 سامسونگ امروز اندروید 12 را به گوشی های گلکسی S21 می آورد

  One UI 4 سامسونگ امروز اندروید 12 را به گوشی های گلکسی S21 می آورد
  22 روز و 5 ساعت قبل

  سامسونگ اعلام کرد که از روز دوشنبه «One UI 4» مبتنی بر اندروید 12 خود را عرضه می کند. انتشار مبهم در ابتدا به گوشی های سری گلکسی S21 خواهد رسید. رابط کاربری دارای ویژگی های سفارشی سازی و حفظ حریم خصوصی به عنوان نقاط اصلی فروش آن است.

  سامسونگ به‌روزرسانی One UI 4 خود را برای Galaxy S21، Galaxy S21+ و Galaxy S21 Ultra آغاز کرده است. این شرکت اعلام کرد که در نهایت راه خود را به گوشی‌ها و تبلت‌های تاشو در سری گلکسی اس، سری نوت و سری A باز می‌کند. اگرچه، جدول زمانی دقیقی در مورد اینکه چه زمانی به‌روزرسانی به آن دستگاه‌ها می‌رسد، ندارد.

  این رابط جدید به کاربران هشدار می‌دهد زمانی که یک برنامه سعی می‌کند از دوربین یا میکروفون استفاده کند، و وجود دارد. داشبورد جدیدی که همه کنترل‌های حریم خصوصی را در یک مکان قرار می‌دهد. یک تصویر فشاری نشان می‌دهد که داشبورد One UI 4 شامل تنظیمات دوربین، میکروفون و ردیابی موقعیت مکانی است و نشان‌دهنده تعداد برنامه‌هایی است که از این عملکردها استفاده می‌کنند. در پایین، گزینه دیگری برای دسترسی به کلیپ بورد وجود دارد.

  https://techbord.com Samsung\ One UI 4 امروز اندروید 12 را برای گوشی های Galaxy S21 به ارمغان می آورد

  ویژگی اصلی دیگر One UI 4 سفارشی سازی گسترده آن است. سامسونگ می‌گوید پالت‌های رنگی جدید باید به کاربران اجازه دهند صفحه اصلی، نمادها، اعلان‌ها و والپیپرهای خود را سفارشی کنند. این به روز رسانی ایموجی ها، گیف ها و برچسب های بیشتری را نیز به صفحه کلید اضافه می کند. ویجت‌ها نیز "تصویر مجدد" شده‌اند. دو تغییر مهم دیگر شامل حالت تاریک و امکان تغییر خروجی صدا به دستگاه خارجی از صفحه قفل است.

  Android 12 برای اولین بار برای Google راه‌اندازی شد\ پیکسل 3 و جدیدتر در 20 اکتبر. سامسونگ نسخه بتای One UI را در دستگاه‌های Galaxy S21 در سپتامبر منتشر کرد. تغییرات از نسخه بتا تصویر دقیق تری از آنچه سامسونگ در One UI 4 اضافه کرده است ارائه می دهد.

خبرهای دیگر از موبایل