Modder باتری 30000 میلی‌آمپر ساعتی را به تلفن سامسونگ تبلیغ می‌کند

WTF؟! فناوری تلفن‌های امروزی سال‌های نوری جلوتر از گوشی‌های اواخر دهه 90 و اوایل دهه 2000 است، اما یکی از مزایای آن زمان‌های ساده‌تر این بود که گوشی‌ها برای روزها بدون نیاز به شارژ دوام می‌آورند. یک Redditor تصمیم گرفت این قابلیت را به یک دستگاه مدرن سامسونگ اضافه کند و آن را با یک باتری 30000 میلی آمپر ساعتی تغییر دهد و آنچه از نظر ظاهری فاقد آن است، با عمر طولانی جبران می کند.

Redditor u/Downtown_Cranberry44 آزمایش DIY را روی Galaxy A32 5G خود انجام داد. این در حال حاضر یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی دارد، بزرگتر از بسیاری از تلفن های هوشمند فعلی، که یک یا دو روز کامل از آن قبل از نیاز به شارژ استفاده می کند.

techbord.com Modder باتری 30000 میلی‌آمپر ساعتی را به تلفن سامسونگ تبلیغ می‌کند

اما Downtown_Cranberry44 بیشتر می‌خواست. 9to5Google گزارش می دهد که باتری A32 را با یک نسخه 30000 میلی آمپر ساعتی متشکل از شش سلول 50E سامسونگ که به صورت موازی سیم کشی شده بودند، جایگزین کردند. آنها تخمین می زنند که حدود یک هفته کامل از آن استفاده می شود، اگرچه شارژ آن هفت ساعت طول می کشد. Redditor گفت که "تاکنون" دو روز دوام آورده است.

این مد شامل ورودی‌هایی برای اتصالات USB-C، micro USB و Lightning، و همچنین دو درگاه خروجی USB-A برای شارژ کردن سایرین است. دستگاه‌ها.

techbord.com Modder باتری 30000 میلی‌آمپر ساعتی را به تلفن سامسونگ تبلیغ می‌کند

تغییر باتری مطمئناً جذاب‌ترین لوازم جانبی تلفن نیست. همچنین حدود یک پوند وزن و 1.1 اینچ ضخامت اضافه می کند و این گوشی را به یک گوشی سنگین و گوشتی تبدیل می کند. همچنین مشکل دریافت تلفن در پروازهای ایالات متحده وجود دارد زیرا TSA استفاده از باتری های با ظرفیت بیش از 27000 میلی آمپر ساعت را در هواپیما ممنوع می کند. علاوه بر این، اندازه و عدم وجود پوشش مناسب به این معنی است که خطر نشت و آسیب تصادفی نیز وجود دارد.

در گذشته تلاش‌هایی برای ساخت تلفن‌های مدرن با باتری‌های عظیم صورت گرفته است. انرجایزر نمونه اولیه Power Max P18K Pop را در کنگره جهانی موبایل 2019 معرفی کرد. جانشین Power Max P16K Pro که سال قبل به نمایش درآمد، یک باتری عظیم 18000 میلی آمپر ساعتی داشت. تمام توجهات منجر به یک کمپین تامین مالی جمعی شد که فقط 15005 دلار برای رسیدن به هدف 1.2 میلیون دلاری یا 99٪ کمتر از هدف آن جمع آوری شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *