خبر

 • تک بورد - Honor 50 از زمان تحریم های ایالات متحده هواوی ، اولین گوشی از این شرکت است که از خدمات گوگل بهره می برد

  Honor 50 از زمان تحریم های ایالات متحده هواوی ، اولین گوشی از این شرکت است که از خدمات گوگل بهره می برد
  20 روز و 10 ساعت قبل

  مارک سابق تلفن Huawei Honor اولین تلفن خود را از سال 2019 با سرویس های Google راه اندازی می کند. تأیید نماینده هونر آلمان است که از او س theالی پرسیده شد که وی به سادگی پاسخ داد "بله" ، ضمن اینکه تأیید می کند که تلفن Magic UI را حفظ خواهد کرد.

  در اوایل سال جاری ، هواوی برای مقابله با از دست دادن تأمین کنندگان و درآمد ناشی از تحریم های ایالات متحده که برای غول فناوری چین اعمال شده بود ، آنر را فروخت. آنر با مالکیت یک کنسرسیوم بیش از 30 عضو ، مشارکت در تامین کالا را با شرکت هایی مانند کوالکام ، میکرون ، سامسونگ و سایر شرکت ها برقرار کرد تا خود را سرپا نگه دارد.

  اکنون که مشمول تحریم های اعمال نشده نیست Huawei در سال 2019 ، محصولات Honor می تواند خدمات Google را دوباره ارائه دهد و به نظر می رسد که تلفن های Honor 50 اولین کسانی هستند که با آنها عرضه می شوند.

  همچنین کاربران می توانند انتظار داشته باشند که سری Honor 50 را با استفاده از Magic UI ببینند. رام با توجه به اینکه Huawei دیگر افتخاری ندارد ، ما از دیدن دور شدن شرکت از ROM مبتنی بر EMUI تعجب نخواهیم کرد ، اما به نظر می رسد حداقل در حال حاضر چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

  ارائه سری 50 افتخار بر اساس طرح های طراحی درز کرده

  رئیس خط تولید بخش Honor تأیید کرد که سری جدید Honor 50 دارای Snapdragon 778G SoC است که به تازگی معرفی شده است ، اما مشخص نیست کدام مدل ها آن را شامل می شوند.

  Honor هنوز تایید نکرده است که چه مدل هایی شامل می شود سری Honor 50 و نه تاریخ انتشار آن. ادعاهای اولیه به اعلامیه در ماه مه اشاره داشت ، اما گزارش های بعدی حاکی از آن است که ژوئن احتمال بیشتری دارد. بازگشت خدمات تلفن همراه Google به تلفنهای Honor مورد استقبال قرار گرفته است. از زمان برداشته شدن ، بسیاری از دستگاه ها به دلیل عدم وجود Play Store و سایر برنامه های Google ، دستگاه ها را نادیده گرفته اند.

  اعتبار تصویر: Zealer

خبرهای دیگر از موبایل