خبر

 • تک بورد - Google YouTube را برای iPhone ، اولین به روزرسانی عمده iOS از دسامبر ، به روز می کند

  Google YouTube را برای iPhone ، اولین به روزرسانی عمده iOS از دسامبر ، به روز می کند
  10 روز و 1 ساعت قبل

  گوگل برای برنامه YouTube iOS خود یک به روزرسانی رفع اشکال صادر کرده است که اولین به روزرسانی عمده برنامه iOS از زمان اعمال قوانین جدید حریم خصوصی اپل در ماه دسامبر است. این اقدام پس از آن صورت گرفت که بسیاری گمان می کردند Google در اعتراض به حریم خصوصی اپل "برچسب های تغذیه ای" در App Store ، از به روزرسانی برنامه خودداری می کند.

  پس از به روزرسانی 15.49.6 ، جزئیات حریم خصوصی برنامه YouTube اکنون در App Store ظاهر می شود.

  "توسعه دهنده ، Google LLC ، اظهار داشت که اقدامات حریم خصوصی برنامه ممکن است شامل انتقال داده ها به صورت در زیر توضیح داده شده است. " در آنجا اضافه می شود که داده های مورد استفاده برای ردیابی کاربران شامل "اطلاعات تماس" و "شناسه ها" ، همراه با طیف وسیع تری از داده ها است که ممکن است با هویت کاربران مرتبط باشد.

  تاکنون ، YouTube تنها برنامه Google برای دریافت به روزرسانی از دسامبر. برنامه های دیگر از جمله Gmail ، Search و Docs آخرین به روزرسانی خود را قبل از 8 دسامبر دریافت کردند ، بدین معنی که نیازی به رعایت ویژگی های جدید حریم خصوصی اپل نبودند.

   https://techbord.com Google YouTube را برای آیفون به روز می کند ، اولین به روزرسانی عمده iOS از دسامبر

  اپل امیدوار است کاربران را به درک بهتری از نحوه از داده های شخصی استفاده می شود و به صاحبان آیفون و آیپد اجازه می دهد تا از طریق هر برنامه از ردیابی انصراف دهند.

  این خبر برای شرکت های تبلیغاتی یا غول رسانه های اجتماعی فیس بوک خوب نبود ، که تا آنجا پیش رفت که دو آگهی روزنامه تمام صفحه را با انتقاد از سیاست های حفظ حریم خصوصی اپل و ادعا می کند که چنین اقدامی "برای کسب و کارهای کوچک ویرانگر" خواهد بود. منتقدان سریعاً انگیزه های فیس بوک را زیر سال بردند ، اما با توجه به سابقه این شرکت در زمینه حریم خصوصی مشکوک.

  برای کاربران آیفون و آیپد ، خبر خوب این است که باید انتظار داشته باشیم برنامه های دیگر Google به روزرسانی رفع اشکال را دریافت کنند. در روزها و هفته های آینده همانطور که گفتیم ، آخرین به روزرسانی YouTube اکنون برای بارگیری در App Store در دسترس است.

خبرهای دیگر از موبایل