techbord.com Google Authenticator برای iOS ظاهر جدید و ویژگی صادرات حساب انبوه پیدا می کند

استفاده از نوعی احراز هویت دو عاملی برای حساب های اینترنتی مختلف شما تقریباً در این مرحله ضروری است و Google Authenticator روش خوبی برای تأمین این نیاز است. با این حال ، برای کاربران iOS ، این برنامه همیشه به دلیل عدم توانایی انتقال آسان حساب به یک تلفن جدید یا سایر دستگاه های تلفن همراه ، تا حدودی مانع شده است.

خوشبختانه ، Google امروز این مشکل را حل کرده است: Google Authenticator در iOS به تازگی یک موضوع تاریک و جذاب جدید را دریافت کرده است و توانایی انتقال گسترده اعتبار حساب 2FA شما را به یک دستگاه تازه دارد. این باید استفاده از برنامه را در شب بسیار راحت تر کند و به آن کمک کند تا کمی با برخی از برنامه های رقیب مقابله کند (اگرچه بسیاری از آنها از نظر ویژگی ها هنوز کیلومترها جلوتر هستند).

این ویژگی ها می رسند در کنار نسخه V3.1 Google Authenticator ، که هم اکنون از طریق App Store در دسترس است. اگر قبلاً آن را دارید ، برنامه باید به طور معمول به طور خودکار به روز شود (اگرچه آخرین باری که نسخه iOS حتی به روزرسانی شد نیز در سال 2018 بود).

 https://techbord.com Google Authenticator برای iOS ظاهر جدید و ویژگی صادرات حساب انبوه پیدا می کند

اگر می خواهید از ویژگی صادرات حساب جدید استفاده کنید ، به سادگی روی منوی سه نقطه در بالا سمت راست کلیک کنید ، روی انتقال حسابها ضربه بزنید و سپس گزینه "صادرات حسابها " را جستجو کنید. پس از بررسی سریع هویت ، از شما خواسته می شود حساب هایی را که می خواهید به دستگاه جدید خود منتقل کنید انتخاب کنید.

پس از آن ، فقط Next را بزنید ، و یک کد QR به شما نشان داده می شود . در دستگاه جدید خود ، همان دو مرحله اول را طی کنید ، اما در عوض "وارد کردن حساب ها " را انتخاب کنید. در مرحله بعد ، به Authenticator اجازه دسترسی به دوربین خود را بدهید و سپس از آن برای اسکن کد QR ارائه شده در دستگاه قدیمی خود استفاده کنید. و ... این در مورد آن است - به اندازه کافی آسان.

اعتبار تصویر: Big Tuna Online

Google Authenticator برای iOS ظاهر جدید و ویژگی صادرات حساب انبوه پیدا می کند
mobile/google-authenticator-برای-ios-ظاهر-جدید-و-ویژگی-صادرات.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
techbord.com مدیر عامل جدید اینتل: ما باید محصولات بهتری نسبت به
techbord.com این اشکال در ویندوز 10 فقط با باز کردن یک پوشه می تواند هارد دیسک شما را خراب کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.