خبر

 • تک بورد - Google غربالگری شناسه تماس گیرنده شنیدنی را به برنامه تلفن خود اضافه کرد

  Google غربالگری شناسه تماس گیرنده شنیدنی را به برنامه تلفن خود اضافه کرد
  27 روز و 8 ساعت قبل

  چرا مهم است: اگر آیفون دارید ، ممکن است از راحتی اعلام تماس گیرندگان هنگام زنگ خوردن مطلع باشید. امروز ، گوگل برنامه تلفن خود را با یک ویژگی مشابه به روز کرد. ممکن است بی اهمیت به نظر برسد ، اما شناسه شنونده تماس گیرنده به طور موثر به من امکان می دهد تا گردش کار خود را با حداقل حواس پرتی ادامه دهم.

  برنامه تلفن Google در حال دریافت ویژگی جدیدی به نام "اعلام شناسه تماس گیرنده " است. این یک افزودنی نسبتاً ساده است که نام یا شماره تماس گیرنده را اعلام می کند ، بنابراین کاربران لازم نیست تلفن خود را بردارید تا ببینید چه کسی با شما تماس می گیرد.

  اگرچه بعضی از افراد ممکن است این ویژگی را دوست داشته باشند ، اما همیشه برای هر شرایطی مناسب نیست. خوشبختانه ، کاربران می توانند برنامه تلفن را طوری تنظیم کنند که هنگام استفاده از هدست همیشه ، هرگز یا فقط اعلام کند. تنظیم پیش فرض هرگز نیست. برای فعال کردن آن ، به Google Phone> تنظیمات> اعلامیه شناسه تماس گیرنده بروید ، سپس گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.

  https: / /techbord.com گوگل شناسه تماس گیرنده شنیدنی را به برنامه تلفن خود اضافه کرد

  مدت زمان زیادی است که اپل از یک ویژگی مشابه برخوردار است. سیستم آن دارای همان گزینه های تنظیمات با گزینه دیگری برای "هدفون یا اتومبیل" است. بسیاری از شماره گیرهای Andriod دیگر این ویژگی را دارند ، بنابراین Google احتمالاً احساس می کند که زمان آن فرا رسیده است که با این رقابت همراه شوید.

  < p> علاوه بر ارائه سهولت غربالگری تماس هندزفری به کاربران اندروید ، این ویژگی برای دسترسی نیز در نظر گرفته شده است. نابینایان یا کم بینایان اکنون می توانند مانند بقیه ما از تماس های هرزنامه چشم پوشی کنند.

  این ویژگی به صورت مرحله ای در حال اجرا است ، بنابراین اگر هنوز آن را در برنامه Google Phone خود مشاهده نمی کنید ، صبور باشید.

خبرهای دیگر از موبایل