خبر

 • تک بورد - Galaxy S21 و Z Fold سامسونگ می توانند از S Pen پشتیبانی کنند ، در سال 2021 هیچ Galaxy Note جدیدی وجود ندارد

  Galaxy S21 و Z Fold سامسونگ می توانند از S Pen پشتیبانی کنند ، در سال 2021 هیچ Galaxy Note جدیدی وجود ندارد
  18 روز قبل

  پیش بینی می شود امسال فروش سری Samsung Galaxy Note به هشت میلیون دستگاه برسد که در مقایسه با سال گذشته 20 درصد کاهش نشان می دهد. گفته می شود این شرکت S Pen را در سری Galaxy S21 و همچنین Galaxy Z Fold 3 ادغام می کند ، که می تواند نشانه ای از نزدیک شدن بن بست سری Note باشد.

  مدتی است شایعه شده است که سامسونگ در تلاش است تا گوشی های هوشمند سطح بالای خود را با Galaxy Note به عنوان محتمل ترین گزینه برای بازنشستگی ساده کند. این یادداشت برای تعیین گرایش به تلفن های هوشمند بزرگ مشهور است ، اما با گذشت هر سال مزایای قابل توجهی نسبت به تلفن های هوشمند سری Galaxy S به ارمغان می آورد.

  به نظر می رسد گزارش جدیدی از رویترز این احتمال را تأیید می کند . بین صفحات شلوغ گلکسی اس و گلکسی نوت ، مورد اخیر بهترین مواردی را که شرکت برای ارائه به بزرگترین طرفداران خود داشت شامل می شد ، اما اخیراً خطوط از نظر مشخصات و طراحی کلی به اندازه کافی در بین دو ترکیب تار شده است. برای توجیه وجود Galaxy Note در ماتریس محصول سخت می شود.

  https://techbord. com Galaxy S21 و Z Fold سامسونگ می تواند از S Pen پشتیبانی کند ، در سال 2021 هیچ Galaxy Note جدیدی وجود ندارد

  دلیل دیگر مربوط به Covid-19 و تأثیر شدید آن در فروش محصولات با کیفیت بالا است. تلفن های هوشمند پایانی ، که با تغییر اولویت های افراد برای پیمایش راحت تر در این اوقات نامشخص ، به میزان قابل توجهی کند شده است. به نظر می رسد تحلیلگران موافقند كه بیشتر مصرف كنندگان در حال جلب توجه به تلفن های میان رده هستند كه هم اكنون توازن خوبی در كارایی ، ویژگی ها و دوام باتری برای قیمت دلپذیرتر بسیار كمتر از قیمت درخواستی عرضه های بالاتر ارائه می دهند.

  < p> همانطور که گفته شد ، یک دلیل قابل قبول تر برای خلاص شدن از لیست Note این است که سامسونگ گزارش شده است که به دنبال اضافه کردن ویژگی تعریف خود - پشتیبانی قلم یکپارچه - به کل صفحات Galaxy S21 و همچنین جانشین آینده برای Galaxy Z Fold 2. این باعث می شود Galaxy Note به جلو حرکت کند و این منابع می توانند در جهت بهبود Galaxy Z Flip و توسعه عوامل شکل آزمایشی جدید اختصاص یابد.

  در اخبار مرتبط ، SamMobile گزارش می دهد که سامسونگ سقوط خواهد کرد قیمت صفحات آتی Galaxy S21 حداقل 100 دلار برای تشویق افراد بیشتر برای ارتقا. با این حال ، انتظار ندارید که یک شارژر یا گوشی در جعبه موجود باشد ، و قلم یکپارچه نیز می تواند به معنای باتری کمی کوچکتر باشد.

خبرهای دیگر از موبایل