خبر

 • تک بورد - FCC ممنوعیت برقراری تماس مسافرتی توسط مسافران را ادامه می دهد

  FCC ممنوعیت برقراری تماس مسافرتی توسط مسافران را ادامه می دهد
  9 روز و 5 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ شرایط تنگ ، جیغ کشیدن نوزادان ، تهدید Covid-19 ، موارد زیادی وجود دارد که می تواند مسافرت با هواپیما را استرس آور کند ، و هفت سال پیش ، FCC اعلام کرد که اضافه کردن یک لیست دیگر به لیست را مجاز می داند: اجازه دادن به مسافران برای انجام پرواز تماس های تلفنی خوشبختانه سرانجام تصمیمی اتخاذ شد ، و این هیچ منفی قاطع است.

  بازگشت در 12 دسامبر 2013 ، کمیسیون ارتباطات فدرال گفت که تغییر قوانین مربوط به استفاده از تلفن های همراه در پروازهای هواپیمایی را بررسی می کند ، اجازه می دهد تماس های یک بار هواپیما بیش از 10،000 فوت شود. مدتی طول کشید ، اما FCC سرانجام "رسیدگی به لغو ممنوعیت " را خاتمه داد.

  جای تعجب نیست ، احتمال کابین پر از مسافران با صدای بلند با تلفن های خود صحبت می کند مورد استقبال خلبانان و انجمن مهمانداران حرفه ای پرواز (APFA) قرار نگرفت ، اتحادیه ای که نمایندگان کارگران هواپیمایی است.

  تصور کنید به این موارد تماس تلفنی اضافه کنید < اتحادیه در بیانیه ای در سال 2013 گفت: "مهمانداران ، به عنوان اولین پاسخ دهنده و آخرین خط دفاعی در سیستم هواپیمایی کشور ما ، اهمیت حفظ فضای آرام کابین را درک می کنند." "هر موقعیتی که بلند ، تفرقه افکنانه و احتمالاً مخل باشد ، نه تنها ناخواسته بلکه ناامن است."

  FCC با اشاره به اظهار نظرهای ارائه شده توسط APFA ، نگرانی ها را تأیید کرد در بیانیه ای (از طریق Core77) ، آژانس نوشت: "مخالفت شدیدی با پیشنهادات کمیسیون از طرف بسیاری از مفسران در این روند وجود دارد ، از جمله خلبانان شرکت هواپیمایی و مهمانداران هواپیما ، که استدلال می کنند که این " [آدرس] های مربوط به امنیت و امنیت ملی قابل توجه نیست. ' "

  APFA همچنین منطق عقل سلیم را اضافه کرد: " فقط به دلیل اینکه عملی از نظر فنی امکان پذیر است ، به طور خودکار به این معنی نیست که باید برای خط مشی عمومی. "یا به قول دکتر ایان مالکوم ،" "فقط به این دلیل که نمی توانید ، معنی شما نیست."

  اعتبار تصویر: Zurijeta

خبرهای دیگر از موبایل