techbord.com FCC ممنوعیت برقراری تماس مسافرتی توسط مسافران را ادامه می دهد

چه اتفاقی افتاده؟ شرایط تنگ ، جیغ کشیدن نوزادان ، تهدید Covid-19 ، موارد زیادی وجود دارد که می تواند مسافرت با هواپیما را استرس آور کند ، و هفت سال پیش ، FCC اعلام کرد که اضافه کردن یک لیست دیگر به لیست را مجاز می داند: اجازه دادن به مسافران برای انجام پرواز تماس های تلفنی خوشبختانه سرانجام تصمیمی اتخاذ شد ، و این هیچ منفی قاطع است.

بازگشت در 12 دسامبر 2013 ، کمیسیون ارتباطات فدرال گفت که تغییر قوانین مربوط به استفاده از تلفن های همراه در پروازهای هواپیمایی را بررسی می کند ، اجازه می دهد تماس های یک بار هواپیما بیش از 10،000 فوت شود. مدتی طول کشید ، اما FCC سرانجام "رسیدگی به لغو ممنوعیت " را خاتمه داد.

جای تعجب نیست ، احتمال کابین پر از مسافران با صدای بلند با تلفن های خود صحبت می کند مورد استقبال خلبانان و انجمن مهمانداران حرفه ای پرواز (APFA) قرار نگرفت ، اتحادیه ای که نمایندگان کارگران هواپیمایی است.

تصور کنید به این موارد تماس تلفنی اضافه کنید < اتحادیه در بیانیه ای در سال 2013 گفت: "مهمانداران ، به عنوان اولین پاسخ دهنده و آخرین خط دفاعی در سیستم هواپیمایی کشور ما ، اهمیت حفظ فضای آرام کابین را درک می کنند." "هر موقعیتی که بلند ، تفرقه افکنانه و احتمالاً مخل باشد ، نه تنها ناخواسته بلکه ناامن است."

FCC با اشاره به اظهار نظرهای ارائه شده توسط APFA ، نگرانی ها را تأیید کرد در بیانیه ای (از طریق Core77) ، آژانس نوشت: "مخالفت شدیدی با پیشنهادات کمیسیون از طرف بسیاری از مفسران در این روند وجود دارد ، از جمله خلبانان شرکت هواپیمایی و مهمانداران هواپیما ، که استدلال می کنند که این " [آدرس] های مربوط به امنیت و امنیت ملی قابل توجه نیست. ' "

APFA همچنین منطق عقل سلیم را اضافه کرد: " فقط به دلیل اینکه عملی از نظر فنی امکان پذیر است ، به طور خودکار به این معنی نیست که باید برای خط مشی عمومی. "یا به قول دکتر ایان مالکوم ،" "فقط به این دلیل که نمی توانید ، معنی شما نیست."

اعتبار تصویر: Zurijeta

FCC ممنوعیت برقراری تماس مسافرتی توسط مسافران را ادامه می دهد
mobile/fcc-ممنوعیت-برقراری-تماس-مسافرتی-توسط-مسافران-را-ادامه-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
techbord.com مدیر عامل جدید اینتل: ما باید محصولات بهتری نسبت به
techbord.com این اشکال در ویندوز 10 فقط با باز کردن یک پوشه می تواند هارد دیسک شما را خراب کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.