خبر

 • تک بورد - EA در حال توسعه یک بازی موبایل Battlefield برای سال 2022 است ،

  EA در حال توسعه یک بازی موبایل Battlefield برای سال 2022 است ، "Battlefield 6 " اواخر امسال ارائه می شود
  20 روز و 23 ساعت قبل

  TL؛ DR: حق رای دادن Battlefield در حال گسترش به سیستم عامل های تلفن همراه است. با همکاری Industrial Toys و Dice ، EA در حال کار بر روی عنوان موبایل Battlefield است که قرار است در سال 2022 راه اندازی شود. علاوه بر بازی موبایل Battlefield ، Dice همچنین در حال توسعه "Battlefield 6 " برای کنسول ها و رایانه های شخصی است که قرار است در اواخر سال جاری منتشر شود .

  بازی های موبایل منبع عظیم درآمد برای توسعه دهندگان و ناشران است. با توجه به عنوان Call of Duty: Mobile به عنوان مثال برجسته ، عنوان موبایل در طول سال 2020 حدود 10 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است ، بسیار بیشتر از آنچه که اکثر بازی های کنسول و رایانه در طول زندگی خود کسب کرده اند.

  بازار موبایل ، اما هنوز یک بازی موبایل با استفاده از حق رای دادن تیرانداز محبوب خود منتشر نکرده است. این به زودی تغییر خواهد کرد ، زیرا Dice و Industrial Toys ، خریداری شده توسط EA در سال 2018 ، مسئول آوردن Battlefield به دستگاه های تلفن همراه در سال 2022 به عنوان یک بازی مستقل خواهد بود.

  Oskar Gabrielson ، مدیر کل Dice ، اظهار داشت که تلفن همراه آینده "به طور خاص برای سیستم عامل تلفن همراه طراحی خواهد شد. " او اضافه کرد ، "این از ابتدا توسط iToys ساخته می شود تا Battlefield-on-the-go را به واقعیت تبدیل کند و شما می توانید انتظار یک عملکرد کاملاً کامل را داشته باشید ، تجربه مبتنی بر مهارت. "اسکار همچنین گزارش داد که بازی وارد مرحله آزمایشی می شود و در آینده جزئیات بیشتری درباره آن را قول داده است.

  https://techbord.com EA در حال توسعه یک بازی موبایل Battlefield برای سال 2022 است ،

  این اولین کسی نیست که ما درباره یک بازی موبایل Battlefield بشنوید. در سال 2013 ، گزارش هایی در مورد عنوان موبایل Battlefield "" عالی و با عملکرد بالا "وجود داشت که باید همزمان با Battlefield 4 منتشر می شد ، اما این لغو شد.

  طرفداران حق رای دادن همچنین باید آگاه باشد که Dice در حال کار بر روی عنوان جدید Battlefield (به طور بالقوه "Battlefield 6") برای کنسول ها و رایانه های شخصی است که قرار است در اواخر سال جاری منتشر شود. از دیگر استودیوهای درگیر در این پروژه می توان به Criterion و Dice LA اشاره کرد.

  "ما در حال حاضر در حالت تست بازی روزانه هستیم: پرداخت ، تعادل و ساخت بهترین بازی ممکن Battlefield که می توانیم." گفت: اسکار گابریلسون . "من می توانم به شما بگویم که این یک گام جسورانه است. این همه چیزهایی را دارد که ما در مورد Battlefield دوست داریم - و همه آن را به سطح بعدی می رساند. مقیاس حماسی. جنگ نظامی همه جانبه. لحظات دیوانه وار و غیرمنتظره جنگ ، با تعداد بیشتری بازیکن و ضرب وشتم بیش از هر زمان دیگر. "

خبرهای دیگر از موبایل