خبر

 • تک بورد - Discord دسترسی به سرورهای NSFW را مسدود می کند اما فقط برای کاربران برنامه iOS

  Discord دسترسی به سرورهای NSFW را مسدود می کند اما فقط برای کاربران برنامه iOS
  10 روز و 2 ساعت قبل

  برای کسانی که از برنامه Discord در iOS استفاده می کنند ، دسترسی به هر سرور مشخص شده برای NSFW کمی ناخوشایند تر شده است. این برنامه اکنون بدون توجه به سن کاربر ، محتوای بزرگسالان ، از جمله کل انجمن ها را مسدود می کند. از این پس اگر کاربران باید از طریق iPhone یا iPad به محتوای NSFW موجود در Discord دسترسی پیدا کنند ، باید این کار را از طریق مرورگر انجام دهند.

  روز دوشنبه ، Discord برخی از دستورالعمل های خود را شامل محتوای "برای کار ایمن نیست" (NSFW) تغییر داد. مانند همیشه ، کاربران باید در هر کانال حاوی محتوای بالغ ، از یک دروازه NSFW استفاده کنند. Discord تصریح کرد فقط به این دلیل که یک سرور دارای کانال NSFW نیست ، به این معنی نیست که کل سرور باید قفل شود. فقط درصورتی که کل جامعه براساس محتوای بالغ باشد ، سرور نیاز به NSFW دارد.

  به نظر می رسد یک دستورالعمل منطقی و منصفانه است. تعیین NSFW برای محدود کردن خطر بین 13 تا 17 سالگی در معرض محتوای بزرگسالان است ، که این امر قانون محافظت از حریم خصوصی آنلاین کودکان (COPPA) را نقض می کند. با این حال ، این شرکت همچنین اعلام کرد که دسترسی همه کاربران iOS را به هر سرور یا کانال NSFW با برنامه Discord بدون در نظر گرفتن سن مسدود می کند.

  "علاوه بر این ، تمام کاربران در سیستم عامل iOS (از جمله افراد 18 ساله) +) از پیوستن و دسترسی به سرورهای NSFW منع خواهد شد. "" این دستورالعمل جدید خوانده شده است. . کل مشاغل و جوامع توسط آن خرد شده اند ، و این اغلب جوامع کویر و ترانس را آسیب می زند. https://t.co/jfGfhpPBZm

  - Matthew Bischoff (mb) 13 آوریل 2021

  کاربران iOS تا 18 سال به بالا هنوز از طریق مرورگر وب می توانند به محتوای NSFW دسترسی پیدا کنند. عجیب ، هیچ اشاره ای به همان قانون اعمال شده در نسخه آندروید برنامه نکرد. همچنین استدلال خود را توضیح نداد. با این حال ، از آنجا که به نظر می رسد iOS در اینجا جدا شده است ، شرط خوبی است که Apple در این مورد اظهار نظر کرده است.

  بسیاری از اعضای Discord که به طور منظم از برنامه iOS استفاده می کنند ، از این حرکت ناراحت هستند و فکر می کنند مانع آن خواهد شد دسترسی راحت به جوامع خود. متیو بیشوف ، مدیر سابق و تولیدکننده محصولات Tumblr ، این اقدام را "قهقرایی" خواند و گفت که همان اتفاقاتی رخ داد که اپل Tumblr را در iOS ممنوع کرد. بیشوف در توئیت خود نوشت: "این اتفاق هر بار که آنها یک وبلاگ سکسی مورد علاقه خود را پیدا کردند اتفاق افتاد. این پوچ است. "

  TechSpot برای اظهار نظر با Discord و Apple تماس گرفته است اما پاسخی دریافت نکرده است. در صورت دریافت پاسخ از هر یک از شرکت ها ، این مقاله را به روز خواهیم کرد.

  اعتبار تصویر: Rafapress

خبرهای دیگر از موبایل