خبر

 • تک بورد - Discord برای جلوگیری از ممنوعیت سرور iOS

  Discord برای جلوگیری از ممنوعیت سرور iOS "NSFW " از روزنه فروشگاه App استفاده می کند
  24 روز قبل

  چرا مهم است: یک چیز در مورد طبیعت انسان این است که وقتی چیزی را که قبلاً داشته ایم از ما گرفته می شود ، آن را خوب نمی گیریم. این یک ویژگی ذاتی است ، حتی در کودک شیرخوار نیز قابل مشاهده است. بنابراین وقتی نوبت به شرکتی می رسد که یک ویژگی را از یک برنامه حذف می کند ، اکثر افراد صرف نظر از استفاده یا عدم استفاده از آن ، آن را قبول نمی کنند.

  هفته گذشته ، Discord تغییراتی را در سیاست های "" غیر ایمن برای کار "(NSFW) ایجاد کرد. به عنوان بخشی از تعمیرات اساسی دستورالعمل ، برنامه iOS آن شروع به مسدود کردن دسترسی به همه جوامع و سرورهای NSFW کرد. بسیاری از کاربران و ناظران از اینکه خود را در انجمن های موبایل خود قفل شده اند راضی نبودند.

  بازگشت به اندازه کافی قابل توجه بود به طوری که در این هفته Discord کمی ممنوعیت را لغو کرد. کاربران برنامه iOS Discord هم اکنون می توانند سرورهای NSFW را تا 18 سال تمام انتخاب کنند. تنها سرورهایی که هنوز ممنوع هستند ، آنهایی هستند که "بطور خاص بر روی محتوای صریح پورنوگرافی متمرکز شده اند". در حالی که این برنامه ها به طور کامل در برنامه iOS قفل نخواهند ماند ، کاربران هنوز از طریق برنامه دسک تاپ یا مرورگر وب دسترسی دارند.

  Fuck ، این به روزرسانی جدید iOS درمورد NSFW Discord من را کاملاً گیج خواهد کرد. من عمدتا از iPad برای طراحی و استفاده از اختلاف برای کمیسیون ها و موارد دیگر استفاده می کنم. من قطعاً دارم از Apple برای تلفن خود جابجا می شوم ، اما جایگزین مناسبی برای تبلت خود ندارم>

  - ugSugarRollArt

خبرهای دیگر از موبایل