خبر

 • تک بورد - Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو

  Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو "لوکس" است
  20 روز و 4 ساعت قبل

  TL؛ DR: مخاطبان هدف Vertu هرگز کاربر عادی نبوده اند و این زمان نیز تفاوتی ندارد. Ayxta Fold 5G این شرکت یک Royole FlexPai 2 استتار کم است که دارای پشت چرمی است و امتیاز مالکیت آن کمتر از 7100 دلار هزینه ندارد.

  هر وقت فکر می کنید Vertu سرانجام حوله خود را پرتاب کرده است ، شرکت موفق می شود تا یک اعلامیه فوق العاده دیگر ارائه دهد. این بار اما این کار زمانی انجام می شود که بهبود اقتصادی کند و کمبود جهانی نیمه هادی در حال تغییر شکل دادن به رفتار مصرف کننده است.

  تلفن لوکس جدید Vertu از تنوع قابل انعطاف با شرکت است تغییرات معمولی طراحی و تغییرات سیستم عامل ، همه با قیمتی که باعث فرار بیشتر مصرف کنندگان شود. اساساً ، این یک Royole FlexPai 2 است ، جانشین اولین گوشی تاشو که وارد بازار شده است و همچنین از لحاظ چگونگی ادغام نرم افزار با سخت افزار نسبت به نسخه اصلی بهبود یافته است. اما در دنیای Vertu ، این Ayxta Fold 5G است ، یک تلفن لوکس با ساخت بسیار گران قیمت یا مواد عجیب و غریب بسیار ناچیز.

  نمایشگر متوسط ​​7.8 اینچی ، 1920 x1440 پنل OLED ، که کمی کمتر از آنچه در Samsung Galaxy Z Fold 2 یا Huawei's Mate X2 خواهید یافت ، است. داخلی قطعاً میان رده است و یک اسنپدراگون 865 موبایل دارای 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی است. ماژول دوربین شامل یک دوربین اصلی 64 مگاپیکسلی ، یک دوربین سلفی 32 مگاپیکسلی ، یک دوربین فوق العاده عریض 16 مگاپیکسلی و یک سنسور 8 مگاپیکسلی با بزرگنمایی نوری 3 برابر است.

  تأمین انرژی تمام این اجزا 4450 است. باتری میلی آمپرساعتی ، دقیقاً مانند Royole FlexPai 2 اصلی. در این مرحله ، احتمالاً از خود می پرسید که Vertu دقیقاً چه کاری انجام داد تا این گوشی بیش از یک برند جدید باشد. پاسخ بسیار ساده است - این چرم پوست گوساله را بر روی قاب پشتی خود اضافه کرده و پوسته اندرویدی خود را نصب کرده است. ، که در واقع از قیمت عادی 15،500 دلار تخفیف گرفته می شود. اما اگر این علاقه مندان به رمزنگاری را دوست دارید که می تواند یک ماشین استخراج معدن را در صندوق عقب اتومبیل ورزشی شما ادغام کند ، این تلفن در واقع بهترین مدل مد است که می توانید بخرید. یعنی اگر می توانید آن را از چین وارد کنید ، زیرا در زمان نوشتن خبری از موجود بودن بین المللی نیست.

خبرهای دیگر از موبایل