خبر

 • تک بورد - گوگل پیکسل 6 بیشتری را در تبلیغات ویدئویی و پست اینستاگرام فاش می کند و به تاریخ راه اندازی اشاره می کند

  گوگل پیکسل 6 بیشتری را در تبلیغات ویدئویی و پست اینستاگرام فاش می کند و به تاریخ راه اندازی اشاره می کند
  9 روز و 13 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ گوگل که ماه گذشته گوشی های پیکسل 6 خود را تحریک کرده بود ، یک کمپین تبلیغاتی برای گوشی های آینده آغاز کرده است ، از جمله تبلیغات ویدیویی کامل و پست اینستاگرام که دستگاه های دارای سیستم عامل اندروید 12 را نشان می دهد.

  تبلیغات ویدیویی ، که می توانید در بالا مشاهده کنید ، برخلاف ارائه های ارائه شده توسط Google ، اولین نگاه رسمی ما به Pixel 6 و Pixel 6 Pro را در اختیار ما قرار می دهد. این کار با نوار لغزنده جلد جدید اندروید 12 شروع می شود قبل از اینکه بپرسید ، "اگر تلفن شما شما را همانطور که هستید ببیند " شروع می شود. "گوشی های Pixel 6 و Pixel 6 Pro در رنگ های طلایی ، سفید ، سبز و نارنجی در معرض نمایش قرار می گیرند.

  این آگهی همچنین شامل تصویری از Tensor SoC سفارشی Google است که قابلیت تصویربرداری و یادگیری ماشینی را افزایش می دهد. Google قبلاً گفته بود که دستگاه ها دارای سیستم دوربین ارتقا یافته با سنسورها و لنزهای بهبود یافته در "نوار دوربین " هستند که در آگهی قابل مشاهده است.

  مشاهده این پست در اینستاگرام

  یک پست مشترک توسط Made توسط Google (madebygoogle)

  در جاهای دیگر ، Google همچنین پیکسل 6 را در اینستاگرام تبلیغ می کرد. این پست شامل عنوان "Certified Pixel Lover " ، اشاره ای به Drake's "Certified Lover Boy. " شبکه تلفن ها همچنین نمایشی از جلد آلبوم است.

  < p> آنچه در تبلیغات اینستاگرام جالب است صفحه ساعت است که سه شنبه 19 را نشان می دهد. اطلاعات فاش شده اخیر نشان می دهد که تلفن ها برای پیش سفارش در 19 اکتبر ، که یک سه شنبه است ، افزایش می یابد ، بنابراین به نظر می رسد طرفداران کمی بیش از پنج هفته منتظر بمانید تا بتوانید یکی از گوشی ها را ایمن کنید.

  ما از ویدیوی اخیر The Verge می دانیم که پیکسل 6 استاندارد دارای صفحه نمایش 6.4 اینچی FHD+ با نرخ تازه سازی 90 هرتز است ، در حالی که Pro دارای یک صفحه نمایش 6.7 اینچی+ QHD+ با نرخ تازه سازی 120 هرتز است. آنها همچنین دارای حسگر اثر انگشت در صفحه نمایش هستند ، همانطور که امروزه در پرچمداران استاندارد است و گفته می شود مودم Samsung Exynos 5G را شامل می شود.

خبرهای دیگر از موبایل