خبر

 • تک بورد - گوگل: تلفن های Pixel به سادگی با استفاده از دوربین می توانند ضربان قلب و تنفس شما را دقیق اندازه بگیرند

  گوگل: تلفن های Pixel به سادگی با استفاده از دوربین می توانند ضربان قلب و تنفس شما را دقیق اندازه بگیرند
  1 روز و 18 ساعت قبل

  TL؛ DR: از ماه آینده ، تلفن های Google Pixel می توانند ضربان قلب و تنفس را با نرم افزاری که روی دوربین اجرا می شود اندازه گیری کنند. اگرچه یافتن مانیتور برای هر دو کار دشوار است (شما حتی می توانید با استفاده از آن تخمین بزنید) ، گوگل فکر می کند ساده و رایگان مانیتورهای دقیق باعث ترغیب کاربران به اندازه گیری بیشتر می شود ، که برای سلامتی طولانی مدت مفید است.

  با استفاده از برنامه Google Fit ، فقط با چند ثانیه فیلم می توانید ضربان قلب یا میزان تنفس خود را اندازه بگیرید. تلفن را روی یک سطح سخت قرار دهید و در قاب دوربین سلفی بایستید تا یک هوش مصنوعی بتواند به دنبال حرکات کوچک قفسه سینه و سر شما باشد تا تنفس شما را تشخیص دهد. گوگل می گوید که دقت آن در هر دقیقه یک بار است.

  ضربان قلب به طور معمول توسط دوربین های خاصی اندازه گیری می شود که از روشی به نام فوتوپلتایسموگرافی فیزیکی (PPG) استفاده می کنند. تلفن های گلکسی سامسونگ تا S10 دارای یک داخلی هستند. PPG به انگشت شما نوری می تاباند و برای مشاهده حرکت خون به الگوی انعکاس نگاه می کند.

  https: / /techbord.com Google: تلفنهای Pixel می توانند ضربان قلب و تنفس شما را به راحتی با استفاده از دوربین اندازه گیری کنند

  راه حل Google u003d یکسان است ، منهای منبع نور. هنگامی که انگشت شما به آرامی بر روی لنز دوربین اصلی فشار می یابد ، ضربان قلب شما را با جستجوی تغییرات جزئی در رنگ انگشت شما ، متناسب با حرکت خون ، اندازه گیری می کند. (متأسفانه لنزها لک می شوند.) از آنجا که این تکنیک به سخت افزار خاصی احتیاج ندارد ، گوگل فکر می کند که در آینده می تواند در همه دستگاه های اندرویدی پخش شود.

  https://techbord.com Google: تلفن های Pixel با استفاده از دوربین می توانند ضربان قلب و تنفس شما را دقیقاً اندازه گیری کنند

  ضربان قلب گوگل می گوید ، اندازه گیری ها تا 2٪ دقیق است ، که با محصولات درجه بالینی مطابقت دارد. اما در حال حاضر ، Google آن را به اندازه کافی برای برنامه های پزشکی تبلیغ نمی کند ، و آنها هنوز به دنبال تأیید FDA نیستند.

  "صادقانه بگویم ، ما آزمایش و اعتبارسنجی کافی را انجام نداده ایم تا جک پو ، مدیر محصولات Google Health می گوید: بگویید که قطعاً هنوز هم می تواند برای موارد استفاده مفید باشد ، اما این مطمئناً چیزی است که ما در حال کاوش آن هستیم. "

  دستگاه های اندازه گیری ضربان قلب یک ماده اصلی هستند. از صنعت فناوری پوشیدنی و اندازه گیری های مداوم آنها در حین انجام ورزش یا گذراندن روز ، هر دو راحت تر و آموزنده تر از آنهایی هستند که می توانید با تلفن Pixel انجام دهید. به همین دلیل است که سامسونگ PPG را از گوشی های Galaxy S20 و مدل های بعدی انداخت. اما در پایان روز ، برای افرادی که تلفن Pixel دارند و هیچ پوشیدنی ندارند (از جمله من) ، این یک ویژگی رایگان است و این بسیار شیرین است.

خبرهای دیگر از موبایل