خبر

 • تک بورد - گوگل امکان پرداخت شخص ثالث در اندروید را در کره جنوبی فراهم می کند

  گوگل امکان پرداخت شخص ثالث در اندروید را در کره جنوبی فراهم می کند
  10 ساعت و 13 دقیقه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ گوگل این هفته اعلام کرد که با قانون جدید کره جنوبی مطابقت دارد که می گوید باید سیستم های پرداخت جایگزین را برای برنامه های اندرویدی مجاز کند. این شرکت همچنین هزینه های خدمات را برای تراکنش هایی که از پرداخت شخص ثالث استفاده می کنند، علاوه بر سایر تغییراتی که در ماه گذشته انجام داد، کاهش می دهد.

  Google به توسعه دهندگان اندروید کره جنوبی اطلاع داد که می توانند شروع به اضافه کردن گزینه های پرداخت جایگزین به برنامه های خود کنند. هنگامی که کاربران Android در کره جنوبی از فروشگاه Google Play خرید می‌کنند، این انتخاب را خواهند داشت که از طریق Google Play یا سیستم صورت‌حساب شخص ثالث در حین پرداخت پرداخت کنند. کاهش هزینه خدمات در صورت‌حساب شخص ثالث با کاهش کارمزدی که Google در یک پست وبلاگ در تاریخ 21 اکتبر در وبلاگ توسعه‌دهنده اندروید خود مورد بحث قرار داد، ترکیب می‌شود.

  طبق قوانین فعلی، هزینه خدمات برای 99 درصد از توسعه‌دهندگانی که برنامه‌هایشان را دارند اکنون 15 درصد یا کمتر از 30 درصد است. کتاب‌های الکترونیکی و سرویس‌های پخش موسیقی اکنون واجد شرایط دریافت هزینه خدمات 10 درصدی هستند، در حالی که کمیسیون برای اشتراک‌های تکراری از 30 درصد به 15 در 1 ژانویه 2022 کاهش می‌یابد.

  https://techbord.com Google به پرداخت شخص ثالث در Android در کره جنوبی اجازه می دهد

  سیستم‌های صورت‌حساب شخص ثالث کره جنوبی هزینه‌های خدمات را چهار درصد کاهش خواهند داد. به عنوان مثال، خریدهایی که از طریق صورت‌حساب Google Play برای توسعه‌دهنده 15 درصد کارمزد دارند، از طریق صورت‌حساب شخص ثالث به 11 درصد کاهش می‌یابند. به همین ترتیب، کتاب‌های الکترونیکی که از طریق سیستم‌های جایگزین پرداخت می‌شوند، فقط شش درصد هزینه دریافت می‌کنند.

  قانون جدیدی که Google با تصویب مجمع ملی کره جنوبی در پایان ماه اوت مطابقت دارد. کره جنوبی اولین کشوری در جهان شد که مالکان فروشگاه های اپلیکیشن مانند اپل و گوگل را از مجبور کردن توسعه دهندگان به مسیریابی خرید از طریق سیستم های صورتحساب خود منع کرد. حتی در کره جنوبی به "قانون ضد گوگل" معروف شد. اپل هنوز به این موضوع عمل نکرده است.

  گوگل تاکید کرد که فکر می‌کند سیستم صورت‌حساب آن از گزینه‌های شخص ثالث ایمن‌تر است و به ویژگی‌هایی مانند کنترل‌های والدین یا پرداخت خانواده اشاره کرد. این نشان می‌دهد که چه تعداد از مردم در کره جنوبی کارت‌های هدیه Google Play می‌خرند و چگونه این کارت‌ها فقط از طریق سیستم صورت‌حساب فروشگاه انجام می‌شوند. همچنین مواردی را که هزینه‌های فروشگاه Play پرداخت می‌کند، مانند امنیت و ابزارهای توسعه‌دهنده برجسته می‌کند.

خبرهای دیگر از موبایل