خبر

 • تک بورد - گوشی پرچمدار جدید شارپ Aquos R6 دارای یک سنسور عظیم دوربین 1 اینچی و اپتیک Leica است

  گوشی پرچمدار جدید شارپ Aquos R6 دارای یک سنسور عظیم دوربین 1 اینچی و اپتیک Leica است
  16 روز و 2 ساعت قبل

  در حالی که تولیدکنندگان جریان اصلی همچنان تعداد بیشتری لنز دوربین را در پشت تلفن های ما پر می کنند ، شارپ با ترکیب یک لنز تنها با یک سنسور عظیم 1 مگاپیکسلی 20MP و 1 مگاپیکسلی در Aquos R6 جدید ، مسیری متفاوت را طی کرده است. معمولاً در دوربینهای دیجیتال point-and-shot یا جمع و جور دیده می شود ، چنین تنظیماتی در فضای گوشی های هوشمند کاملاً نادر است. Sharp در مورد سایر سخت افزارها نیز کم کاری نکرده و

  برند ژاپنی شارپ که به تلویزیون و سایر لوازم الکترونیکی مصرفی مشهور است ، ابتدا با راه اندازی Aquos Crystal ابروهایی را در صنعت گوشی های هوشمند بالا برد. این در جریان اصلی موفقیت نبود و به طور کلی از یک تلفن قابل توجه خاصی برخوردار نبود ، اما در سال 2014 از نمایشگر بدون حاشیه آینده برخوردار بود. روند طراحی که تا سالها ادامه پیدا نمی کند ، در آنجا نسبت های صفحه نمایش به بدنه بسیار بالا اکنون رایج است.

  جدیدترین دستگاه شارپ ، Aquos R6 ، اکنون به دنبال تکان دادن امور در بخش دوربین است. برجستگی برجسته دوربین تلفن چندین لنز را در خود جای نمی دهد ، بلکه یک واحد مارک Leica با سنسور عظیم 1 اینچی 20MP و دیافراگم f / 1.9 است. همچنین یک سنسور ToF داخلی با پشتیبانی از فوکوس خودکار کم نور لیزر ، در کنار یک فلاش LED وجود دارد.

خبرهای دیگر از موبایل