خبر

 • تک بورد - گوشی های پرچمدار بعدی سامسونگ ممکن است از دوربین های مارک Olympus بهره مند شوند

  گوشی های پرچمدار بعدی سامسونگ ممکن است از دوربین های مارک Olympus بهره مند شوند
  14 روز و 4 ساعت قبل

  سامسونگ می تواند آخرین سازنده گوشی های هوشمند باشد که با یک شرکت عکاسی تاسیس شده در یک پرچمدار آینده همکاری می کند. در صورت صحت ، سازنده الکترونیک کره ای به جدیدترین لیست در حال رشد سازنده گوشی های هوشمند تبدیل شده است که با مارک های دوربین همکاری کرده اند.

  Yogesh منتشر کننده فناوری در سری اخیر توییت های خود به اشتراک گذاشته است که سامسونگ و Olympus در مورد مشارکت احتمالی گفتگو کرده اند. مشخص نیست که آنها چقدر در بحث هستند یا اینکه کدام دستگاه ها ممکن است از مارک Olympus استفاده کنند ، اما از نام ویژه Galaxy Fold و Galaxy S22 Ultra به عنوان نامزدهای قابل قبول نام برده شد.

  https://t.co/G6EKM9CH5a

  - Yogesh (heyitsyogesh) 7 آوریل 2021

  با توجه به اینکه Olympus به تازگی تجارت دوربین خود را به شرکتهای صنعتی ژاپن با استناد به تلفنهای هوشمند فروخته است ، این یک تحول جالب است. صدمه به صنعت دوربین دیجیتال. انتقال در 1 ژانویه 2021 ، علیرغم اینکه عمدتاً در زیر رادار پرواز می کرد ، انجام شد.

  Olympus سابقه طولانی در تجارت دوربین دارد و اخیراً تلاش خود را بر روی پلت فرم چهار سوم سوم در کنار پاناسونیک متمرکز کرد. / p>

  هواوی در سال 2016 با متخصص نوری Leica قفل شده و نوکیا سابقه همکاری با Carl Zeiss را دارد. اخیراً ، OnePlus با Hasselblad در OnePlus 9 همکاری کرد.

  انتظار می رود که گوشی هوشمند تاشو بعدی سامسونگ در اواخر سال جاری میلادی وارد بازار شود در حالی که Galaxy S22 Ultra تقریباً تا اوایل سال 2022 به زمین نمی نشیند.

  اعتبار Masthead: سازندگان Wirestock

خبرهای دیگر از موبایل