خبر

 • تک بورد - گفته می شود که تلفن های هوشمند Galaxy S21 سامسونگ سه برابر بهتر از محصولات S20 به فروش می رسند

  گفته می شود که تلفن های هوشمند Galaxy S21 سامسونگ سه برابر بهتر از محصولات S20 به فروش می رسند
  21 روز و 10 ساعت قبل

  طرفداران سامسونگ سال گذشته با ورود گوشی های هوشمند Galaxy S20 با قیمت پایه 1000 دلار ، با دوز سنگینی شوک استیکر مواجه شدند. نیازی به گفتن نیست که افزایش قیمت کمی مورد بحث بود و عکس العمل ناشی از آن چیزی نیست که سامسونگ بخواهد دوبار تجربه کند. به همین دلیل گوشی های Galaxy S21 بسیار ارزان تر از گوشی های قبلی خود هستند - و در نتیجه فروش بسیار بهتری دارند.

  در حقیقت ، اگر گزارش اخیر SamMobile دقیق باشد ، تلفن های هوشمند S21 سه برابر بهتر از دستگاه های S20 - در ماه اول خود فروخته اند - و دلیل آن دشوار نیست.

  هر واحد در خط S21 200 دلار ارزان تر از نمونه S20 خود است. Galaxy S21 پایه فقط با 800 دلار شروع می شود و گرانترین مدل 1200 دلار جالب برای شما دارد. اگرچه 800 دلار هنوز هم بخش قابل توجهی از تغییر است ، به نظر می رسد بلعیدن برای یک مصرف کننده متوسط ​​بسیار آسان تر است.

  https://techbord.com گزارش شده است که تلفن های هوشمند Galaxy S21 سامسونگ سه برابر بهتر از محصولات S20 به فروش می رسند

  حتی در سطح بالا ، سامسونگ شاهد افزایش محموله هایی است: 1200 دلار S21 Ultra حدود 40 درصد از کل فروش کل خط تولید را تشکیل داده است. به عبارت دیگر ، گرچه 1400 دلار برای علاقه مندان به گوشی های هوشمند به نظر می رسد ، 1200 دلار درست است.

  متأسفانه ، به همان اندازه که تلفن های S21 به طور کلی محکم هستند (به ویژه با قیمت ارزان تر) ، چند اشکال نیز وجود دارد. . به بیان دقیق تر ، سامسونگ هدفون های معمولی شارژ سریع و هدفون مکمل را از محموله های S21 خود حذف می کند و دلیل آن را نگرانی های زیست محیطی و تمایل به جلوگیری از کمک به "زباله های الکترونیکی"

  اگر شما می خواهید یک S21 را برای خود گیر بیاورید ، سه مدل موجود وجود دارد: S21 ، + S21 و S21 Ultra. هر یک از پردازنده های Snapdragon 888 یکسانی دارند ، اما مدل های رده بالاتر دوربین بهتری ، باتری بزرگتر و تعداد انگشت شماری دیگر از پیشرفت ها را به شما ارائه می دهند.

خبرهای دیگر از موبایل