خبر

 • تک بورد - گفته می شود که اپل از تامین کنندگان خواسته است تولید آیفون را برای سال 2021 تقویت کنند

  گفته می شود که اپل از تامین کنندگان خواسته است تولید آیفون را برای سال 2021 تقویت کنند
  26 روز و 11 ساعت قبل

  فروش آیفون اپل در سال های اخیر کند شده است و در 9 ماه اول سال 2020 به 116 میلیون دستگاه رسیده است. با این حال ، بر اساس گزارش ها ، اپل از تامین کنندگان می خواهد تولید را برای نیمه اول سال 2021 افزایش دهند ، این نشان دهنده یک ابر موتور سیکلت هوشمند است که می تواند ببینید بار دیگر به سطح 2015 رسیده است.

  گزارش شده است که تقاضا برای آیفون 12 و آیفون 11 در چند ماه گذشته افزایش یافته است ، با وجود عدم اطمینان مالی طولانی مدت ناشی از همه گیری. به نظر می رسد که اولین گوشی های 5G اپل مصرف کنندگان را فریب می دهد تا آنها را ارتقا دهند ، در حالی که انتظار می رود تا پایان سال عرضه 5G یک میلیارد نفر را پوشش دهد. پیش بینی می شود تا سال 2026 این رقم 3.5 میلیارد نفر باشد ، بنابراین بسیاری از خریداران آیفون 12 جدید زود پذیرنده هستند.

  بر اساس گزارش Nikkei ، اپل سفارشات جدیدترین آیفون خود را در تولیدکنندگان افزایش داده است. ، زیرا انتظار می رود فروش برای نیمه اول سال 2021 به 96 میلیون واحد برسد.

  برای اینکه همه چیز را در چشم داشته باشیم ، اپل قصد دارد در سال 2021 بین 20 تا 30 درصد آیفون بیشتر از آنچه در سال گذشته فروش داشته باشد بفروشد. 2019 ، که حدود 230 میلیون واحد از جمله سری جدید آیفون 12 ، آیفون 11 و آیفون SE ارائه می شود. با این حال ، این مسئله به غلبه بر چندین موضوع زنجیره تأمین بستگی دارد که از اواخر به وجود آمده است.

  https://techbord .com اپل گزارش کرده است که ماه گذشته اپل از تامین کنندگان خواسته است تولید آیفون را افزایش دهند

  ماه گذشته ، اپل گفت که در حال بررسی Pegatron برای تخلفات احتمالی کار است ، که می تواند آن را مجبور به کنار گذاشتن تامین کننده طولانی مدت Luxshare کند ، که در حال حاضر وضعیت بهتری برای تولید آیفون پس از خرید دو کارخانه ویسترون دارد.

  شرکت های داخلی زنجیره تامین نیز کمبود اجزای اساسی مانند تراشه های مدیریت انرژی را مشاهده کرده اند و اخیراً هزاران کارمند ویسترون در یک شورش شرکت کردند. بیش از پرداخت ناعادلانه.

  اخبار مبنی بر اینکه آخرین آیفون ها بیش از انتظارات به فروش می رسند ، مورد استقبال سرمایه گذاران عمومی قرار گرفت و سهام اپل صبح امروز 4 درصد افزایش یافت. در مورد آیفون 13 آینده ، تحلیلگران متقاعد نشده اند که این موضوع هیجان زیادی را به همراه داشته باشد ، حتی شایعه در مورد ادغام فناوری جدید باتری و صفحه نمایش همیشه روشن که دارای مصرف انرژی بیشتری است بسیار سرگرم کننده است.

خبرهای دیگر از موبایل