خبر

 • تک بورد - گزارش شده است که اپل 2023 را برای اولین بار در آیفون تاشو هدف قرار داده است

  گزارش شده است که اپل 2023 را برای اولین بار در آیفون تاشو هدف قرار داده است
  12 روز و 6 ساعت قبل

  به نظر نمی رسد برای اپل این مسئله باشد که "آیا" آنها تاشو ساخته می شوند ، اما "چه زمانی". ما شایعاتی درباره این موضوع شنیده ایم که مربوط به حداقل سال 2017 است ، اگرچه هنوز چیزی به صورت علنی تحقق نیافته است. و واقعاً ، احتمالاً عاقلانه است که ابتدا بنشینید و دیگران را رها کنید تا آنها ببینند چه چیزی در دنیای واقعی کار می کند و چه کاری نمی کند.

  انتظار می رود که اپل یک آیفون تاشو با نمایشگر 8 اینچی QHD + OLED انعطاف پذیر در سال 2023 به گفته تحلیلگر محترم صنعت ، مینگ-چی کو به بازار عرضه کند.

  در یادداشت اخیر برای سرمایه گذاران دیده شده توسط MacRumors ، کو گفت که او براساس آخرین نظرسنجی صنعت خود به این نتیجه رسیده است. Kuo اضافه کرد: SDC به عنوان تأمین كننده نمایشگر منحصر به فرد "و سامسونگ ریخته گری به عنوان تأمین كننده انحصاری ریخته گری DDI" عمل خواهد كرد.

  این تحلیلگر همچنین انتظار دارد كه اپل به دلیل مزیت های آن نسبت به Y SDC ، از راه حل لمسی نانوسیم نقره ای TPK استفاده كند - Octa tech.

  تفسیر هنرمند از اینکه آیفون تاشو چگونه به نظر می رسد

  کو معتقد است که ، براساس ظرفیت درخواستی اپل ، این شرکت قصد دارد 15 تا 20 میلیون آیفون تاشو ارسال کند. در سال 2023. وی همچنین پیش بینی کرد که قابلیت تاشو شدن یک امر ضروری خواهد بود و به ایجاد بزرگترین چرخه بزرگ بعدی کمک خواهد کرد. خطوط بین تلفن هوشمند و رایانه لوحی را تار می کند. همچنین در لبه های آنها کمی ناهموار است زیرا تولید کنندگان هنوز در زمینه مشکلات طراحی و دوام کار می کنند. با این حال ، در نهایت ، Kuo قابلیت جمع شدن را وسیله هایی می داند که عناصر تلفن های هوشمند ، تبلت ها و لپ تاپ ها را به صورت یکپارچه تری در یک دستگاه واحد قرار می دهد.

خبرهای دیگر از موبایل