خبر

 • تک بورد - کورنینگ اکنون در حال ساخت Gorilla Glass برای لنزهای دوربین موبایل است

  کورنینگ اکنون در حال ساخت Gorilla Glass برای لنزهای دوربین موبایل است
  27 روز و 15 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: عکاسی از تلفن همراه در مدت زمان نسبتاً کوتاهی مسیری طولانی را طی کرده و اکنون یکی از مهمترین ویژگی ها در تصمیم گیری خرید مصرف کنندگان است. من به عنوان یک علاقه مند به عکاسی ، از آنچه که شرکت های فناوری توانسته اند با چنین فاکتور کوچکی به دست آورند ، شوکه شده ام. مطمئناً ، اکنون ما دارای برجستگی های چشمگیر دوربین و چندین لنز هستیم ، اما خرید و فروش آن با توجه به نوعی کیفیت تصویر که

  فناوری عکاسی با موبایل در یک کلیپ چشمگیر همچنان پیشرفت می کند و اکنون متخصص شیشه های جلدی کورنینگ تلاش را حتی بیشتر پیش می برد.

  سازنده Gorilla Glass در حال گسترش Gorilla خود است. شیشه با DX و Gorilla Glass با خطوط کامپوزیت شیشه + DX شامل دوربین های دستگاه تلفن همراه. طبق گفته این شرکت ، محصولات گوریلا گلس آن باعث افزایش مقاومت در برابر خراش و دوام بیشتر لنزهای دوربین موبایل شده و در عین حال با ضبط 98 درصد از نور موجود ، عملکرد نوری آنها را بهبود می بخشد.

  پوشش خراشیده لنز دوربین روشن تلفن شما می تواند بر تصاویر شما تأثیر منفی بگذارد. معرفی Corning® Gorilla® Glass با پوشش DX / DX + برای لنزهای دوربین دستگاه تلفن همراه. بیشتر بیاموزید: https://t.co/qy5vDR9Ac9#WeAreAllPhotoshersNow #LetTheLightIn #CorningGorillaGlass pic.twitter.com/qqh84xhsPL

  - Corning® Gorilla® Glass (corninggorilla) 23 ژوئیه 2021

  قابل ذکر است ، سامسونگ اولین شریکی خواهد بود که از محصولات Gorilla Glass DX برای کاورهای لنز دوربین خود استفاده می کند. متأسفانه ، کورنینگ در مورد اینکه کدام دستگاه های خاص ابتدا از فناوری خود استفاده می کنند متوقف شد.

  نمی توانم جای سوال داشته باشم که آیا به زودی فناوری دوربین موبایل به فلات می رود یا خیر. آیا می توان انتظار یک دهه دیگر از نوآوری سریع را داشت یا اینکه با هر نسل شاهد پیشرفت های بسیار جزئی خواهیم بود؟

خبرهای دیگر از موبایل