خبر

 • تک بورد - کوالکام می خواهد با صدور گواهینامه Snapdragon Sound کیفیت صدای بی سیم را بهبود بخشد

  کوالکام می خواهد با صدور گواهینامه Snapdragon Sound کیفیت صدای بی سیم را بهبود بخشد
  19 روز و 21 ساعت قبل

  کوالکام می خواهد کیفیت صدای بی سیم را بر روی محصولات متنوعی که از تراشه های اسنپدراگون استفاده می کنند ، افزایش دهد ، بنابراین فناوری های سخت افزاری و نرم افزاری خود را با نام تجاری واحدی به نام Snapdragon Sound ترکیب می کند. این شرکت قصد دارد خرید یک تجربه عالی صوتی بی سیم را که یکپارچه تر و یکپارچه تر است در انواع تجهیزات خریداری کند.

  آخرین تلاش کوالکام برای حل یکی از بزرگترین شکایات مصرف کنندگان در صدای بی سیم است. در طول سال ها ، این شرکت تلاش کرده است تا کدک اختصاصی aptX و مشتقات آن را که به منظور کاهش تأخیر و بهبود کیفیت صدا از طریق محصولات صوتی بی سیم مانند هدفون ، بلندگو و میله های صوتی طراحی شده اند ، مورد استفاده قرار دهد.

  این رویکرد تا حدی کارساز بوده است ، اما با افزایش هدفون های بی سیم و بلندگوهای هوشمند ، تشخیص یک گزینه برای گزینه های مختلف برای یک مصرف کننده متوسط ​​دشوار است. برای حل این مسئله ، کوالکام ابتکار نام تجاری جدیدی را با نام Snapdragon Sound آغاز کرده است ، که به لحاظ تئوری یافتن محصولات صوتی را که شامل یک تجربه صوتی عالی و قابلیت همکاری پایان به پایان با سایر دستگاه های دارای همان مارک تجاری هستند ، آسان می کند.

  کوالکام می گوید این گواهینامه جدید اطمینان حاصل خواهد کرد که دستگاه های بی سیم شما مانند آنچه در "اکوسیستم های عمودی یکپارچه" مانند اپل یا سامسونگ یافت می شود ، کار خواهد کرد.

  یکی از راه های استفاده از صدا Snapdragon کمک خواهد کرد این است که گواهی می کند که دستگاهی قادر به تاخیر بلوتوث تا 89 میلی ثانیه است ، که باید تجربه را به آنچه با صدای صوتی دریافت می کنید نزدیک کند. این به ویژه برای هدست های بازی بی سیم بسیار مفید است ، زیرا کوالکام ادعا می کند که کمتر از نصف تأخیر راه حل های رقابتی است. اما مهمتر از همه ، این شرکت قول می دهد که بهینه سازی های نهایی به انتها منجر به اتصال قوی تر با ترک تحصیل کمتر حتی در محیط های متراکم RF مانند قطارها ، مترو و مراکز خرید خواهد شد.

  https://techbord.com کوالکام می خواهد با صدور گواهینامه صدای Snapdragon کیفیت صدای بی سیم را بهبود بخشد

  صفحه های آزمایشی Qualcomm تراشه های صوتی بلوتوث QCC51xx

  این فناوری شامل پلتفرم تلفن همراه Snapdragon 888 ، سیستم FastConnect 6900 ، کدک و آمپ Qualcomm Aqstic ، SoC های صوتی بلوتوث Qualcomm QCC 3056 / 514x / 515x است. پشته نرم افزار Snapdragon Sound ، که شامل کدک صوتی سازگار aptX این شرکت است.

  سایر پیشرفت های وعده داده شده توسط Snapdragon Sound لغو فعال نویز ، پشتیبانی از خروجی صوتی 24 بیتی 96 کیلوهرتز و ضبط صدا بهتر است. که شامل فرکانس های حداکثر 16 کیلوهرتز و سرعت نمونه برداری 32 کیلو هرتز است. کوالکام در حال حاضر Snapdragon Sound را از طریق آمازون موزیک ، که از جریان بدون ضرر از سال 2019 پشتیبانی می کند ، تبلیغ می کند ، انتظار می رود به زودی پیشنهادهای مشابهی از Tidal و Spotify ارائه شود.

  در نزولی ، در حالی که دستگاه های فعلی از مارک هایی مانند Sennheiser ، Audio-Technica ، Anker ، Bose و Jabra ممکن است برخی از اجزای لازم را داشته باشند ، فقط تجهیزات جدید برای تجربه صدای Snapdragon صلاحیت دارند. انتظار می رود شیائومی و Audio-Technica اولین شرکایی باشند که در اواخر سال جاری می توانند هدفون ها و هدست های مارک Snapdragon Sound را تحویل دهند. کوالکام همچنین قصد دارد نشان Snapdragon Sound را در آینده نزدیک روی سایر محصولات از جمله لپ تاپ ، تبلت ، ساعت هوشمند و عینک واقعیت افزوده قرار دهد.

خبرهای دیگر از موبایل